3:2
2:0
- : -

Prague Tigers C - Tatran Střešovice C U23 6:4
10. Dominik Vorlíček, 13. Jan Vacek, 13. Dominik Vorlíček, 19. Dominik Vorlíček, 28. Dominik Vorlíček, 33. Dominik Vorlíček - 8. Jan Tůma, 11. Jan Tůma, 22. Vojtěch Pelech, 24. Jan Friedel; rozhodčí: Vít Voltr - Martin Jirka; vyloučení: 3:1 + Jan Tůma 5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Filip Skála ? - František Hašpl ?; po třetinách: 1:2, 3:2, 2:0;
35:30
Vyloučen hráč Petr Novák družstva Prague Tigers C na 2 minuty za sekání.
32:59
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Dung Nguyen Thanh (6:4).
32:59
Vorlíček pokračuje ve své one man show!
30:53
Timeout Tatran Střešovice C U23
28:56
Vyloučen hráč Jakub Pražák družstva Prague Tigers C na 2 minuty za blokování hokejky.
27:39
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Jan Vacek (5:4).
27:26
Vyloučen hráč Jan Friedel družstva Tatran Střešovice C U23 na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:19
Střelec měl situaci výrazně ulehčenou. Stačilo jen nastavit hůl a usměrnit přihrávku do zcela prázdné brány.
23:18
Branku družstva Tatran Střešovice C U23 vstřelil Jan Friedel, asistoval Jakub Harapát (4:4).
22:35
Velká šance Tygrů v oslabení. Hráč č.13 v šanci ještě nezištně přihrával, ale gólman vytěsnil helmou.
21:44
Vyloučen hráč Jan Baloun družstva Prague Tigers C na 2 minuty za hrubost.
21:23
Branku družstva Tatran Střešovice C U23 vstřelil Vojtěch Pelech, asistoval Jakub Švejkovský (4:3).
18:57
17:15
Tygři mají dobrý zámek, ale zatím bez vyložené šance.
15:40
Velká šance Tatranu v oslabení.
14:57
Tak se nám do florbalového utkání dostaly prvky hokeje a byly dle pravidel odměněny 5ti minutovým trestem.
14:56
Vyloučen hráč Jan Tůma družstva Tatran Střešovice C U23 na 5 minut za hrubost.
14:20
Šermovačka před branou Tygrů gólem nesknčila.
13:30
Zatím to vypadá, že Tatran má dost sil, ale dokáží udržet krok se soupeřem, který má dvakrát tolik hráčů, po celé utkání?
12:37
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Petr Novák (3:2).
12:11
Bleskový start do druhé třetiny, střela z levé strany zaplula až do sítě.
12:10
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Jan Vacek, asistoval Jakub Pražák (2:2).
12:00
12:00
10:43
Branku družstva Tatran Střešovice C U23 vstřelil Jan Tůma, asistoval Jakub Švejkovský (1:2).
10:30
Tatran zatím dobře brání a vyráží k nebezpečným protiútokům, ze kterých si vytváří velké šance.
09:51
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Tomáš Večeřa (1:1).
09:51
První nebezpečná střela Tygrů se ujala a máme srovnáno.
08:20
Tatranský Pelech v další velké šanci. Sám před gólmanem to zkoušel chytrou střelou pod horní tyčku. Gólman Tygrů ale střelu vytěsnil.
07:40
Branku družstva Tatran Střešovice C U23 vstřelil Jan Tůma, asistoval Vojtěch Pelech (0:1).
06:00
Další šance hráče č. 35 z bezprostřední blízkosti. Gólman ovšem dobře vykryl střelecký úhel.
03:45
Velká šance Tatranu. I když hrají bez střídání, vyšachovali obranu soupeře, ale zakončit do poloprázdné branky již nedokázali.