3:3
0:1
- : -

IBK Bisons Přerov - FBC Beerboys TJ Libina 3:6
19. Stanislav Škorík, 21. Jakub Grigárek, 23. Daniel Cagášek - 5. Martin Vicenec, 8. Michal Kilčický, 19. Lukáš Vrána, 20. David Kocián, 26. Michal Kilčický, 39. Michal Kilčický; rozhodčí: Vladislav Tuček - Václav Killar; vyloučení: 3:3 + Lukáš Vrána OS; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Jakub Štursa ? - David Švec ?; po třetinách: 0:2, 3:3, 0:1;
39:00
38:52
Vyloučen hráč Jiří Netočný družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
38:45
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Michal Kilčický z trestného střílení (3:6).
37:34
Vyloučen hráč Vítězslav Petřík družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání.
37:03
Trestné střílení družstva FBC Beerboys TJ Libina neproměnil Ondřej Vlček.
35:58
Timeout IBK Bisons Přerov
34:13
Vyloučen hráč Martin Vicenec družstva FBC Beerboys TJ Libina na 2 minuty za hrubost.
28:25
Vyloučen hráč Lukáš Vrána družstva FBC Beerboys TJ Libina na 2 minuty za hrubost.
28:25
Vyloučen hráč Lukáš Vrána družstva FBC Beerboys TJ Libina - osobní trest.
27:23
Vyloučen hráč Michal Kilčický družstva FBC Beerboys TJ Libina na 2 minuty za hrubost.
26:00
26:00
25:20
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Michal Kilčický bez asistence (3:5).
22:23
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Daniel Cagášek, asistoval Matyáš Vojáček (3:4).
20:42
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Jakub Grigárek, asistoval Marek Havlíček (2:4).
19:00
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil David Kocián, asistoval Zdeněk Šenk (1:4).
18:30
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Stanislav Škorík, asistoval Jiří Netočný (1:3).
18:30
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Lukáš Vrána, asistoval David Kocián (0:3).
17:50
Vyloučen hráč Marek Havlíček družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
13:00
07:46
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Michal Kilčický, asistoval Martin Vicenec (0:2).
05:27
Tým IBK Bisons Přerov pravděpodobně nervózní z týmové kamery, která utkání natáčí a bude následovat rozbor hry trenérem Dadisem
04:23
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Martin Vicenec, asistoval Michal Kilčický (0:1).