2:0
1:3
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - VŠO FLORBAL CHODOV B 4:5
2. Jakub Jestříbek, 18. Kryštof Bezděk, 20. Šimon Dušek, 38. Jan Pinkas - 11. Matěj Tabášek, 15. David Horký, 41. Adam Pospíchal, 45. Adam Pospíchal, 45. Adam Pospíchal; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 6:1; využití: 1:4; zásahy brankářů: Petr Žitník ? - Martin Petr ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:3;
45:00
44:49
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
44:49
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Adam Pospíchal, asistoval Vojtěch Doleček (4:5).
44:25
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Adam Pospíchal, asistoval Marek Bubeníček (4:4).
43:50
Vyloučen hráč Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
42:47
Vyloučen hráč Matěj Šaroch družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za opakované přestupky.
40:22
39:45
Timeout VŠO FLORBAL CHODOV B
39:45
Vyloučen hráč Jakub Jestříbek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
37:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Martin Entlicher (4:2).
36:05
Vyloučen hráč Vojtěch Doleček družstva VŠO FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
26:20
Vyloučen hráč Martin Entlicher družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
26:20
Vyloučen hráč Martin Šolaja družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
19:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Dušek, asistoval Matěj Šaroch (3:2).
17:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kryštof Bezděk, asistoval Jan Pinkas (2:2).
15:00
15:00
14:29
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil David Horký, asistoval Matěj Tabášek (1:2).
12:35
Vyloučen hráč Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
10:40
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Matěj Tabášek, asistoval Marek Bubeníček (1:1).
01:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Jestříbek, asistoval Lukáš Konečný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV B:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Žitník; hráči v poli: Martin Šolaja, Jakub Jestříbek, Jan Pinkas, Martin Entlicher, Šimon Jakub Král