0:1
2:1
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBK Kobra Tatran Hostinné 4:5
4. Vojtěch Rusin, 6. Jakub Škoda, 35. Miroslav Kuře, 41. Vojtěch Rusin - 1. Denis Horák, 7. Marek Filcsák, 14. Matěj Kesner, 21. Matěj Máslo, 31. Denis Horák; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 2 + Matěj Labík 5:1; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Mikuláš Vít 25 - Matyáš Klázar 26; po třetinách: 2:3, 0:1, 2:1;
45:00
43:51
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
40:41
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Vojtěch Rusin, asistoval Jan Beneš (4:5).
39:44
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
36:08
Vyloučen hráč Jan Beneš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
34:43
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kuře, asistoval Vojtěch Rusin (3:5).
30:50
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Denis Horák, asistoval Matěj Máslo (2:5).
30:00
30:00
20:55
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Máslo, asistoval Lukáš Turek (2:4).
17:47
Vyloučen hráč Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 5 minut za hrubost.
15:00
15:00
14:28
Vyloučen hráč Lukáš Turek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
13:42
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Kesner, asistoval Marek Filcsák (2:3).
13:16
Vyloučen hráč Michal Maryška družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
06:52
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Marek Filcsák, asistoval Lukáš Turek (2:2).
05:48
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Škoda, asistoval Miroslav Kuře (2:1).
03:19
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Vojtěch Rusin, asistoval Miroslav Kuře (1:1).
00:12
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Denis Horák bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Matyáš Klázar; hráči v poli: Barbora Kesnerová, Matěj Kesner, Matěj Máslo, Denis Horák, Miroslav Balatka