0:2
3:3
- : -

Tigers Jižní Město - FLORBAL CHODOV 3:5
48. Vendula Beránková, 60. Iveta Hyršlová, 60. Lucie Řezáčová - 29. Karolína Kellovská, 39. Kristína Belicová, 42. Johana Vrbová, 56. Gabriela Tožičková, 59. Karolína Suchá; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Kristýna Karli 20 - Jana Christianová 17; po třetinách: 0:0, 0:2, 3:3;
60:01
Vyjádření trenéra hostí L.Procházky: Asi trochu zbytečně vyhecovaný zápas, musíme zapracovat na naší koncentraci po celé utkání a to nejen na hřišti ale i na střídačce. Ale jinak musíme holky pochválit za nasazení, ne vždy se úplně dařilo, ale bojovaly a odměnou je postup do finále, čehož si moc vážíme. Těšíme se na sobotní odvetu.
60:01
Vyjádření trenérky domácích M.Šteglové: Pěkný zápas ve kterém se nám bohužel nedařilo v zakončení. Soupeř využil naše zbytečné chyby a dovedl utkání do vítězného konce. V sobotu musíme být efektivnější. Gratuluji soupeři k postupu do finále.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 9, Chodov - 6
60:00
59:38
Timeout FLORBAL CHODOV
59:38
Branku družstva Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová bez asistence (3:5).
59:38
Pasáž plná gólů. Nejdříve Suchá trefila opuštěnou klec a následně domácí 2x snížily díky brankám Hyršlové a Řezáčové.
59:11
Branku družstva Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Vendula Beránková (2:5).
58:55
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá bez asistence (1:5).
57:30
Pokus č.2
56:57
Domácí jsou zpět v 5. První pokus o powerplay šanci nepřinesl.
56:14
Timeout Tigers Jižní Město
56:14
Domácí střídačka si vybrala čas na poradu a zkouší to v 6.
55:26
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Tereza Hanzlíková (1:4).
55:26
Ukázkově sehraný brejk 2na1 a Tožičková uklízela do prázdné brány.
52:18
Druhá přesilovka domácím příliš nevyšla, ale emoce nám tu stoupají i tak.
50:18
Vyloučen hráč Nela Jiráková družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:18
A další vyloučení pro Jirákovou, tentokrát stíhala Řezáčovou v brejku a přistrčila ji v momentě kdy si tam chytře dala tělo.
47:47
Branku družstva Tigers Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Iveta Hyršlová (1:3).
47:47
Velice rychle využitá přesilová hra, Tigers vrací do hry Vendy Beránková.
47:45
Vyloučen hráč Nela Jiráková družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
47:45
Závar před hostující bránou končí vyloučením Nely Jirákové.
46:32
Tigers se snaží se zápasem něco udělat, ale trefit bránu je pro ně dnes obtížný úkol, všechno létá kousky vedle.
43:38
Dominika Kubišová v obrovské šanci, ale nedokázala skórovat.
42:20
Tigers se osmělily střelou Beránkové, ale ta těsně minula pravou tyč. Domácí čeká těžká práce.
41:20
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Johana Vrbová, asistoval Gabriela Tožičková (0:3).
41:20
Povedený vstup korunuje brankou Johana Vrbová, která se prosadila ze skákavého balónku.
40:51
Chodov opět vstoupil do třetiny velice aktivně.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tigers - 1, Chodov - 8
40:00
39:59
Po druhé třetině mají do Olomouce výrazně blíž hostující hráčky.
38:39
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Gabriela Tožičková (0:2).
38:39
Gabriela Tožičková našla před bránou úplně osamocenou Kristínu Belicovou a té stačilo nastavit čepel.
37:54
Lucka Řezáčová míjí vzdálenější tyč.
36:48
Pěkná akce plná krosů, ale Kubišová nedokázala z těžké a skákavé přihrávky zakončit.
33:02
Vendy Beránková si potáhla míček a prověřila Christianovou.
28:56
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Nela Jiráková (0:1).
28:56
První branka utkání z hole Karolíny Kellovské, která se trefila ke vzdálenější tyči.
26:49
Martina Kleinová přestřeluje o několik metrů střelou z půlky hřiště.
24:54
Nejdříve Hanzlíková opět vychytána domácí gólmankou a následně Plášková přestřeluje.
24:00
Chodov vstoupil do druhé části lépe, Tigers se nedaří poslat si více nahrávek za sebou.
22:06
Nikol Pekárková v protiútoku, ale její střela minula cíl.
21:22
Johana Vrbová a Chodov vede na břevna 2:1.
20:27
Martina Řepková ve velké příležitosti, ale nepřekonala ležící Karli.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 10, Chodov - 10
20:00
19:59
Bojovná první třetina končí, ale gólu jsme se nedočkali. Uvidíme kdo se ve zbytku utkání přiblíží finále.
17:58
Pěkná táhlá střela Řezáčové, ale Christianová vytěsnila.
17:23
Frantíková těsně míjí po pěkném krosu.
15:40
Karli likviduje nebezpečnou teč Hanzlíkové.
13:42
Z protiútoku Dominika Kubišová těsně přestřelila bránu.
13:27
Backhand Gabriely Tožičkové, Karli likviduje.
11:20
A opět Dáša Surá, ale nepodařilo se jí procedit balón na první tyč.
10:32
A teď zas pro změnu v šanci Martina Řepková, ale ani Kristýna Karli nedovolila první gól.
09:36
Utkání stále nahoru-dolů, v poslední šanci se objevila Dáša Surá, ale ani ona neodšpuntovala tento zápas.
05:32
Tak na břevna 1:1, tentokrát razítko Terky Hanzlíkové.
04:00
Ivet Hyršlová orazítkovala břevno!
03:30
Utkání začalo v solidním tempu a je plné osobních soubojů.
01:19
Kristýna Karli likviduje přízemní střelu.
00:01
Utkání právě začalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Nela Jiráková, Karolína Kellovská, Martina Řepková, Markéta Svačinová, Jana Vávrová
00:00
Line-up domácích Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikola Hermannová, Iveta Hyršlová, Kateřina Kovaříková, Adéla Polívková