2:1
2:3
- : -

Sport Eden Beroun - PALERMO PŘÍBRAM 4:5
19. Jan Kosina, 24. Milan Bachan, 34. Martin Mikáska, 36. Jan Kosina - 12. Aleš Těhle, 20. Lukáš Riegel, 25. Filip Fišer, 27. Lukáš Kuba, 28. Zdeněk Císař; rozhodčí: Patrik Trejbal - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Tomáš Bobok ? - Petr Šimon ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:3;
36:00
35:48
Timeout PALERMO PŘÍBRAM
35:26
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jan Kosina bez asistence (4:5).
35:06
Timeout Sport Eden Beroun
33:41
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Martin Mikáska, asistoval Milan Bachan (3:5).
33:10
Vyloučen hráč Filip Fišer družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za špatné střídání.
27:44
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Zdeněk Císař, asistoval Aleš Těhle (2:5).
26:17
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Lukáš Kuba, asistoval Aleš Bambas (2:4).
24:17
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Fišer, asistoval Michal Petrásek (2:3).
24:00
24:00
23:54
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Milan Bachan, asistoval Jiří Luňáček (2:2).
22:14
Vyloučen hráč Martin Mikáska družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za hrubost.
22:14
Vyloučen hráč Petr Šimon družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za hra na zemi.
19:47
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Lukáš Riegel, asistoval Filip Fišer (1:2).
18:40
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jan Kosina, asistoval Jiří Luňáček (1:1).
12:00
12:00
11:10
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Aleš Těhle, asistoval Filip Balek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Petr Šimon; hráči v poli: Aleš Těhle, Michal Petrásek, Filip Fišer, Aleš Bambas, Lukáš Riegel
00:00
Line-up domácích Sport Eden Beroun: brankář: Tomáš Bobok; hráči v poli: Lukáš Randa, Jan Kosina, Lukáš Leipert, Jiří Luňáček, Milan Bachan