2:1
1:2
- : -

Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. - FbŠ Bohemians B 4:3
12. Matěj Hanuš, 14. Vojtěch Rožníček, 19. Filip Nochta, 26. Ondřej Anýž - 13. Oldřich Pliska, 27. Oldřich Pliska, 34. Oldřich Pliska; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Matyáš Hlaváček ? - Štěpán Martin ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:2;
36:00
35:40
Štěkaná mezi Ondráčkem a Povejšilem končí jvyloučením Ondráčka.
35:35
Vyloučen hráč David Procházka družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
35:00
Janoušek pálí pouze do boční sítě.
33:40
Pliska je dnešním hattrick hero! Tohle je už třetí fík, který dneska dopravil do branky.
33:39
Timeout Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.
33:39
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Oldřich Pliska, asistoval David Procházka (4:3).
31:39
Vyloučen hráč Filip Nochta družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání.
31:25
Povejšilovo nohy se splašili při úprku dopředu. Natáhl se tady se stylem ale akce pokračuje.
30:10
Kostelec má navrch ale Bohemka taky občas zazlobí.
26:50
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Oldřich Pliska, asistoval Vít Hlaváček (4:2).
25:10
Svými spoluhráči pžezdívaný "Pussyhunter" našel skvěle naběhnutého Anýže a ten vsítil. Kostelec se trhá v nedohlednu
25:05
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Ondřej Anýž, asistoval Petr Kratochvíl (4:1).
24:00
24:00
23:00
A na další zápas už se nám u hřiště slétávají Vosy. Porazí Kutnou Horu? Můžete si tipnout už teď!
21:00
Sekec mazec! Míček pro Bohemku.
20:15
Povejšil se teď tak trochu povejšil na útočníka a skolil ho.
18:45
No a právě zmiňovaný Nochta se teď přehnal přes obranu jak horký nůž máslem a zakončil kvalitní akci.
18:43
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Filip Nochta, asistoval Tomáš Stach (3:1).
18:20
Nochta když běží tak vidíte jen červené pruhy a to jsou jeho rukávy z thermo trika. Je fakt rychlej.
16:25
No a zas je to dost volný. Podstatně ospalejší zápas než ten předchozí.
14:00
Jarda Borl zkušeně z otočky našel Rožníčka a ten si poradil
13:59
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Vojtěch Rožníček, asistoval Jaroslav Borl (2:1).
13:00
Pliska pálil napoprvé do bloku,míček se však šťastně odrazil zpátky k němu a z tohoto odrazu už se nemílil. Máme to srovnaný!
12:48
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Oldřich Pliska bez asistence (1:1).
12:00
12:00
11:40
Tak se kluci z Kostelce probrali. Nejprve to bylo vidět na gólu a následně i na zákroku Jurišty, který však už sudí posoudili trestu hodným.
11:32
Vyloučen hráč Jakub Jurišta družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání.
11:01
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Matěj Hanuš, asistoval Ondřej Anýž (1:0).
09:00
Stach zapadl do bloku aby Janouškův shot neprošel.
08:35
Nevybíravý zákrok obránce z Kostelce potrestal svým autoritu vzbuzujícím hvizdem sudí Strnad.
07:05
Brankoviště hostí ovládl chaos po ráně Borla. Nebezpečí zažehnal odpal z obrany.
05:15
Anýž to zkusil zkušeně z beka. Brankáře nezaskočil
03:50
Zatim teda celkem nůďo. Kluci sice lítaj ale do střelby se skoro nikdo nedostane.
02:15
Borl seknut. Míček si rozehraje Kostelec
01:00
Kouzelné ruce golmana Bohemky teď zahřály srdce všech fanoušků.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Strnad a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B:
00:00
Line-up domácích Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.: brankář: Matyáš Hlaváček; hráči v poli: Lukáš Roman, Tomáš Stach, Jaroslav Borl, Vojtěch Rožníček, Filip Nochta