0:0
2:3
0:1

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbC EMER SHOP Hradec Králové  4:5p
4. David Pilík, 15. Jakub Mikolášek, 43. Filip Konrady, 49. David Pilík - 1. Adam Hušek, 42. Adam Hušek, 43. Petr Bartoš, 59. Adam Hušek, 62. Radim Kunart; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Martin Klán 19 - Ondřej Bárta 24; po třetinách: 2:1, 0:0, 2:3, 0:1;
65:00
Komentář trénéra hostí Davida Hegera : Za mně moc děkuji týmu za odehraný víkend.Co tady ty kluci v 9 hráčích do pole a 2 brankářích předvedli je něco neuvěřitelného.Koncentrovaný takticky výborně odehraný víkend. Děkujeme soupeřům divákům .
65:00
Komentář trenér domácích (Jan Husák): Dnes je pro nás jednobodový zisk spíše ztrátou. Celý zápas jsme měli problém se soupeřovým blokem před brankou, který jsme těžko překonávali, hodně střel skončilo v bloku. Od druhého mužstva B tabulky bych čekal trošku hezčí florbal, ale hraje se na góly. Jsem rád za herní projev, kterým se tento rok prezentujeme. Díky všem.
61:32
61:32
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Adam Hušek (4:5).
58:31
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Vojtěch Krejčí (4:4).
53:10
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Pilík, asistoval Petr Pacanda (4:3).
47:04
Vyloučen hráč Adam Hušek družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
42:48
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Petr Bartoš bez asistence (3:3).
42:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jakub Mikolášek (3:2).
41:35
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Ondřej Erbs (2:2).
14:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Matouš Bešta (2:1).
03:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Pilík, asistoval David Příhoda (1:1).
03:32
Domácí sice nevyužili přesilovku, ale svůj první gól si připisují hned vzápětí.
03:29
Hosté hrají v plném počtu.
01:29
Vyloučen hráč Ondřej Vykydal družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
00:16
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Petr Bartoš (0:1).
00:16
Velmi rychlý vstup do uktání se povedl hostům z Hradce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC EMER SHOP Hradec Králové : brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: David Stružinský, Adam Hušek, Ondřej Erbs, Martin Šejvl, Petr Bartoš
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Martin Klán; hráči v poli: Filip Konrady, Matouš Bešta, Adam Stejskal, Vojtěch Bistrý, Jakub Mikolášek