2:0
3:3
- : -

1. MVIL Ostrava B - TJ Slovan Havířov B  6:3
9. Daniel Kotzur, 17. Jan Zmrzlík, 23. Miroslav Besta, 28. Jan Zmrzlík, 34. Filip Slovák, 38. Filip Slovák - 30. Filip Juřica, 33. Matěj Smeták, 36. Michal Král; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vojtěch Ferenčák ? - Jan Říman ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:3;
39:00
37:39
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Filip Slovák, asistoval Daniel Kotzur (6:3).
35:01
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Michal Král, asistoval Matěj Smeták (5:3).
33:54
Vyloučen hráč Marek Krumnikl družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za zdržování hry.
33:45
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Filip Slovák, asistoval Miroslav Besta (5:2).
33:17
Vyloučen hráč Jakub Labuz družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za bránění ve hře.
32:40
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Matěj Smeták, asistoval Jakub Labuz (4:2).
32:27
Vyloučen hráč Michal Guldan družstva 1. MVIL Ostrava B na 2 minuty za hrubost.
29:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Filip Juřica, asistoval David Jarošík (4:1).
27:27
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Jan Zmrzlík, asistoval Ctibor Novák (4:0).
26:00
26:00
24:23
Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov B neproměnil Matěj Smeták.
22:12
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Miroslav Besta, asistoval Daniel Kotzur (3:0).
16:23
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Jan Zmrzlík, asistoval Tony Skřipčák (2:0).
13:00
13:00
08:35
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Daniel Kotzur, asistoval Filip Slovák (1:0).
08:10
Vyloučen hráč Jan Zmrzlík družstva 1. MVIL Ostrava B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov B :
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava B: brankář: Vojtěch Ferenčák; hráči v poli: Matěj Vráblík, Ctibor Novák, Jan Zmrzlík, Michal Guldan, Tony Skřipčák