0:2
1:3
- : -

Sépiáci Panthers Praha D - FbC Red Dragons Hořovice B 1:5
35. Šimon Baumruk - 23. David Trejbal, 24. Ondřej Rácz, 26. Lukáš Routa, 27. Matěj Pužman, 32. Jiří Lizec; rozhodčí: Jan Krupička - Petr Kubuš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Máčala ? - Vladimír Čížek ?; po třetinách: 0:0, 0:2, 1:3;
36:00
34:32
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Šimon Baumruk, asistoval Tomáš Pauček (1:5).
31:05
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Jiří Lizec, asistoval Matěj Pužman (0:5).
26:12
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Matěj Pužman, asistoval David Trejbal (0:4).
25:28
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Lukáš Routa, asistoval Lukáš Vondra (0:3).
24:00
24:00
23:34
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Matěj Pužman (0:2).
23:20
Vyloučen hráč Lukáš Vondra družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2 minuty za špatné střídání.
22:36
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil David Trejbal, asistoval Jan Košťálek (0:1).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Krupička a Petr Kubuš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice B:
00:00
Line-up domácích Sépiáci Panthers Praha D: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: David Šimůnek, Petr Tomeš, Šimon Baumruk, Tomáš Pauček, Petr Vobecký