1:3
2:5
- : -

FBC Hranice B - IBK Bisons Přerov 4:9
9. René Mikel, 24. René Mikel, 34. René Mikel, 35. René Mikel - 11. Stanislav Škorík, 15. Jan Hradilík, 21. Stanislav Škorík, 21. Daniel Cagášek, 27. Jakub Grigárek, 33. Stanislav Škorík, 37. Vítězslav Petřík, 39. Stanislav Škorík, 39. Jakub Grigárek; rozhodčí: Karel Pavelka - Václav Killar; vyloučení: 1 + Ondřej Hanzlíček 5:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Julius Zlámal ? - David Pečinka ?, David Pečinka ?, Jakub Štursa ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:5;
39:00
38:21
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Jakub Grigárek bez asistence (4:9).
38:00
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Stanislav Škorík bez asistence (4:8).
36:13
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Vítězslav Petřík, asistoval Ondřej Šmotek (4:7).
35:53
Timeout FBC Hranice B
34:58
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil René Mikel, asistoval Julius Zlámal (4:6).
33:18
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil René Mikel, asistoval Ondřej Hanzlíček (3:6).
32:25
Vyloučen hráč Vítězslav Petřík družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání.
32:08
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Stanislav Škorík, asistoval Matyáš Vojáček (2:6).
26:56
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Jakub Grigárek, asistoval Vítězslav Petřík (2:5).
26:00
26:00
23:58
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil René Mikel z trestného střílení (2:4).
23:58
Střídání brankáře. Nový brankář David Pečinka družstva IBK Bisons Přerov
23:58
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Štursa družstva IBK Bisons Přerov
20:39
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Daniel Cagášek, asistoval Ondřej Fojtů (1:4).
20:17
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Stanislav Škorík, asistoval Ondřej Šmotek (1:3).
19:06
Vyloučen hráč David Rek družstva FBC Hranice B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
14:45
Vyloučen hráč Ondřej Hanzlíček družstva FBC Hranice B na 5 minut za hrubost.
14:28
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Jan Hradilík, asistoval Ondřej Fojtů (1:2).
13:00
13:00
12:03
A opět hranický multialent Vaci, podal zahozený míček z z tribuny.
10:45
08:30
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil René Mikel, asistoval David Tvrdoň (1:0).
08:22
Teď výborná střela domácího Rendi hezouna Mikela.
06:55
Playboy Vaci, domácí hráč A týmu se rozhodl srovnat mantinely. Tímto mu za pořadatelský tým děkujeme!