1:3
2:3
- : -

SK Florbal Benešov - ACEMA Sparta Praha B 3:8
19. Marek Vachoušek, 33. Marek Vachoušek, 45. Tomáš Zeman - 6. Tom Riley, 9. Jakub Kohlík, 22. Michael Řehák, 27. Jakub Kohlík, 28. Kryštof Plicka, 32. Michael Řehák, 38. Kryštof Plicka, 45. Pavel Weiss; rozhodčí: Karel Hlinka - Michael Zeman; vyloučení: 3 + Vojtěch Pavlíček OS + Šimon Hřebecký 5 + Marek Vachoušek OS:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Zídek ? - David Klusáček ?; po třetinách: 0:2, 1:3, 2:3;
44:48
Vyloučen hráč Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
44:48
Vyloučen hráč Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov - osobní trest.
44:45
Vyloučen hráč Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
44:20
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Zeman, asistoval Jan Pavlíček (3:8).
44:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Pavel Weiss, asistoval Kryštof Plicka (2:8).
43:37
Vyloučen hráč Šimon Hřebecký družstva SK Florbal Benešov na 5 minut za nedovolené vrážení.
39:10
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
39:10
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlíček družstva SK Florbal Benešov - osobní trest.
37:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Kryštof Plicka, asistoval Jan Gregor (2:7).
32:49
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek bez asistence (2:6).
31:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Michael Řehák, asistoval Dalibor Borovička (1:6).
30:00
30:00
27:51
Timeout SK Florbal Benešov
27:51
26:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jakub Kohlík, asistoval Michael Řehák (1:4).
21:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Michael Řehák, asistoval Tom Riley (1:3).
18:42
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Vojtěch Pavlíček (1:2).
15:00
15:00
08:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jakub Kohlík, asistoval Lukáš Dubský (0:2).
05:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Tom Riley, asistoval Lukáš Dubský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Hlinka a Michael Zeman.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha B: brankář: David Klusáček; hráči v poli: Dalibor Borovička, Jan Gregor, Kryštof Plicka, Daniel Riley, Pavel Weiss