1:4
0:5
- : -

FBC TIGERS PORUBA - S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ 3:14
5. Tomáš Tonka, 12. Denis Chodura, 20. Vojtěch Volný - 2. Petr Laco, 4. Michal Přibyl, 6. František Pavlík, 8. František Pavlík, 9. Jonáš Borovský, 14. Jiří Doležal, 17. Jonáš Borovský, 18. Marián Kufa, 20. František Pavlík, 30. František Pavlík, 31. František Pavlík, 31. Marián Kufa, 33. Petr Laco, 36. Michal Přibyl; rozhodčí: Ondřej Nowak - Ondřej Gábzdyl; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Majka ? - Jan Hejhal ?; po třetinách: 2:5, 1:4, 0:5;
36:00
35:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Michal Přibyl, asistoval Šimon Toška (3:14).
32:43
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Petr Laco, asistoval Jonáš Borovský (3:13).
31:30
Timeout FBC TIGERS PORUBA
31:30
Vyloučen hráč Jan Szurman družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:52
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Marián Kufa, asistoval Jiří Doležal (3:12).
30:05
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil František Pavlík, asistoval Jonáš Borovský (3:11).
29:48
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil František Pavlík bez asistence (3:10).
24:00
24:00
22:43
Vyloučen hráč Petr Kubica družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za špatné střídání.
19:31
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Vojtěch Volný, asistoval Jan Szurman (3:9).
19:03
17:37
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Marián Kufa, asistoval Martin Šimera (2:8).
16:36
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Jonáš Borovský, asistoval Šimon Toška (2:7).
13:49
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Jiří Doležal bez asistence (2:6).
12:00
12:00
11:45
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Denis Chodura, asistoval Jan Szurman (2:5).
08:51
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Jonáš Borovský bez asistence (1:5).
07:58
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil František Pavlík, asistoval Michal Přibyl (1:4).
06:49
Vyloučen hráč Denis Chodura družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání.
05:57
04:46
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Tomáš Tonka, asistoval Lukáš Tomašovský (1:2).
03:52
01:23
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Petr Laco, asistoval Šimon Toška (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Nowak a Ondřej Gábzdyl.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ:
00:00
Line-up domácích FBC TIGERS PORUBA: brankář: Vojtěch Majka; hráči v poli: Vojtěch Schystal, Jiří Maráček, Jaroslav Kaprál, Tomáš Tonka, Vojtěch Chovanec