1:0
3:0
- : -

FbK Kostelec nad Orlicí - FBŠ Všestary B 7:0
4. Adam Jiruška, 6. Lukáš Jirásek, 7. Adam Jiruška, 26. Adam Jiruška, 34. Jakub Rajnštajn, 42. Adam Jiruška, 43. Kamil Horný; rozhodčí: Zdeněk Krajčí - Vladimír Lešák; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tadeáš Kráľ ? - Jaromír Žák ?; po třetinách: 3:0, 1:0, 3:0;
45:00
42:24
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Kamil Horný, asistoval Adam Jiruška (7:0).
41:02
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Jakub Rajnštajn (6:0).
38:30
Vyloučen hráč Jan Stránský družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za bránění ve hře.
33:13
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Jakub Rajnštajn, asistoval Adam Jiruška (5:0).
30:00
30:00
25:31
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Pavel Houserek (4:0).
22:34
Vyloučen hráč Tomáš Merta družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:00
15:00
06:38
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška bez asistence (3:0).
05:20
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Kamil Horný (2:0).
03:58
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Jan Johanovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Krajčí a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Martin Suchánek, Tomáš Merta, Vít Svoboda, Daniel Moravec, Petr Kopecký