0:0
6:2
- : -

Floorball Club FALCON - Viking TJ Kobylisy 7:5
15. Jakub Škrdla, 31. Jakub Škrdla, 33. Jakub Škrdla, 37. Petr Nejedlý, 41. Vojtěch Řádek, 41. Tomáš Rydlo, 44. Vojtěch Řádek - 7. Matouš Neužil, 13. David Mühlbach, 15. Adam Matoušek, 32. Patrik Pavézka, 41. Filip Janeba; rozhodčí: Ondřej Benačan - Daniel Škoula; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Paukner ? - Vojtěch Bíba ?; po třetinách: 1:3, 0:0, 6:2;
43:40
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek bez asistence (7:5).
43:30
Timeout Viking TJ Kobylisy
40:28
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Tomáš Rydlo, asistoval Jakub Hrubeš (6:5).
40:19
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Filip Janeba, asistoval Matěj Bouček (5:5).
40:12
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Škrdla (5:4).
36:12
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Petr Nejedlý, asistoval Daniel Štefl (4:4).
32:48
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Vojtěch Řádek (3:4).
31:35
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Patrik Pavézka, asistoval Matouš Neužil (2:4).
30:59
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla bez asistence (2:3).
30:00
30:00
15:00
15:00
14:25
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Adam Matoušek, asistoval Marek Čejka (1:3).
14:12
12:36
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil David Mühlbach, asistoval Vojtěch Švara (0:2).
06:34
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Vojtěch Švara (0:1).
05:06
Vyloučen hráč Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za vražení zády.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Daniel Škoula.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy:
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Václav Paukner; hráči v poli: Patrik Koníček, Petr Nejedlý, Vojtěch Řádek, Jakub Škrdla, David Budáč