1:0
- : -
FBC Liberec

Tatran Střešovice - FBC Liberec 3:4
20. Filip Ullmann, 27. Jakub Kolísko, 47. Ronald Gašparík - 10. Lukáš Lhota, 20. Lukáš Lhota, 30. Patrik Rozkovec, 31. Jan Baudisch; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Michal Rebro 20 - Vít Vaníček 19; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:0;
60:01
Ode mě je to už pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a někdy příště se těším opět napočtenou.
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Fridricha: Pořádný florbal jsme začali hrát až od poloviny utkání. I přes velkou řadu šancí v poslední třetině jsme nedokázali dát víc než tři góly. Do zbytku sezóny se z toho musíme poučit. Děkujeme divákům a soupeři, gratulujeme k postupu.
60:00
Komentář trenéra hostů Zdeňka Skružného: Dneska vítězství s velkou dávkou štěstí, mnoha tyčkami, ale po Liberecku odbojované. Jsme šťastní, ale cesta Pohárem ještě nekončí.
60:00
Střely celkem: Tatran 22 - Liberec 24
60:00
Střely v poslední třetině: Tatran 9 - Liberec 8
60:00
59:59
Posledním počinem tohoto zápasu je nepřesná střela Slavíka. Vaníček třímá míček v ruce vysoko nad hlavou a hosté se radují z postupu do finále Poháru České pojišťovny, kde se utkají s Pardubicemi.
59:41
Hosté brání zuby nehty.
58:03
První ohrožení branky ze strany Tatranu ale skončilo v autu.
57:39
Tatran v šesti.
57:38
Timeout Tatran Střešovice
57:38
Domácí se snaží vymyslet nějakou taktiku a vybírají si timeout.
56:55
Teď si chvíli Liberečtí udělali exhibici v obloučcích.
56:10
Salát vyvezl míček na polovinu Tatranu, ale hra je už zase na druhé straně.
55:02
Slavík střílí přesně do hrudi Vaníčka, který chvíli ani nevěděl, odkud vydolovat míček.
54:22
Ani jedna přesilovka nebyla využita.
53:35
Jak tady vypočítávají lidé poblíž pořadatelského stolku, už asi pátá tyčka. Popravdě, myslím, že jich bylo více. Razítkuje Meliš.
52:22
Vyloučen hráč Jakub Slavík družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:22
Další do party za stejný přestupek se k Ferdanovi připojuje za domácí Slavík. Tatran si tedy přesilovku moc neužil.
51:42
Vyloučen hráč Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:42
Ferdan se do toho opřel tolik, až se dostal k nám na trestnou lavici.
51:07
Nervy a emoce na obou stranách teď pracují na plné obrátky.
50:34
Podobně dobré zákroky jako jeho kolega měl na druhé straně Rebro, kdy hasil střelu od rozeběhnutého Rozkovce i následné dorážky v závaru.
50:06
Slavíkovu přímočarou střelu vyráží Vaníček.
49:17
Beneš si v téměř nájezdovém výběhu položil Vaníčka, ale nepovedlo se mu míček zdvihnout do vzduchu.
48:12
Hosté teď spíše vyčkávali, ale musí si dávat pozor, aby nebyli příliš pasivní.
46:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ronald Gašparík, asistoval Jakub Slavík (3:4).
46:42
Po několika otočeních hry nahoru-dolu se dostávají domácí k úspěšně zakončené střele. Gašparík stahuje náskok Liberce.
45:20
Domácí hráči do toho teď šlapou seč můžou, šancí je hromada, ale Liberec nedá kůži lacino.
44:57
Ullmann sice míček propálil obrannou zdí, ale nepropálil zakleknutého Vaníčka.
44:18
Pixa nastřeluje hruď Vaníčka.
43:43
Langerova přihrávka našla Kolíska, který sice vystřelil a domácí se radovali, ale rozhodčí rozpažili, takže se skóre nemění.
42:02
Beneš byl zřejmě natolik překvapen volným míčkem, až netrefil prázdnou branku. Rebro se zatím naproti jen gestem zmaru plácnul oběma rukama do nohou.
41:07
Pixa tentokrát minul bližší tyčku Vaníčka. Chtělo by to střely pozičně zprůměrovat, pak to branku možná najde.
40:37
Meliš po šavlovačce u mantinelu skončil na zemi. Hosté poté sportovně odevzdali míček.
40:10
Jako první ale na útočnou polovinu vyráží Tatran.
40:01
Poslední šanci ukořistit míček na začátku třetiny využívá po menším pingpongu Liberec.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tatran 6 - Liberec 9
40:00
39:59
Kromě drobného načtení času se do konce třetiny už nic zásadního co se týče skóre neudálo, a tak do poslední části vstoupí hosté s dvougólovým náskokem. Stav utkání 2:4
39:27
Sládečkův výběh blokuje zeď hostů.
39:07
Domácí svou přesilovku nedokázali využít.
38:00
Fanoušci domácích teď podporují svůj tým, ale Vaníček zatím nemá příliš práce.
37:07
Vyloučen hráč Lukáš Veselý družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra mezi nohama.
37:07
Veselý zatáhnul za záchrannou brzdu a odpočine si na trestné lavici. Domácí se ještě dožadovali nájezdu, ke kterému ale rozhodčí neviděli důvod.
36:30
Vaníček teď tygřím skokem odpinkává míček pryč z nebezpečných míst ze strany velkého brankoviště.
35:40
Vítovec nejprve v souboji ztratil florbalku, ale následně vybojoval volný úder.
34:30
Ullmannovo nahození před branku Vaníčka hasí Klucho.
33:35
Gašparík ve výběhu ještě přihrával na druhou stranu hřiště, kde ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
33:15
Hosté jdou dravě po míčku, dvougólové vedení pro ně není dostatečné.
32:33
Do Stodoly si v zasněženém večeru našlo cestu celých 59 diváků. Díky za podporu!
31:38
Střelu Langera vyblokoval Veselý ve chvíli, kdy už byl Vaníček v sedě na zemi.
30:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch, asistoval Prokop Ferdan (2:4).
30:27
Nejprve výborný a trochu netradiční skluz v reakci na střelu Ferdana předvedl Rebro, ale z následné dorážky a neshod domácích obránců gól Liberci zajistil Baudisch.
29:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Adam Balatka (2:3).
29:22
To je smůla pro domácí, jesle obránci nasazuje Rozkovec, a také prostřeluje Rebra. Liberec se znovu ujímá vedení v zápase.
28:35
Po vybojování balonku v souboji Veselý - Pixa se hráč domácích dostal k míčku, ale delší tyč Vaníčka přestřeluje.
27:49
Zřejmě po sekeře přes prsty je chvíli na střídačce domácích ošetřován Rebro.
27:18
Beneš měl šanci přidat další gól domácích, ale Vaníček zkušeně zabránil míčku v průniku do branky.
26:30
Balatkův výběh s nepříliš důraznou střelou v klidu v základním postoji vyráží Rebro.
26:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Filip Langer (2:2).
26:07
Máme srovnáno! Síť za Vaníčkem rozvlnil Kolísko po přihrávce od Langera.
25:43
Tlapák se už už natahoval ke střele, ale obránci Liberce mu v tom zabránili svými florbalkami.
24:45
Beneš měl po krosové přihrávce solidní šanci srovnat, ale Vaníček v letu vyráží míček pryč.
23:58
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, podle toho, kdo zrovna ztratí míček nebo střelou trefí hráče soupeře.
23:27
Střelu hostí likviduje Mühlfait v zákleku.
22:40
Kološ si nepřišel na Beneše, Beneš si nepřišel na Valeše.
22:08
Hosté po souboji dostávají výhodu rozehrávky z rohu.
21:22
Ullmann teď odkopával míček do bezpečí, přičemž tím míčkem chtěl pozdravit diváky na horní tribuně.
20:47
Sládeček trefuje zakleknutého Marka.
20:21
Vaníček se natáhnul pro míček, který utekl Benešovi od florbalky.
20:01
Buly druhé třetiny zápasu pro sebe vybojoval tým Liberce.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 7 - Liberec 7
20:00
19:59
Stav po první třetině je tedy zatím 1:2 z pohledu domácích.
19:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Pavel Sládeček (1:2).
19:55
Premiérová trefa pro domácí tým, kdy po využité přesilovce Liberce skóre mírně koriguje Ullmann.
19:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Prokop Ferdan (0:2).
19:40
Ještě v přesilovce se prosazuje Lhota.
19:28
Hosté ještě dokázali vyslat střelu, ale ani k brance nedoputovala.
18:44
I v oslabení dokázali domácí vyvézt míček až na polovinu Liberce.
17:43
Vyloučen hráč Ronald Gašparík družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
17:43
Dohrávku souboje za brankou Vaníčka neunesl Gašparík, který si zřejmě nějakou poznámkou vykoledoval pauzu na trestné.
16:20
Po přečíslení dva na jednoho, kdy před Rebrem zůstal zapomenutý Rozkovec, hasí brankář Tatranu střelu v poloze na boku.
14:48
Kolísko po nabídce od Ullmanna netrefuje v podstatě prázdnou bránu, halou zní jen nastřelená tyč.
14:25
Balatkova střela byla zblokována Melišem.
13:10
Hosté teď reklamovali hru vysokou holí, ale rozhodčí je ujišťují, že úder byl veden na úrovni kolen.
12:20
Domácí se snaží vymyslet nějakou gólovou šanci, ale jsou napadáni hráči Liberce.
11:00
Teď hosté skoro odskočili na rozdíl dvou gólů, naštěstí Rebra stihli nahradit obránci Tatranu.
10:20
Pixa se snažil skóre srovnat, střela na delší tyč mu ale tak úplně nevyšla a skončila v rohu hřiště.
09:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Radek Valeš (0:1).
09:38
A máme tu první gól utkání. Valeš se efektní kličkou prosmýknul na polovině hřiště, přihrál Lhotovi, který v běhu trefuje nad rameno Rebra.
08:58
Další zblokovaná střela Tatranu, hosté mají výborně zformovanou obranu.
08:20
Meliš oběhnul branku, ale na Vaníčka si nepřišel. Ten se stihnul přesunout a vyhazuje míček svým spoluhráčům.
07:30
Vícenásobné dorážky a závar před brankou hasí Vaníček.
07:09
Pixa se prokličkoval skoro celým hřištěm a vybojoval výhodu pro domácí tým.
06:26
Meliš v šanci trefuje pouze zeď obránců Liberce.
05:45
Balatka vybojoval míček, naštěstí pro domácí vytasil své nohy Rebro a míček odkopnul pryč.
04:55
Rozkovec nadhodil míček za Rebra, ale "střela" přeletěla i branku.
04:07
Langerův výběh na branku ubránil Salát.
03:15
První střela domácích nevystrašila Vaníčka v bráně.
02:36
Meliš po přihrávce od Vítovce ubránil míček pro Tatran.
01:38
Hosté zatím předvádí velmi aktivní hru.
01:09
První střelu zápasu chytá Rebro.
00:40
Kolísko proběhl těsně před Vaníčkem, ale míček jen odkopnul do rohu hřiště.
00:23
Hosté se přesunuli na útočnou polovinu.
00:01
Úvodní buly získávají hosté z Liberce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Petr Kološ, Radek Valeš, Prokop Ferdan, Jan Baudisch, Lukáš Lhota
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Milan Meliš, Ondřej Vítovec, Jakub Kolísko, Marek Beneš, Filip Langer
00:00
Krásný zasněžený večer ze STODOLA Arény ve Střešovicích! V dnešním zápase se dozvíme druhého finalistu Poháru České pojišťovny, který vzejde z tohoto duelu mezi Tatranem Střešovice a FBC Liberec. Oba týmy se mezitím na hřišti dostávají do provozní teploty, protože i Prahu zastihla sněhová nadílka a relativně nízké teploty.
00:00
V již probíhajícím utkání Poháru Sokol Pardubice vs. FBC Ostrava zatím vyhrává domácí tým Sokolů.
00:00
Zatímco v Pardubicích pozvolna končí pohárové utkání, zde nám zbývá zhruba deset minut do úvodního hvizdu. Popřeji vám příjemnou podívanou buď v hale, či v rámci videopřenosu, a také hezkou počtenou.