3:2
0:5
- : -

Bulldogs Brno - Technology Florbal MB 4:10
11. Lukáš Mráz, 28. Tomáš Pešek, 28. Adam Konečný, 32. Martin Grlický - 8. Jan Natov, 17. Tomáš Chroust, 20. Jiří Curney, 32. Jiří Curney, 36. Jiří Curney, 43. Milan Tomašík, 49. Jakub Bína, 51. Tadeáš Chroust, 53. Tomáš Novák, 59. Jan Natov; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 206; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 13 - Petr Musil 15; po třetinách: 1:3, 3:2, 0:5;
60:00
Ve 3. třetině mají Bulldoci pouze jednu střelu, Mladá Boleslav mají na kontě 12 střel.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Myslím, že za dnešní výkon se vůbec nemusíme stydět. Dvě třetiny jsme s Boleslaví drželi krok. Bohužel přílišný respekt ze soupeře nás stál větší počet vstřelených branek. Děkuji hráčům za výkon.
60:00
Střely celkem: BB: 19, MB: 23.
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Pazdery: Dvě třetiny se hrál naprosto vyrovnaný zápas. Nebyli jsme schopni se vypořádat se zataženou obranou Brna, které dobře zahušťovalo střed a trestalo z brejků naše naivní kombinace přes střed. Ve třetí třetině jsme stáhli obranu na čtyři obránce a zvýšili pohyb v nabídce a to nám přineslo zlepšenou produktivitu.
60:00
59:55
Hráči Brna předvedli hezké kombinace v přesilovce, gólem však neskončily.
59:40
Timeout Bulldogs Brno
59:40
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za zdržování hry.
59:00
Poslední minuta 3. třetiny.
58:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (4:10).
57:00
Poslední 3 minuty 3. třetiny.
55:09
Brněnská obrana dobře odolává tlaku Boleslavi.
54:00
Boleslav předvádí pěkné souhry a nepouští Brno téměř k míčku.
52:00
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Novák, asistoval Petr Krzyžanek (4:9).
51:18
Mráz se dobře utrhl a zkouší individuální akci, je však zastaven obranou hostů.
50:14
Chroust rychlou střelou zápěstím zvyšuje skóre na 8:4 pro Boleslav.
50:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Tomáš Novák (4:8).
48:40
Po rychlém protiútoku Gruber netrefuje branku.
48:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jan Natov (4:7).
42:13
Brno nenastoupilo nejlépe do 3. třetiny, Tomašík s Jelínkem vykombinovali obranu domácích a přidávají 6. gól.
42:12
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Jan Jelínek (4:6).
40:00
40:00
Ve 2. třetině mají Bulldoci na svém kontě 9 střel, ze kterých dávají 3 góly. Mladá Boleslav nastřílela pouze 4 střely, dávají z toho však 2 góly.
40:00
39:00
Začíná poslední minuta 2. třetiny.
37:30
Žák dává tyčku!
35:50
Svým dalším gólem si Curney připisuje hattrick!
35:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (4:5).
35:05
Brno předvádí hezkou akci, střela Němce ale v brance nekončí.
33:20
Tomašík svou nahrávkou nachází dobře postaveného Grubera, akce je však zneškodněna brankářem Brna.
31:27
Zatím jsme svědky nádherného utkání, které je plné akce.
31:26
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Grlický, asistoval Martin Ulman (4:4).
31:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Jelínek (3:4).
30:39
Boleslav v přesilovce okamžitě zamyká obranu Brna.
30:19
Vyloučen hráč Tomáš Kadavý družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
29:00
Rozhodčí napomíná hráče Galuszka a Nováka za šarvátku v brankovišti.
27:51
Boleslav je zřejmě pod velkým psychickým tlakem, Bulldoci šikovnou kombinací vyrovnávají stav utkání.
27:50
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Konečný, asistoval Martin Grlický (3:3).
27:15
Po krásném protiútoku Bulldoci snižují na 2:3.
27:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Tomáš Kadavý (2:3).
24:10
Brnu se nedaří rozjet úspěšnou rozehrávku.
22:34
Po krásném pasu se Bulldoci dostávají do obrovské šance, míček však končí za mantinely.
20:29
Bulldoci začali aktivněji a hned se dostávají do šance.
20:00
20:00
20:00
V 1. třetině má Brno na kontě 3 střely, Mladá Boleslav 10 střel.
20:00
Ve 2. třetině měli Bulldoci na svém kontě 9 střel, ze kterých dávají 3 góly. Mladá Boleslav nastřílela pouze 4 střely, dávají z toho však 2 góly.
20:00
19:59
Boleslav téměř okamžitě využívá přesilovku a navyšuje na stav 3:1.
19:58
19:41
Vyloučen hráč Jakub Marek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou.
16:53
Po dlouhém tlaku Boleslav nakonec přidává 2. branku.
16:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Josef Pluhař (1:2).
10:57
Mráz po výběhu z půlky vymetá taženou střelou šibenici a vyrovnává tak skore.
10:56
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Mráz, asistoval Matyáš Němec (1:1).
07:38
Po krásné kombinaci Natova a Curneyho vede Boleslav 1:0.