1:2
0:2
- : -

DDM Horní Počernice ORKA - FAT PIPE Traverza Chodov 1:4
14. Tomáš Hruška - 14. Teodor Jarý, 15. Stanislav Lamoš, 26. Tomáš Kodada, 28. Jan Prokop; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jiří Marvan ? - Vít Maurenc ?, Josef Novák ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 0:2;
34:04
Vyloučen hráč Josef Novák družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za hrubost.
33:16
Vyloučen hráč Šimon Opp družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
30:09
Vyloučen hráč Matyáš Hanzlík družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:30
Vyloučen hráč Stanislav Lamoš družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:29
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Jan Prokop, asistoval Tomáš Kodada (1:4).
25:19
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Tomáš Kodada, asistoval Teodor Jarý (1:3).
24:00
24:00
20:40
Novák uhájil vedení Traverzy neuvěřitelným zákrokem.
19:55
Traverza sice otočila, obraz hry, ale výsledku úplně neodpovídá, Orka hodně tlačí, ale netrefuje vůbec branku.
18:50
Střídání brankáře. Nový brankář Josef Novák družstva FAT PIPE Traverza Chodov
15:47
Vyloučen hráč Tomáš Kodada družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za blokování hokejky.
14:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Stanislav Lamoš, asistoval Tomáš Bečán (1:2).
14:31
Nádherný ťukes Bečána a Lamoše končí gólem a stav je rázem 2:1 pro Traverzu.
13:44
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Teodor Jarý, asistoval Adam Vařil (1:1).
13:44
Po střele Vařila doráží do brány balonek Jarý. Je vyrovnáno.
13:03
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Michal Kalina (1:0).
13:03
Pasivitu Traverzy trestá Orka úvodním gólem tohoto zápasu.
12:00
12:00
06:18
Vyloučen hráč Tomáš Sadil družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
05:35
Po krásné akci Orky, drží vyrovnaný stav Maurenc.
02:23
Orka tlačí, už měla několik střel, dvě chytl golman, jedna trefila tyč a 3 šly mimo Chodovskou svatyni.