1:5
2:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FbŠ Bohemians 5:10
9. Ivana Drugdová, 18. Michaela Mašková, 25. Anna Alexandra Suková, 52. Kateřina Šnebergrová, 60. Nikola Křemenáková - 4. Hana Poláková, 10. Anna - Marie Divišová, 16. Anna - Marie Divišová, 28. Jessica Zlámalová, 30. Andrea Kadidlová, 30. Aneta Toulová, 32. Adéla Bočanová, 34. Hana Poláková, 46. Hana Poláková, 58. Adéla Bočanová; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 81; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 34 - Daniela Kreisingerová 32; po třetinách: 2:3, 1:5, 2:2;
60:00
Střely na branku: domácí - 10, hosté - 14
60:00
Komentář trenéra hostí (Tomáš Grigar): Dneska můžeme být spokojeni tak maximálně s přesilovkou, která nás v první polovině zápasu držela. Poté jsme proměnili šance a zápas rozhodli. Soupeř předvedl velmi dobrý výkon a hrozil z brejků, kterých jsme mu umožnili strašně moc. Děkuji soupeři za utkání a přeji mu udržení v extralize.
60:00
Komentář trenéra domácích :(Vít Procházka): Po většinu zápasu jsme odvedli dobrý výkon, osudnou se nám stala pětiminutovka v polovině zápasu. Bohužel jsme dnes hráli příliš mnoho oslabení, která Bohemka znamenitě trestala. I přes pět vstřelených branek stále nemůžeme být spokojeni s koncovkou, snad budeme příští víkend zase o kousek lepší. Díky soupeři i divákům.
60:00
59:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Nikola Křemenáková, asistoval Ivana Drugdová (5:10).
59:25
Perfektní přihrávka Drugdové, přesně na čepel Křemenákové a ta měla dost času na zakončení.
57:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (4:10).
57:36
Desátý gól Bohemians přidává Bočanová.
55:55
Volný úder domácích z blízkosti brankoviště, míček po teči vyletěl vysoko do vzduchu nakonec, ale spadl až za branku.
55:21
Mašková opět sama před Kreisingerovou a opět míček mimo hřiště.
55:06
Hezký zákrok Fišerové, která teď podržela domácí.
51:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Kateřina Šnebergrová, asistoval Karolína Vostracká (4:9).
51:09
Další střela Šnebergrové byla úspěšnější, skoro z nulového úhlu dokázala využít toho, že se golmanka nestihla přesunout a poslala míček k tyčce.
50:46
Hezká střela Šnebergrové.
48:24
Hosté hrají v plném počtu.
47:26
Domácí kombinují, ale Bohemians se daří dobře číst následující krok domácích a díky tomu dobře bránit i přes početní nevýhodu.
46:24
Vyloučen hráč Hai Ly Nguyenová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
46:24
Svou první přesilovou hru si zahrají i hráčky Plzně.
45:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (3:9).
45:38
Poláková si odstoupila, udělala si prostor a s klidem měla čas zakončit.
45:04
Volkamnnová přidělala svou střelou od půlky Kreisingerové hodně práce.
44:35
Na balonku se střídají oba celky ani jeden se nedostává do výraznějších šancí.
43:35
Denková míří jen těsně nad břevno,
42:05
Urbanová zpět na hřišti, domácím se podařilo toto oslabení uhrát bez inkasovaného gólu.
40:00
40:00
Střely na branku: domácí - 19, hosté - 12.
40:00
39:59
Ještě více než minuta trestu Urbanové se přenese do třetí třetiny.
39:05
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
39:05
Do poslední minuty druhé třetiny vstoupily domácí hráčky dalším dvouminutovým trestem.
38:30
Volkmannová na Staňkovou ta střílí a míček i přes to, že skákal brankovištěm si cestu za brankovou čáru nenašel.
37:30
Střelu Maškové vyráží ramenem Kreisingerová.
33:55
33:55
A další odskočení se podařilo Polákové.
31:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eliška Vrátná (3:7).
31:19
Bočanová si připisuje gól a zvyšuje náskok hostů.
29:57
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
29:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Toulová, asistoval Jessica Zlámalová (3:6).
29:57
Rychlý gól hostujících. Toulová z půlky nenápadně vystřelila a její střela zaplula až do sítě za Fišerovou.
29:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Adéla Bočanová (3:5).
29:25
Že přísloví nedáš - dostaneš platí si teď na vlastní kůži vyzkoušeli domácí hráčky.
29:12
Křemenáková se snažila trefit Kreisingerové mezi nohy, ta ale byla rychlejší a nenechala se překvapit.
27:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Anna - Marie Divišová (3:4).
27:49
A ani tato přesilovka Bohemians nezůstala nevyužita.
26:36
I přes oslabení se dostala Krňoulová až před Kreisingerovou, ale zakončení tak úplně neklaplo a míček vyletěl ven z hřiště.
26:17
Vyloučen hráč Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Julie Volkmannová (3:3).
24:34
Z volného úderu se po domluvené akci trefuje z otočky Suková. A je srovnáno !
23:07
Několik po sobě jdoucích střel domácích z nichž se ale ani jedna nedostala ke golmance.
22:07
Vaníčkové se ne a ne podařit najít po druhém křídle nabíhající Maškovou.
20:34
Kadidlová z těsné blízkosti trefuje pouze reklamní banner nad brankou.
20:00
20:00
Střely na branku: domácí - 8, hosté - 18
20:00
17:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Gabriela Vaníčková (2:3).
17:17
Křemenáková poslala míček na Maškovou a ta z dálky střílí.
15:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Adéla Bočanová (1:3).
15:18
Už to vypadalo, že toto vyloučení zůstane nepotrestáno, když se trefila opět Divišová.
13:30
Vyloučen hráč Aneta Nachtmanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
09:48
09:48
Z trestu Bohmové neuběhlo ani 15 vteřin a hostujícím už se podařilo své početní převahy využít.
09:34
Vyloučen hráč Helena Böhmová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
09:34
Bohmová se snažila zastavit Vrátnou,
08:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Drugdová, asistoval Barbora Krňoulová (1:1).
08:37
Krňoulová zpoza branky našla přesně Drugodovou a té se podařilo přehodit už ležící golmanku hostů.
08:03
Bohmová těsně před brankou promáchla.
07:37
Kadidlové se podařilo dostat do volného prostoru před brankou, ale trefuje akorát břevno.
07:08
Na druhé straně jen o chlup neprošla střela Císařové.
06:07
Volkmannová střílí od půlky, moc nechybělo aby míček skončil v brance.
05:10
Ani tři pokusy nestačily Šindelářové na to, aby míček dostala za Fišerovou.
03:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Eliška Vrátná (0:1).
03:22
Skóre dnešního utkání otevírají hosté, konkrétně Polákové se podařilo překovat Fišerovou.
02:10
Mašková sama před Kreisingerovou, ale netrefila balon ideálně a ten končí v rohu.
01:30
Zlámalová se neúspěšně snažila kličkou obejít obranu domácích,.
00:57
Volkamannová hledala Sukovou, míček zastavila obrana hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Eliška Vrátná, Adéla Bočanová, Anna - Marie Divišová, Hana Poláková, Andrea Kadidlová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Šárka Denková, Tereza Havlová, Gabriela Vaníčková, Michaela Mašková, Nikola Křemenáková