4:2
0:4
- : -

BLACK ANGELS B - FBC Kralupy n/V 5:6
6. Jonáš Homola, 18. Michal Derevlanyj, 21. Matyáš Pik, 27. Michal Derevlanyj, 27. Štěpán Kostrhún - 23. Jiří Škabrada, 25. Kristián Malík, 31. Jakub Manek, 32. Adam Gašpar, 39. Adam Gašpar, 39. Kristián Malík; rozhodčí: Jakub Dragoun - David Rousek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: David Štěpán ? - Adam Kocián ?; po třetinách: 1:0, 4:2, 0:4;
45:00
43:19
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS B neproměnil Michal Derevlanyj.
38:35
Timeout BLACK ANGELS B
38:35
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík bez asistence (5:6).
38:10
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Gašpar, asistoval Kristián Malík (5:5).
37:09
Vyloučen hráč Martin Surový družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za hrubost.
35:09
Vyloučen hráč Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za držení.
31:59
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Gašpar, asistoval Jakub Manek (5:4).
30:54
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Manek, asistoval Kristián Malík (5:3).
30:00
30:00
26:23
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Štěpán Kostrhún, asistoval Michal Derevlanyj (5:2).
26:02
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Michal Derevlanyj, asistoval Jonáš Homola (4:2).
24:11
Timeout FBC Kralupy n/V
24:11
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík bez asistence (3:2).
22:02
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jiří Škabrada, asistoval Jakub Manek (3:1).
20:48
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Matyáš Pik, asistoval Martin Surový (3:0).
17:25
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Michal Derevlanyj, asistoval Štěpán Kostrhún (2:0).
15:54
Vyloučen hráč Jiří Škabrada družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:00
15:00
12:21
Vyloučen hráč Adam Gašpar družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za bránění ve hře.
05:35
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Jonáš Homola, asistoval Matyáš Pik (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a David Rousek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V: brankář: Adam Kocián; hráči v poli: Kristián Malík, Jakub Manek, Jakub Šebesta, Tomáš Carvan, Adam Gašpar