2:3
2:1
- : -

Banes Florbal Soběslav - FK Slovan J.Hradec 5:5
1. Vojtěch Tuček, 17. Adam Zíka, 17. Adam Zíka, 34. Adam Zíka, 36. Adam Zíka - 10. Jan Šimic, 22. Jiří Šustr, 24. David Plecer, 29. Vojtěch Mach, 35. Jan Dítě; rozhodčí: Lukáš Teska - Adam Hofhansl; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jan Nejedlý ? - Dominik Lovětínský ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 2:1;
44:50
Timeout Banes Florbal Soběslav
44:50
Vyloučen hráč Adam Zíka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
43:30
Vyloučen hráč Tobiáš Jan Všechovský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
43:30
Vyloučen hráč Marek Škrleta družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost.
35:30
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka, asistoval Filip Musil (5:5).
34:52
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Dítě, asistoval Tobiáš Jan Všechovský (4:5).
33:59
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka, asistoval Ondřej Vácha (4:4).
32:35
Vyloučen hráč Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
28:12
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Mach, asistoval Jan Pech (3:4).
23:18
Vlastní branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil David Plecer (3:3).
21:53
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jiří Šustr, asistoval Tobiáš Jan Všechovský (3:2).
16:48
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka bez asistence (3:1).
16:00
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka, asistoval Jan Nejedlý (2:1).
15:00
15:00
09:24
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Vít Hovorka (1:1).
00:22
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Vojtěch Tuček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Dominik Lovětínský; hráči v poli: Vít Hovorka, Filip Kopřiva, Jan Pech, Vojtěch Mach, Jaromír Žák