1:1
- : -
FBC Droždín

TJ Postřelmov - FBC Droždín 2:3
21. Ondřej Stratil, 33. Jakub Soják - 7. Josef Dobeš, 8. Martin Přikryl, 28. Benedikt Müller; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1 + Petr Holík 5:4; využití: 2:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Marek Havlíček ? - Vladimír Šiška ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:1;
36:00
32:37
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Jakub Soják, asistoval Michal Morávek (2:3).
31:06
Vyloučen hráč Jáchym Bielesz družstva FBC Droždín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:15
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Benedikt Müller, asistoval Ondřej Kabilka (1:3).
24:00
24:00
22:58
Vyloučen hráč Petr Holík družstva TJ Postřelmov na 5 minut za hrubost.
22:30
Vyloučen hráč David Bajer družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
22:06
Vyloučen hráč Antonín Mazuch družstva TJ Postřelmov na 2 minuty za špatné střídání.
20:13
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Ondřej Stratil, asistoval Michal Morávek (1:2).
19:27
Vyloučen hráč Ondřej Kabilka družstva FBC Droždín na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
08:54
Vyloučen hráč Ondřej Paul družstva FBC Droždín na 2 minuty za blokování hokejky.
07:41
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Přikryl, asistoval Jáchym Bielesz (0:2).
06:21
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Josef Dobeš, asistoval Jan Machatý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Droždín: brankář: Vladimír Šiška; hráči v poli: Jakub Rybařík, Jan Machatý, Martin Přikryl, Jan Habr, Jáchym Bielesz