0:3
3:2
- : -

SKP České Budějovice B - FBC Došwich Milevsko B 4:7
8. Ondřej Novák, 31. Daniel Malý, 34. Daniel Malý, 44. Daniel Malý - 5. Václav Dvořák, 15. Pavel Procházka, 16. Václav Dvořák, 18. Václav Dvořák, 28. Pavel Procházka, 32. Pavel Procházka, 35. Vojtěch Bečka; rozhodčí: Jan Novotný - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Jakub Škornička ? - Vladimír Šimák ?; po třetinách: 1:2, 0:3, 3:2;
45:00
43:23
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil Daniel Malý, asistoval Petr Holeček (4:7).
40:02
Vyloučen hráč Vojtěch Štván družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za sekání.
34:09
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Vojtěch Bečka, asistoval Pavel Procházka (3:7).
33:23
31:23
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Pavel Procházka, asistoval Václav Dvořák (2:6).
30:35
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil Daniel Malý, asistoval Jakub Konrád (2:5).
30:00
30:00
28:36
Vyloučen hráč Vladimír Charypar družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za sekání.
27:10
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Pavel Procházka z trestného střílení (1:5).
23:05
Vyloučen hráč Tomáš Lassmann družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za sekání.
22:18
Vyloučen hráč David Staněk družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za sekání.
21:56
Vyloučen hráč Petr Holeček družstva SKP České Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:38
Vyloučen hráč Ondřej Novák družstva SKP České Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
17:53
Vyloučen hráč Vladimír Charypar družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za bránění ve hře.
17:41
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Václav Dvořák, asistoval Vojtěch Bečka (1:4).
15:57
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Václav Dvořák, asistoval Pavel Procházka (1:3).
15:00
15:00
14:22
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Pavel Procházka, asistoval Vojtěch Bečka (1:2).
07:25
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil Ondřej Novák, asistoval Ondřej Pida (1:1).
04:33
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Novotný a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko B: brankář: Vladimír Šimák; hráči v poli: Vojtěch Bečka, Václav Dvořák, David Staněk, Pavel Procházka, Martin Sedlák