1:1
1:4
0:0

Spartak Pelhřimov - Panthers Praha 6:5pn
2. Ladislav Běhounek, 16. Václav Fučík, 19. Václav Fučík, 39. Martin Blažek, 50. Petr Poduška, N Martin Blažek - 30. Lukáš Tomeš, 42. Jiří Krůšek, 48. David Kolář, 59. David Kolář, 60. David Kolář; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 23 - Martin Hruška 27; po třetinách: 3:0, 1:1, 1:4, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč Pavel Daněk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč Petr Poduška , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč David Kolář , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč Martin Blažek a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč David Polcar a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč Ladislav Běhounek a vstřelil gól.
70:00
komentář trenéra domácích Petra Zajíčka: dramatické utkání, kde jsme ztratili vítězství v poslední minutě jsme nakonec dotáhli do vítězného konce díky bojovnosti všech hráčů, děkuji divákům a soupeři
70:00
Komentář vedoucího družstva hostů Novákové Andrei: První dvě třetiny jsme nebyli nebezpeční. Začali jsme hrát až třetí třetinu a to je málo. Ukázali jsme týmový výkon. Jsou to pro nás cenné zkušenosti do dalších bojů. Děkujeme soupeři za zápas.
62:40
Oba týmy hrají opatrně, ani jeden už nechce prohrát. Na míčku se ale více drží domácí
60:01
Začalo pětiminutové prodloužení při hře tři na tři. Kdo dá gól vyhrál
60:00
60:00
Po třetí třetině stále není rozhodnuto a bude se prodlužovat. Střely ve třetí třetině 13:15, hostům se povedlo vyrovnat.
60:00
59:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Pavel Daněk (5:5).
59:09
V poslední minutě hosté vyrovnávají
58:45
Hra na risk se hostům vyplácí a stále drží naději na vyrovnání, snižují na rozdíl jedné branky
49:56
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:56
Je tu další přesilovka, tentokrát pro domácí
49:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Ladislav Běhounek (5:3).
49:15
Domácí odpovídají gólem a opět navyšují svůj náskok
47:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Jiří Ptáčník (4:3).
47:53
Hosté po dobře mířené střele z dálky stahují na rozdíl pouze jedné branky
46:51
Oba týmy hrají naplno, ale ani jednomu se nedaří skórovat
41:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Tomáš Hradec (4:2).
41:16
Hosté získávají míček a ihned se dostávají ke střele, která končí v brance
40:44
Hned od začátku třetiny jsou více důrazní domácí
40:00
40:00
hosté už na střely pomalu dotahují, ale stále více střílí domácí a to v poměru 8:7, na góly končí druha třetina 1:1 a do třetí části budou domácí vstupovat s náskokem tří branek
40:00
39:54
zbytek třetiny dohrávají na míčku domácí a kontrolují tak své vedení
38:57
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Václav Fučík (4:1).
38:57
Domácí přidávají před koncem druhé třetiny ještě jeden gól a opět navyšují své vedení
37:05
domácí hrají na jistotu a nehrnou se do žádné větší akce
33:29
domácí oslabení ubránili, aniž by obdrželi gól, a nadále vedou o dvě branky
31:29
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
31:29
přesilovku si zahrají i hosté, kteří se budou snažit stáhnout náskok domácích
30:40
Domácí se snaží rychle odpovědět,ale brankář hostů vyráží míček helmou
29:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Jiří Krůšek (3:1).
29:14
Domácím se podařilo ubránit rozehrávku před bránou, ale už ne dohrávku od hostů a ti snižují na rozdíl dvou branek
27:13
Domácí se dostávají do velkých šancí, ale žádná se nedostává až k brankáři hostů
25:20
Prudká střela hostů zblokována domácími obránci
22:19
Zápas probíhá ve svižném tempu
20:00
20:00
Po první třetině vyhrávají domácí nejen na počet střel 9:5, ale i na vstřelené branky a to 3:0
20:00
18:16
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Martin Blažek (3:0).
18:16
Fučík si nabíhá na střelu a po přihrávce od Blažka vedou domácí už o tři góly
15:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík bez asistence (2:0).