3:1
1:2
0:0

Prague Tigers - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:5pn
16. Martin Hort, 20. David Sgall, 23. Miloslav Stránský, 36. David Sgall - 4. Tomáš Petr Martan, 17. Jakub Jestříbek, 45. Vojtěch Máca, 45. Tomáš Petr Martan, N Vojtěch Máca; rozhodčí: Jakub Kubašovský - René Gabesam; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Pavel Malý ? - Petr Žitník ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 1:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč David Koudelka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Vojtěch Máca a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč Teodor Bodlák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Jan Pinkas a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč František Raffay , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
45:00
45:00
44:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tomáš Petr Martan, asistoval Martin Entlicher (4:4).
44:51
Timeout Prague Tigers
44:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Martin Šolaja (4:3).
43:16
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
41:05
Vyloučen hráč Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
35:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Sgall bez asistence (4:2).
35:41
Po hektické části vybojoval David Sgall míček na vlastní polovině šlápl do plných a střelou ze středu hřiště navyšuje náskok Tigers.
30:00
30:00
29:23
Vyloučen hráč Šimon Duba družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
25:43
Vyloučen hráč Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení.
22:57
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Miloslav Stránský bez asistence (3:2).
22:57
Míla Stránský zachytil rozehrávku hostů a sám prošel půlku hřiště a nekompromisně zakončil ze středu.
19:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Sgall, asistoval Teodor Bodlák (2:2).
19:22
Pěkná přihrávka Bodláka a ještě hezčí střela z první Sgalla od mantinelu, máme vyráovnáno
18:10
Vyloučen hráč Martin Entlicher družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra na zemi.
16:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Jestříbek bez asistence (1:2).
15:17
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hort, asistoval Teodor Bodlák (1:1).
15:17
Střelu Tea Bodláka uklízí bekhendem do branky Martin Hort.
15:00
15:00
10:20
Hra se přelévá ze strany na stranu, zatím sledujeme atraktivní utkání, snad Tygři brzy vyrovnají.
03:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tomáš Petr Martan, asistoval Šimon Jakub Král (0:1).