0:4
1:2
- : -

Florbalová akademie MB - Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. 5:6
1. Tadeáš Korolevyč, 3. Tomáš Malý, 7. Michal Stehlík, 9. Tomáš Malý, 28. Martin Převrátil - 15. Filip Nochta, 18. Matěj Hanuš, 19. Matěj Hanuš, 21. Ondřej Anýž, 29. Jan Kulhavý, 34. Matěj Hanuš; rozhodčí: Jiří Pochop - Martin Mašín; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon ? - Matyáš Hlaváček ?, Jiří Dobš ?; po třetinách: 4:0, 0:4, 1:2;
36:00
35:45
Trestné střílení družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. neproměnil Filip Nochta.
33:28
Trestné střílení družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. neproměnil Josef Povejšil.
33:07
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Matěj Hanuš, asistoval Filip Nochta (5:6).
28:55
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jan Kulhavý, asistoval Josef Povejšil (5:5).
27:43
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Martin Převrátil, asistoval Tomáš Malý (5:4).
24:00
24:00
20:31
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Ondřej Anýž, asistoval Jaroslav Borl (4:4).
18:35
17:05
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Matěj Hanuš bez asistence (4:2).
14:08
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Filip Nochta, asistoval Ondřej Anýž (4:1).
13:40
Vyloučen hráč Tadeáš Korolevyč družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
08:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý bez asistence (4:0).
08:03
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Dobš družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.
06:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Stehlík, asistoval Martin Převrátil (3:0).
02:48
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý bez asistence (2:0).
00:32
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Korolevyč bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Pochop a Martin Mašín.
00:00
00:00
Line-up hostů Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.: brankář: Matyáš Hlaváček; hráči v poli: Tomáš Stach, Ondřej Anýž, Jaroslav Borl, Jan Kulhavý, Josef Povejšil