3:2
2:2
- : -

TJ Stará Ves n/O Vosy - Florbal Exelsior Havířov B 7:5
6. Jan Duškevič, 8. Tomáš Kratochvíl, 17. Tomáš Kratochvíl, 18. Jiří Ševčík, 20. Petr Rogowski, 28. Michal Prouza, 36. Jiří Ševčík - 2. Pavel Kožušník, 18. Tomáš Vlach, 26. Dominik Folwarczný, 27. Vojtěch Peřka, 28. Martin Varta; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Kolář ? - David Funiok ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 2:2;
39:00
35:45
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jiří Ševčík, asistoval Tomáš Kratochvíl (7:5).
33:26
Timeout Florbal Exelsior Havířov B
27:20
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Martin Varta, asistoval Tomáš Vlach (6:5).
27:01
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Michal Prouza, asistoval Petr Rogowski (6:4).
26:35
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Vojtěch Peřka, asistoval Jan Duda (5:4).
26:00
26:00
25:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Dominik Folwarczný, asistoval Pavel Kožušník (5:3).
19:44
Vyloučen hráč Jan Duda družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za blokování hokejky.
19:16
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Petr Rogowski, asistoval Tomáš Kratochvíl (5:2).
17:59
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jiří Ševčík, asistoval Petr Rogowski (4:2).
17:35
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Tomáš Vlach bez asistence (3:2).
16:31
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Michal Prouza (3:1).
15:17
Vyloučen hráč Dominik Folwarczný družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
07:48
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Petr Rogowski (2:1).
05:23
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jan Duškevič bez asistence (1:1).
04:00
Vyloučen hráč Jiří Ševčík družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za sekání.
03:32
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za sekání.
01:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Dominik Folwarczný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov B:
00:00
Line-up domácích TJ Stará Ves n/O Vosy: brankář: Michal Kolář; hráči v poli: Přemysl Pavlosek, Martin Prokeš, Jiří Ševčík, Petr Rogowski, Tomáš Kratochvíl