3:1
3:2
- : -

Panthers Praha - Floorball Club FALCON 11:4
3. Marco Lombino, 7. Karel Petrák, 10. Jan Tvrdek, 12. Zdeněk Prokůpek, 13. Jan Martinek, 27. Filip Hajžman, 28. Karel Petrák, 30. Zdeněk Prokůpek, 31. Jan Waldhauser, 34. Marco Lombino, 39. Jan Waldhauser - 1. Vojtěch Řádek, 16. Vojtěch Řádek, 43. Jakub Škrdla, 44. Jakub Škrdla; rozhodčí: Ondřej Benačan - Daniel Škoula; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Brskovský ? - Michal Novák ?, Václav Paukner ?; po třetinách: 5:1, 3:1, 3:2;
45:00
43:28
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Vojtěch Řádek (11:4).
42:28
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Patrik Koníček (11:3).
38:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Jakub Žiška (11:2).
33:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Martin Mattes (10:2).
30:16
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Václav Paukner družstva Floorball Club FALCON
30:00
30:00
29:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zdeněk Prokůpek bez asistence (8:2).
27:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Jakub Žiška (7:2).
26:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Filip Hajžman, asistoval Jan Tvrdek (6:2).
21:39
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
15:41
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Petr Nejedlý (5:2).
15:00
15:00
12:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Martinek, asistoval Jan Tvrdek (5:1).
11:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zdeněk Prokůpek, asistoval Karel Petrák (4:1).
09:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Tvrdek bez asistence (3:1).
06:23
02:43
00:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Daniel Škoula.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Patrik Koníček, Petr Nejedlý, Vojtěch Řádek, Jakub Škrdla, David Budáč