3:2
2:2
- : -

XPS Network Tatran Střešovice B - SK Florbal Benešov 7:4
6. Vojtěch Wojnar, 13. Tomáš Jančík, 18. Jiří Hadamovský, 21. Jiří Calda, 28. David Chochlovský, 41. Ondřej Fous, 42. Vojtěch Wojnar - 17. Miroslav Svoboda, 25. Vojtěch Pavlíček, 39. Vojtěch Pavlíček, 44. Marek Vachoušek; rozhodčí: Karel Hlinka - Michael Zeman; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Linhart ? - Šimon Zídek ?; po třetinách: 2:0, 3:2, 2:2;
43:57
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek bez asistence (7:4).
41:22
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Vojtěch Wojnar bez asistence (7:3).
40:32
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Ondřej Fous, asistoval Viktor Mochan (6:3).
38:42
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vojtěch Pavlíček, asistoval Jan Pavlíček (5:3).
34:20
Timeout XPS Network Tatran Střešovice B
30:00
30:00
27:16
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil David Chochlovský, asistoval Tomáš Jančík (5:2).
24:03
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vojtěch Pavlíček, asistoval Albert Půlpán (4:2).
22:17
Vyloučen hráč Matěj Švarc družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:36
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jiří Calda, asistoval Ondřej Papoušek (4:1).
17:17
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jiří Hadamovský, asistoval David Chochlovský (3:1).
16:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miroslav Svoboda, asistoval Vojtěch Kos (2:1).
15:00
15:00
12:02
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Tomáš Jančík, asistoval David Chochlovský (2:0).
05:59
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Michael Kočandrle (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Hlinka a Michael Zeman.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov:
00:00
Line-up domácích XPS Network Tatran Střešovice B: brankář: Ondřej Pelech; hráči v poli: Ondřej Papoušek, Lukáš Suchánek, Jiří Hadamovský, Vojtěch Wojnar, Ondřej Levý