0:3
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Spartak Pelhřimov 2:7
19. Vojtěch Hejduk, 21. Štěpán Matěcha - 8. Petr Poduška, 10. Václav Fučík, 34. Václav Fučík, 39. Václav Fučík, 44. Jan Knězů, 58. Václav Fučík, 59. Martin Blažek; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 58; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 27 - Jakub Kuchař 18; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Kotena: Z naší strany aktivní vstup do utkání, po následném polevením jsme se dostali zpět ke hře v pohybu, což důrazné utkání z obou stran nakonec rozhodlo. Pochvalu zaslouží brankář a celý tým za přístup. Děkujeme soupeři a divákům za bouřlivou atmosféru.
60:00
Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse: Těžký zápas, který nám ukázal řadu věcí, což je nejdůležitější. Soupeři gratulujeme a přejeme šťastnou cestu domů. Děkujeme divákům za podporu.
60:00
59:59
A máme tu konec dnešního utkání 15. kola mezi týmy TJ Turnov a Spartak Pelhřimov. Minule to bylo 10:1 pro hosty a dnes tomu je podobně, Pelhřimov poráží domácí Turnov poměrem 7:2.
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 4 Spartak Pelhřimov - 20
59:40
Blíží se nám konec zápasu.
58:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek bez asistence (2:7).
58:39
Bohužel dnes to nedopadne, Blažek si prošel kolem mantinelu a střelou do prázdné branky upravuje skóre zápasu již na 2:7.
57:37
Turnov zkouší hru bez brankáře, ale ztráta 4 gólů se zdá být jasná pro hosty.
57:33
Timeout TJ Turnov
57:33
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Martin Blažek (2:6).
57:33
Turnov inkasuje a zdá se být vše ztracené. Nebo ne?
55:53
Vyloučen hráč Daniel Korych družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
55:53
Korych ale v klidu nezůstává a za sekání si půjde sednout na 2 minuty.
55:48
V. Hejduk se natlačil před hostujícího brankáře, ten byl ale úspěšnější a drží tak nadále svůj tým. Při zakončení byl Hejduk lehce přistrčen, rozhodčí zůstávají v klidu.
55:00
Do konce zápasu nám zbývá posledních 5 minut. Pelhřimov stále drží tříbrankové vedení.
53:20
Turnov se i napodruhé ubránil, ale má už jen necelých 7 minut na to aby něco udělal s výsledkem.
52:46
V. Hejduk se teď ocitl v předbrankovém prostoru, ale střelu mu zblokoval jeden z bránících hráčů Pelhřimova.
52:38
Turnov zatím úspěšně brání.
51:20
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
51:20
Opět sekání a Turnov jde do čtyř.
50:17
V. Palatínus promáchl ve slibné příležitosti.
50:04
Matěcha teď ze své hole vypustil raketu, která se zastavila až na brankové konstrukci hostujícího brankáře.
49:20
Znovu skvělý Švec! Který zatím drží Turnov.
49:15
A další velká šance pro hostující hráče.
48:38
M. Hejduk teď zabránil zcela jistému gólu. Pelhřimov zvyšuje obrátky a Turnov nestíhá.
47:45
Pelhřimovští šli teď 3 na 2, nebyla z toho naštěstí pro domácí ani střela. V poslední chvíli sjel míček z čepele jednomu z hráčů.
46:30
Máme tu další přerušení zápasu, které využívá Turnov k poradě. Jeden z hostujících hráčů leží na palubovce a nevypadá to s ním vůbec dobře. Momentálně je v péči zdravotníka, kterým nemůže být nikdo jiný než Martin Valtr.
45:28
Turnov musí něco změnit na své hře, pokud chce ještě něco udělat s výsledkem.
43:19
Hned z dalšího útoku je tu další velká šance pro Pelhřimov, hostující hráč ale z voleje přestřeluje.
43:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Tomáš Kocián (2:5).
43:10
Turnov se může snažit sebevíc, ale je to právě on kdo inkasuje. Po dlouhém nahození od Kociána se před Švecem ocitl zcela osamocený Knězů, který navyšuje vedení svého týmu již na 5:2.
41:29
Stále aktivní V. Hejduk střílí, ale brankář chytá.
40:01
Máme tu začátek poslední dvacetiminutovky. Hala se nám opět zaplnila fanoušky a čeká nás tedy zajímavých 20 minut, ve kterých se bude Turnov snažit otočit nepříznivý vývoj utkání.
40:00
40:00
39:59
Máme tu konec druhé třetiny, Pelhřimov opět odskočil Turnovu na rozdíl dvou branek.
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 10 Spartak Pelhřimov - 6
38:58
Turnovští teď zapomněli na úplně osamoceného Fučíka, který střelou do odkryté branky kompletuje hattrick.
38:55
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Ladislav Běhounek (2:4).
37:57
Matěcha teď vybídl přihrávkou zpoza branky jednoho se svých spoluhráčů, ale ten jeho nabídku nezužitkoval.
35:38
Pelhřimovští šli teď 2 na 1, ale Korych úžasným sprintem se vrátil a zamezil vznikajícímu nebezpečí.
35:26
Turnov si to nechce nechat líbit a chce si vzít své vedení zpět.
33:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Lukáš Zrzavý (2:3).
33:39
Přesně v polovině využívá početní výhodu Fučík.
32:39
Vyloučen hráč Jan Haloun družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
32:39
Svou druhou přesilovou hru si dnes vyzkouší hráči z Pelhřimova, pod námi už sedí Haloun.
30:00
Dnešní utkání sleduje 58 skvělých diváků, děkujeme!
29:54
Dalekonosná střela M. Hejduka končí v rohu hřiště. Příště znovu a lépe Martine.
28:37
Hra je velmi přerušovaná.
27:58
Teď se skvěle vrátil do obrany Rondoš.
27:43
Nacházíme se v polovině utkání a tudíž je čas na diváky. Dnešní utkání sleduje 58 skvělých diváků, děkujeme!
27:30
Střela Blažka končí vysoko nad.
26:35
Na lavičce Turnova to začíná vřít, domácím hráčům se totiž nelíbí výroky rozhodčích.
26:09
Ovšem hned ho odevzdává zpět Turnovu.
25:38
K míčku se taky na nějakou dobu dostává Pelhřimov.
24:39
Turnov teď kombinuje na vlastní polovině a na soupeřovu polovinu se jen ztěží dostává.
23:57
Střela Rondoše míří vedle.
22:34
V. Palatínus teď zkusil překvapit střelou z otočky gólmana hostů.
21:22
Korych teď ani nadvakrát neprocpal míček pod hostujícím gólmanem.
20:06
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (2:2).
20:06
Tomu říkám vstup do druhé třetiny! Hned po 6 vteřinách srovnává Matěcha. O přestávce muselo zřejmě dojít k nějakým ostrým slovům.
20:01
Matěcha znovu úspěšný na buly.
20:00
20:00
19:59
V této třetině se už nic dalšího nestane.
19:59
Střely v první třetině: TJ Turnov - 6 Spartak Pelhřimov - 8
18:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Vojtěch Palatínus (1:2).
18:13
Po krátké pauze přišlo nahození od V. Palatínuse, které chytrou tečí usměrnil do branky Vojta Hejduk. Pro něj je to tak premiérový gól po jeho návratu sem do Turnova.
18:03
Máme tu přerušení zápasu, které si vyžádal hostující brankář. Zřejmě dostal přes prsty.
17:03
Vyloučen hráč Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
17:03
Početní výhodu si dnes poprvé vyzkouší i domácí Turnov.
15:47
Utkání se nese ve velmi vysokém tempu, rozhodčí zatím většinu zákroků pouští.
13:02
Mladší z bratrů Hejduků se snaží prodat své zkušenosti z Mladé Boleslavi, určitě o něm dnes ještě uslyšíme.
10:32
Turnov začíná zrychlovat hru a snaží se vstřelit kontaktní gól, bohužel zatím bez úspěchu.
09:58
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Petr Poduška (0:2).
09:58
Je to již o 2 branky. Po gólu přidává na své konto Poduška i asistenci, po které neomylně zakončil Fučík.
09:41
Sekyra se teď marně zkoušel vytočit do střely.
08:32
Domácí fanoušci jsou dnes velmi hluční. Aby taky ne, na zápas se přišli podívat zřejmě mírně podnapilí aktéři předešlého futsalového zápasu.
07:09
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Martin Blažek (0:1).
07:09
Teď už ovšem Švec kapituluje a Pelhřimov jde do vedení.
05:12
Turnov zásluhou výborného Švece přečkal první oslabení.
04:42
Znovu Švec! Který zatím drží svůj tým během oslabení.
03:52
Švec zatím kryje všechny střely Pelhřimova.
03:15
Do Turnova se nám vrátil odchovanec Vojta Hejduk z Mladé Boleslavi a hned z brejku zahrozil, hostující gólman byl tentokrát úspěšnější.
03:12
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
03:12
Máme tu první vyloučení zápasu, provinil se domácí kapitán.
02:52
Rozhoční zvedá ruku.
00:01
Z úvodního buly vyšel lépe domácí kapitán Matěcha.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Lukáš Zrzavý, Petr Poduška, Ladislav Běhounek, Václav Fučík, Martin Blažek
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Vojtěch Rondoš, Jan Havlín, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Pavel Sekyra
00:00
Vítáme Vás u 15. kola mezi domácím týmem TJ Turnov a jejich vyzyvateli, kterými dnes budou Spartak Pelhřimov.