3:0
3:1
- : -

FBC Draci Říčany - Florbalová akademie MB 7:2
11. David Tománek, 20. Matyáš Pros, 22. David Tománek, 24. Michal Strieženec, 33. Michal Strieženec, 35. Tomáš Zicha, 36. Michal Strieženec - 12. Tadeáš Lang, 26. Martin Převrátil; rozhodčí: Jan Šubrt - Jakub Štěpánek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: František Lerch ? - Vojtěch Šimon ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:1;
35:59
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Michal Strieženec, asistoval Matyáš Pros (7:2).
35:35
Vyloučen hráč Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
34:53
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Tomáš Zicha, asistoval Matyáš Pros (6:2).
32:42
25:26
Vyloučen hráč Marek Jirků družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
25:06
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Martin Převrátil, asistoval Michal Stehlík (4:2).
24:36
Vyloučen hráč Tomáš Tichý družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
23:26
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Michal Strieženec, asistoval Filip Nevický (4:1).
21:34
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Filip Nevický (3:1).
19:19
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Michal Strieženec (2:1).
16:06
Vyloučen hráč Filip Homola družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:47
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang, asistoval Michal Stehlík (1:1).
10:36
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek bez asistence (1:0).
04:41
Vyloučen hráč Tomáš Malý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za opakované přestupky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Jakub Štěpánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Vojtěch Šimon; hráči v poli: Tomáš Malý, Martin Převrátil, Ondřej Šišma, Michal Stehlík, Jakub Regner