3:3
1:5
- : -

XPS Network Tatran Střešovice B - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:10
10. Jan Linhart, 11. Tomáš Jančík, 22. Tomáš Jančík, 28. Viktor Mochan, 29. Ondřej Fous, 42. Matěj Horák - 10. Martin Entlicher, 12. Martin Entlicher, 21. Tomáš Petr Martan, 23. Šimon Jakub Král, 30. Jakub Jestříbek, 32. Ondřej Zelený, 34. Ondřej Zelený, 36. Martin Entlicher, 40. Vojtěch Máca, 45. Hieu Nguyen Chi; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Jurco ? - Petr Žitník ?; po třetinách: 2:2, 3:3, 1:5;
45:00
Komentář trenéra domácích: Soupeř byl v rozhodujících momentech efektivnější a po zásluze vyhrál.
45:00
44:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Hieu Nguyen Chi, asistoval Matěj Šaroch (6:10).
41:18
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Matěj Horák, asistoval Tomáš Jančík (6:9).
39:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Ondřej Zelený (5:9).
39:14
Timeout XPS Network Tatran Střešovice B
35:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Entlicher, asistoval Ondřej Zelený (5:8).
33:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Pavel Hájek (5:7).
31:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Martin Entlicher (5:6).
30:00
30:00
29:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Jestříbek, asistoval Hieu Nguyen Chi (5:5).
28:00
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Ondřej Fous, asistoval Jan Linhart (5:4).
27:39
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Viktor Mochan, asistoval Tomáš Jurco (4:4).
24:29
Vyloučen hráč Pavel Hájek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
22:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Jakub Král, asistoval Jakub Jestříbek (3:4).
21:35
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Jiří Procházka (3:3).
20:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tomáš Petr Martan, asistoval Tadeáš Doucha (2:3).
15:00
15:00
11:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Entlicher, asistoval Jan Otta (2:2).
10:39
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Matěj Horák (2:1).
09:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Entlicher, asistoval Pavel Hájek (1:1).
09:39
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jan Linhart, asistoval Ondřej Fous (1:0).
03:09
Vyloučen hráč Ondřej Zelený družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.