4:4
3:4
0:1

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC Panthers Liberec 11:12p
3. David Malkus, 12. David Malkus, 18. David Malkus, 20. Jan Myška, 22. Jindřich Mošna, 23. Tomáš Vlček, 28. Jan Husák, 39. Jiří Kuthan, 47. Lukáš Porazil, 55. Jan Žák, 56. Jindřich Mošna - 4. Tomáš Szabo, 15. Marek Žihla, 16. Jiří Kuthan, 36. Filip Munzar, 39. Martin Tomas, 39. Jiří Špak, 40. Jiří Špak, 54. Michal Skibko, 54. Filip Munzar, 59. Filip Munzar, 59. Pavel Hůza, 65. Filip Munzar; rozhodčí: Václav Patera - Luděk Franc; vyloučení: 2:4 + Filip Munzar OS + Martin Tomas 5; využití: 2:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Jiří Cisler 21 - Lukáš Pfeiffer 22; po třetinách: 4:3, 4:4, 3:4, 0:1;
70:00
Nejlepší hráči utkání: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 69 David Malkus - FBC Panthers Liberec - 21 Filip Munzar
65:00
Střely na branku v prodloužení: domácí - 2, hosté - 1
65:00
Komentář trenéra hostů: Kdybychom se místo zbytečných emocionálních výlevů od začátku soustředili na sebe a hráli florbal, museli jsme tu vyhrát za tři body. Soupeři díky za zápas.
65:00
Komentář trenéra domácích: Klasický zápas s Panterama. S dvanácti obdrženými brankami se vyhrává těžko. Děkuji za zápas.
64:12
64:12
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Tomáš Szabo (11:12).
64:12
Dva body si po napínavém zápase odvážejí liberečtí na sever.
62:22
Vyloučen hráč Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
62:22
Po dlouhém odloženém vyloučení si jde na trestnou sednout hráč Plzně.
60:55
Husák opět před brankou, tentokrát se Pfeiffer dostal do střely včas.
60:01
DOmácí mají do prodloužení velkou výhodu v podobě dvouminutové přesilové hry.
60:00
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: domácí - 10, hosté - 13
60:00
59:59
Vyloučen hráč Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
59:59
O tom, kdo si odveze body rozhodne až prodloužení.
58:28
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Jiří Špak (11:11).
58:28
Liberec šel 3 na 1, Hůza úspěšný a minutu a pul do konce třetí třetiny máme opět srovnáno.
58:18
Špak sám před Cislerem i tentokrát je golman Plzně úspěšnější.
58:07
Timeout FBC Panthers Liberec
58:07
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Pavel Hůza (11:10).
58:07
Cisler se nestihl přesunout a Munzar bez problémů poslal míček do prázdné.
56:09
Szabo sám před Cislerem, Cisler úspěšnější.
55:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jindřich Mošna, asistoval Jiří Kuthan (11:9).
55:42
Rychlý přesun před branku Liberce a máme tu další gól.
54:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Tomáš Vlček (10:9).
54:51
Domácí neztrácejí hlavu a opět se dostávají do vedení.
53:40
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Jan Burkoň (9:9).
53:40
Během dvaceti vteřin je vyrovnáno. To ještě budou nervy.
53:21
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Michal Skibko, asistoval Pavel Hůza (9:8).
53:21
Skibko snižuje.
52:14
Mošna se ocitl sám před golmanem, ale přestřelil.
48:14
Tomas je těsně míjí Cislerovu branku.
46:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Porazil, asistoval Jan Husák (9:7).
46:12
Husák na Porazil a ten se nemýlí.
44:39
Kuthanova pohledná střela, golman Liberce chvíli nevěděl kde má míček, ale než se domácí dostali k dorážce, bránící hráči odkopli míč mimo.
40:00
40:00
Střely na branku v první třetině: domácí-10, hosté - 9
40:00
39:29
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Jan Obermann (8:7).
38:57
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Filip Munzar (8:6).
38:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Kuthan, asistoval Tomáš Vykoupil (8:5).
38:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Tomas, asistoval Teemu Tuhkanen (7:5).
35:27
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Jiří Špak (7:4).
28:53
Hosté hrají v plném počtu.
27:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Husák, asistoval David Malkus (7:3).
27:17
Husák na středu před brankou ustoupil, udělal si prostor na střelu a neomylně poslal míček do horního rohu.
25:53
Jak Kuthan tak i Obermann jsou zpět na hřišti a domácí ještě mají přesilovou hru.
23:53
Vyloučen hráč Jiří Kuthan družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
23:53
Vyloučen hráč Martin Tomas družstva FBC Panthers Liberec na 5 minut za hrubost.
23:53
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
23:53
Ze strkanice před střídačkou Liberce si domácí i hosté odnášejí nějaké to vyloučení, bude se hrát dvě minuty 4 na 3.
22:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jan Myška (6:3).
21:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jindřich Mošna, asistoval Adam Tkadlec (5:3).
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: domácí - 12, hosté - 9
20:00
19:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Myška, asistoval Filip Horčička (4:3).
19:31
V poslední vteřině přesilové hry se domácím daří ji využít.
18:47
Nad Pfeiffrem dnes poněkolikáté zazvonila tyčka.
17:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Tomáš Katolický (3:3).
17:31
Vyloučen hráč Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec - osobní trest.
17:31
Vyloučen hráč Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
17:31
Malkus si připisuje hattrick a srovnává skóre zápasu.
17:31
Díky nesportovnímu chování Munzara si domácí opět zahrají přesilovku.
15:50
Vlastní branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Kuthan (2:3).
14:50
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil David Malkus.
14:50
Malkus chtěl míček přehodit Pfeifferovi přes nohu, ten ale jeho záměr odhlad a míček vykopnul.
14:37
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Marek Žihla bez asistence (2:2).
14:37
Žihlovi střela úplně nesedla, ale s velkým štěstím míček doskákal až do branky.
11:31
08:08
07:29
Munzar se i přes oslabení dostal před Cislera, ten si ale míček pohlídal.
06:08
Vyloučen hráč Tomáš Szabo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:08
Žák byl před brankou faulován, v odloženém vyloučení trefil jen tyč a tak si domácí zahrají první přesilovou hru dnešního zápasu.
03:35
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (1:1).
03:35
Rychlá odpověď Liberce.
02:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Lukáš Porazil (1:0).
00:27
Honzíkova střela Pfeiffera zaměstnala hned z kraje utkání, musel jí složitě vyrážet mimo branku ramenem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Luděk Franc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Pavel Hůza, Filip Munzar, Jiří Špak
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Lukáš Porazil, Pavel Honzík, Tomáš Katolický, Jan Husák, David Malkus