2:2
2:2
- : -

FAT PIPE Traverza Chodov - FBC Kutná Hora 5:6
11. Teodor Jarý, 18. Tomáš Kodada, 23. Michal Pěkný, 34. Tomáš Bečán, 35. Lukáš Denemark - 2. Martin Svoboda, 8. Martin Svoboda, 22. Lukáš Lhota, 22. Jan Danda, 35. Martin Smitka, 36. Jan Martínek; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Josef Novák ?, Vít Maurenc ? - Šimon Zeman ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:2;
36:00
35:49
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Martínek, asistoval Jakub Rejna (5:6).
34:20
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Smitka, asistoval Richard Měšťánek (5:5).
34:14
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Lukáš Denemark, asistoval Stanislav Lamoš (5:4).
33:40
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Tomáš Bečán, asistoval Martin Melichar (4:4).
33:40
Zpoza brány se naprosto brilantně vymotal Bečán a svým nemilosrdným bekhendem dopravil míček za záda nic netušícího brankáře.
32:35
Krásnou akci Kutné hory zakončuje #26 Michal Schroller, trefuje však ležícího Maurence.
30:00
Přesilovka Kutné hory je velmi atraktivní, Sedlákova střela těsně mimo, druhý jeho pokus Maurenc chytá.
29:30
Vyloučen hráč Jan Prokop družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za hrubost.
24:38
Vyloučen hráč Martin Smitka družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
22:52
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Michal Pěkný, asistoval Lukáš Denemark (3:4).
22:52
Michal Pěkný se prosazuje od pravého mantinelu.
21:43
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Danda, asistoval Jan Martínek (2:4).
21:43
Po tlaku Traverzy se ze dvou rychlých útoků prosazuje Kutná Hora a stav je opět o dva góly.
21:29
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Jakub Procházka (2:3).
19:50
Traverza po vyrovnání navyšuje tlak, otočit zápas se jim zatím nedaří.
18:50
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Maurenc družstva FAT PIPE Traverza Chodov
17:17
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Tomáš Kodada, asistoval Jan Prokop (2:2).
17:17
P/o přihrávce Řízka vyrovnává na 2:2 Kodada, střelou ze středu hřiště.
15:02
Bečiho rána od půlky letí 30 cm nad.
14:02
Jarý promáchnul Kodadovu přihrávku do prázdné brány.
13:54
Vařil po projití celého hřiště střílí, Zeman vyráží.
12:40
Přesilovka opět nevypadá jako přesilovka, hraje se na obou stranách.
12:00
12:00
11:00
Vyloučen hráč Michal Schroller družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hra bez hokejky.
10:01
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Teodor Jarý, asistoval Tomáš Kodada (1:2).
10:01
Plachťákem se od poloviny prosazuje Teo Jarý za asistence Kodyho.
09:30
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hra rukou.
07:55
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Svoboda, asistoval Jan Danda (0:2).
06:08
Po sekání Kutné hory rozehává Traverza, Kodada jen o centimetry míjí pravou tyč kutnohorské branky.
05:07
Ze hry není poznat, že hraje Kutná oslabení.
03:34
Vyloučen hráč Martin Svoboda družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
02:30
Novák chytá nebezpečný skákavý balonek ze středu hřiště.
01:35
01:35
Kodada ztratil bacon při kličce na útočné půlce a Kutná hora se z protiútoku prosazuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Strnad a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora: brankář: Šimon Zeman; hráči v poli: Lukáš Smitka, Jan Danda, Jakub Rejna, Martin Svoboda, Jan Martínek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Chodov: brankář: Josef Novák; hráči v poli: Michal Pěkný, Lukáš Denemark, Martin Krob, Stanislav Lamoš, Martin Melichar