0:3
2:2
- : -

FBC RIPPERS Praha - Floor Maniacs Mělník 4:8
8. Jan Šulc, 8. Rudolf Javořík, 28. Luboš Hnízdil, 30. Roman Kratochvíl - 2. Zdenek Nohava, 6. Zdenek Nohava, 12. Zdenek Nohava, 19. Zdenek Nohava, 23. David Vetešník, 24. Jaroslav Truksa, 26. Martin Kohout, 32. Zdenek Nohava; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Tomáš Joska; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 11; zásahy brankářů: Martin Král ? - Miroslav Vrba ?; po třetinách: 2:3, 0:3, 2:2;
36:00
32:17
Vyloučen hráč Ondřej Pirunčík družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
31:58
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Zdenek Nohava, asistoval Michal Šlapák (4:8).
31:23
Timeout FBC RIPPERS Praha
31:23
Vyloučen hráč Jan Šulc družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
29:14
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil Roman Kratochvíl, asistoval Jan Křelina (4:7).
27:27
Vyloučen hráč Zdenek Nohava družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za sekání.
27:01
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil Luboš Hnízdil, asistoval Jan Šulc (3:7).
25:04
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Martin Kohout, asistoval David Vetešník (2:7).
24:00
24:00
23:42
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Jaroslav Truksa bez asistence (2:6).
23:40
Vyloučen hráč Jan Křelina družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za sekání.
23:00
Vážení přátelé z technických důvodů končí manuální online (ERROR265 - sprcha)
22:42
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil David Vetešník z trestného střílení (2:5).
22:00
Mělník dobře brání, pokusy Rippers odrážejí
20:30
Mělníku se nepovedlo navýšit vedení, přesilovka je minulostí
20:00
Přesilovka zatím nepřináší využití, Rippers se cítí možná trochu právem poškození, ale rozhodčí byl blízko a situaci viděl dobře
18:53
Dohadování z rozhodčím stál Rippers plný stav
18:46
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Zdenek Nohava, asistoval Milan Beneš (2:4).
18:46
Vyloučen hráč Ondřej Pirunčík družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
15:30
Jak mám rozpoznat spoluhráče? Křičí hráč Rippers. Tušíme, že by pomohlo zvednutí hlavy
15:00
Zvoní tyč! Hráči Mělníku byli tak blízko..
14:22
"Není komu" zvolává hráč Rippers, pravděpodobně se dožaduje lepšího rozestavení
14:00
Rippers se nedaří založit akci, pokud přejdou přes střed, nedostávají se ke střele
13:20
Mělník má aktuálně ze hry o něco víc
13:00
Hraje se opravdu ve vysokém tempu, s ohledem k věku hráčů má nejedn divák strach
12:30
Rozehrávka Mělníku končí ve zdi
12:00
12:00
11:35
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Zdenek Nohava bez asistence (2:3).
11:35
Hráč Mělníku Nohava vstřelil po uniku branku, hezká akce!
11:00
Pohledná střela hráče Rippers neskončila golem
10:00
Apple má stále nedostatek iPadů PRO ve všech konfiguracích. Uvidíme, zda se dostupnost zlepší v roce 2019
08:00
Nyní sledujeme velmi vyrovnané utkání, Rippers zatím mají rozehraný nejlepší zápas sezony
07:50
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil Rudolf Javořík, asistoval Lukáš Stoupa (2:2).
07:50
Šulc a draftovaný Rudof Javořík vstřelili rychlé branky a rázem začínáme znova
07:22
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil Jan Šulc, asistoval Petr Jarosil (1:2).
07:00
Zápas kouskují časté přerušení faulů
05:04
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Zdenek Nohava, asistoval Svatopluk Čech (0:2).