1:1
3:3
- : -

Las Plantas Original B - Sport Eden Beroun 4:5
17. Martin Bondue, 30. Viktor Najmon, 33. Tadeáš Provazník, 34. Petr Herman - 7. Marek Stýblo, 23. Lukáš Leipert, 25. Martin Mikáska, 29. Milan Bachan, 34. Jiří Luňáček; rozhodčí: Patrik Trejbal - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 1 + Viktor Najmon 5:4; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Jan Steinic ? - Tomáš Bobok ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:3;
36:00
34:55
Timeout Las Plantas Original B
34:55
Vyloučen hráč Martin Mikáska družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za sekání.
33:58
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Petr Herman, asistoval Jiří Ullmann (4:5).
33:43
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jiří Luňáček, asistoval Milan Bachan (3:5).
32:59
32:38
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Tadeáš Provazník, asistoval Petr Herman (3:4).
32:33
Trestné střílení družstva Las Plantas Original B neproměnil Tadeáš Provazník.
29:46
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Viktor Najmon, asistoval Jiří Ullmann (2:4).
28:36
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Milan Bachan, asistoval Jiří Luňáček (1:4).
24:39
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Martin Mikáska, asistoval Lukáš Leipert (1:3).
24:00
24:00
22:30
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Lukáš Leipert, asistoval Martin Mikáska (1:2).
19:51
Vyloučen hráč Marek Kolacia družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
16:49
Vyloučen hráč Viktor Najmon družstva Las Plantas Original B na 5 minut za sekání.
16:01
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Martin Bondue, asistoval Radek Fabián (1:1).
12:00
12:00
10:24
Vyloučen hráč Josef Hrubeš družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za blokování hokejky.
06:25
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Marek Stýblo, asistoval Milan Bachan (0:1).
02:46
Vyloučen hráč Martin Mikáska družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sport Eden Beroun: brankář: Tomáš Bobok; hráči v poli: Lukáš Randa, Jan Kosina, Lukáš Leipert, Jiří Luňáček, Milan Bachan