0:4
4:4
- : -

FbC Barracudas Slaný - OLYMP FLORBAL 4:11
29. Vojtěch Keder, 29. Jan Klimeš, 33. Vojtěch Keder, 34. Jan Klimeš - 1. Matěj Hojdar, 5. Jakub Poláček, 7. Tomáš Jirát, 13. Filip Mach, 15. Matěj Hojdar, 17. Tomáš Jirát, 23. Filip Mach, 27. Adam Kopřiva, 29. Adam Kopřiva, 31. Adam Kopřiva, 33. Jakub Poláček; rozhodčí: Petr Herman - Martin Pavlík; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Ondřej Budil ? - Lukáš Gregor ?; po třetinách: 0:3, 0:4, 4:4;
36:00
33:56
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jan Klimeš, asistoval Tomáš Ježek (4:11).
32:49
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jakub Poláček, asistoval Matěj Hojdar (3:11).
32:18
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Keder bez asistence (3:10).
30:55
Vyloučen hráč Adam Kopřiva družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
30:36
Timeout OLYMP FLORBAL
30:36
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Adam Kopřiva, asistoval Matěj Hojdar (2:10).
28:35
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jan Klimeš, asistoval Adam Jindra (2:9).
28:26
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Keder, asistoval Martin Waldmann (1:9).
28:07
26:50
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Adam Kopřiva, asistoval David Smetana (0:8).
24:00
24:00
22:38
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Mach, asistoval Dalibor Thoma (0:7).
20:32
Vyloučen hráč Lukáš Chadima družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nesportovní chování.
17:26
Vyloučen hráč Adam Jindra družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
16:37
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Jirát, asistoval David Smetana (0:6).
14:33
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matěj Hojdar, asistoval Jakub Poláček (0:5).
12:11
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Mach, asistoval Tomáš Jirát (0:4).
12:00
12:00
06:08
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Jirát bez asistence (0:3).
04:21
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jakub Poláček bez asistence (0:2).
00:21
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matěj Hojdar bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Martin Pavlík.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL: brankář: Lukáš Gregor; hráči v poli: Matěj Hojdar, David Smetana, Filip Mach, Tomáš Jirát, Dalibor Thoma