2:4
2:1
1:0

ASK Orka Čelákovice - Spartak Pelhřimov 9:8p
7. Jakub Čáp, 8. Vojtěch Strnad, 17. Jakub Čáp, 18. Jakub Doutnáč, 38. Michal Zeman, 40. Jakub Čáp, 41. Petr Němeček, 59. Michal Zeman, 62. Michal Zeman - 5. Viktor Vlach, 13. Lukáš Zrzavý, 16. Petr Poduška, 29. Tomáš Váňa, 29. Martin Blažek, 32. Václav Fučík, 35. Petr Poduška, 59. Václav Fučík; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 3:2 + Martin Blažek OS; využití: 2:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 14 - Jakub Kuchař 16; po třetinách: 4:3, 2:4, 2:1, 1:0;
61:17
61:17
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Zeman bez asistence (9:8).
61:17
Vyjádření trenéra domácích Michala Schwana: Pěkné utkání, ve kterém jsme byli dneska šťastnějším týmem. Na obou stranách bylo množství šancí, ale štěstí v prodloužení stálo při nás. Přejeme soupeři hodně úspěchů v playoff.
61:17
Vyjádření trenére hostů Petra Zajíčka: Pohledné a dramatické utkání, které se muselo divákům líbit skončilo zaslouženou remízou po 60 minutách. V prodloužení domácí rozhodli do prázdné branky.
60:34
Čáp vyhodil, ale netrefil prázdnou branku.
59:59
Střely ve třetí třetině ORKA 7, Spartak 9.
59:30
Vymyslí ještě někdo něco nebo se jde do prodloužení?
59:06
Rozhodčí zvyšuje hlas. Spartak rozehrává standartku před Pezlovou brankou a jsou dost blízko.
58:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Lukáš Zrzavý (8:8).
58:53
A je vyrovnáno!
58:31
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Zeman, asistoval Petr Němeček (8:7).
58:00
Lukáš Zadák nám skončil skoro na stole. Srovnat mantinely chvilku potrvá.
54:25
Jsme svědky školáckých chyb při rozehrávkách na obou stranách.
53:34
Domácí Čáp rozehrál slibný a rychlý protiútok, ale ORCE se nezadařilo zakončit.
52:21
Na hřišti se nic moc neděje a diváci si plně užívají bubnařského umění fanouška Spartaku.
50:49
Že by si hráči šetřili síly na posledních pár minut?
49:36
A znova jak přes kopírák.
48:39
Petr Němeček zkusil z dálky, ale nic z toho nebylo.
47:37
ORKA rozehrávala těsně před Kuchařem, ale trefila pouze zakleknutou obranu.
47:32
Hra je teď na obou stranách opatrná, nikdo nechce udělat chybu.
45:31
Hostující Hendrych udělal pro Doutnáče pěknou stoličku a ten přes něho přepadl polovičním saltem.
44:30
Hostující brankář Kuchař předvedl neskutečnou roznožku a zhatil střelecké ambice ORKY.
41:38
ORKA asi dostala dobré rady o přestávce od svého trenéra a na začátku třetiny hned vyrovnává.
40:18
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček bez asistence (7:7).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině Spartak 6, ORKA 8.
39:01
ORKA snižuje náskok Spartaku na rozdíl jedné branky. Odpoví na to nějak Spartak?
39:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Petr Němeček (6:7).
38:35
Vyloučen hráč Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
38:21
Doutnáč prověřil Kuchaře, ale ten se nedal.
37:48
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Zeman, asistoval Sebastian Jakob (5:7).
36:42
Jakob to zkusil z veliké dálky, ale bylo to marné.
35:19
Na dnešním utkání je 38 diváků.
34:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Václav Fučík (4:7).
34:07
Spartak využívá přesilovku dvacet sekund před koncem.
33:21
Rozhodčí napomíná domácího Čápa ze zdržování hry. Hra se vyhrocuje.
32:24
Vyloučen hráč Lukáš Zadák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:24
A se situace opakuje. Opět má Spartak šanci využít přesilovku.
32:02
Domácí Doutnáč ani nadvakrát nedoťuknul do sítě Kuchaře.
31:17
31:17
Netrvalo dlouho a Fučík dal z dálky nádhernou střelu do šibenice Pezlovi.
30:35
Spartak hraje přesilovku a uvidíme, jak bude úspěšná.
30:34
Vyloučen hráč Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
30:14
ORKA teď nenachází taktiku na dobře bránící Spartak.
28:59
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Ladislav Běhounek (4:5).
28:59
Spartaku se podařilo odskočit na rozdíl golu. ORKA polevila v oraně.
28:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Viktor Vlach (4:4).
28:10
I když má herně převahu ORKA, stejně se Spartaku podařilo vyrovnat.
26:28
Domácí Čáp nabral rychlost od své branky a přes několik hráčů se probojoval až k možnosti střely na branky. ta se ale nepovedla.
23:39
Domácí Bárta napravil svou chybu a nedovolil Spartaku vsítit.
22:00
Domácí Sedlák se dostal do šance před branku Kuchaře a též minul. hala jen zašuměla.
21:48
Blažek zkusil zakončit, ale minul tak o dva metry Pezlovu branku.
20:51
Vyloučen hráč Petr Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
20:51
Zúročí Spartak svou první přesilovou hru?
20:29
Spartak dal šanci domácímu Novotnému k skoro samostatnému útoku, ale ten ho nedokázala zakončit. neměl to lehké.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině ORKA 10, Spartak 7.
19:22
Knězů zkusil z dálky a překvapil všechny včetně domácího brankáře. Kdyby mířil o 20 cm vpravo, je to gol.
18:59
Nicméně hra je velmi vyrovnaná.
18:27
Spartak se bude snažit do šatny alespoň vyrovnat, ale zatím to nevypadá, že bude úspěšný.
18:25
Timeout Spartak Pelhřimov
17:44
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Ondřej Tichý (4:3).
17:44
Spartak byl v obraně trošku stacionární, čehož využili hráči ORKY a odskočili na rozdíl jednoho golu.
16:28
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Vojtěch Strnad (3:3).
16:28
Skore je vyrovnáno a za Spartak naskočil i hříšník, který si odseděl 12 minut.
16:00
Po chybě v útoku dostává ORKA gol.
15:59
15:17
Atmosfera už začíná houstnout.
13:08
Čáp předvedl několik otoček a málem vsítil do prázdné branky, ale těsně minul.
12:49
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Viktor Vlach (2:2).
10:30
Domácí Matěj Čech si připsal na konto krásnou střelu z úhlu těsně vedle branky Kuchaře.
08:32
Hra je velmi rychlá, ale zároveň plná chyb při přihrávkách.
07:15
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Čáp (2:1).
07:15
Tak tohle byla opravdu luxusní kombinace dua Čáp-Strnad. Krásná kombinace z rychlého protiútoku.
06:35
Hra začalamít grády. Hostující Blažek dostal 2 minuty a osobní trest 10 minut. V přesilovce dali domácí gol.
06:14
04:33
Vyloučen hráč Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
04:33
Vyloučen hráč Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov - osobní trest.
04:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Tomáš Kocián (0:1).
04:32
Z rychlého nečekaného protiútoku dostali domácí prvního gola.
03:30
Druhý drobný zákrok Pezla, domácí zatím hostujícího brankáře neohrozili.
01:55
Družstva se zatím jen tak drobně oťukávají. Čekáme vyrovnaný zápas o druh místo v tabulce.
00:30
Domácí brankář Pezl zlikvidoval první cvičnou střelu Pelhřimova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Lukáš Zrzavý, Ladislav Běhounek, Václav Fučík, Martin Blažek
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Sebastian Jakob, Michal Kubík, Petr Němeček, David Novotný, Michal Němeček
00:00
Dobrý večer. Vítáme Vás na dnešním zápase, který bude jistě hooodně napínavý. Kotel hostí se již ozývá a snad i domácí fans se nenechají zahanbit.