2:1
1:5
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:7
22. Filip Čonka-Skyba, 39. Filip Čonka-Skyba, 46. Matyáš Šindler - 19. Jan Hanák, 31. Johannes Harnesk, 43. Zbyněk Stuchlík, 47. Lukáš Gregor, 56. Jan Linhart, 57. Jan Linhart, 60. Petr Hartman; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 94; zásahy brankářů: Jakub Klobučník 6 - Petr Weissgärber 18; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:5;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Michala Pazdery: "Dnes šťastné vítězství, nicméně jsme opravdu srdnatě bránili. Bohužel se nám nepodařilo dodržet stanovené věci, naštěstí pro nás soupeře dnes zradilo zakončení po křižných přihrávkách. Pozitivní je, že jsme nedostali branku ve hře 5 na 5. Děkujeme rozhodčím a soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka: Zápas se nám dnes vůbec nepovedl. Přestože jsme se připravovali na to, že soupeře nesmíme podcenit, stalo se. Dvě třetiny jsme nehráli srdcem, nejezdili, nebojovali a stav 2:2 odpovídal. S přibývajícími minutami jsme si vytvořili obrovské množství šancí, ale pokud několikrát netrefíme zcela prázdnou branku ze tří metrů, nezasloužíme si vyhrát. Musíme se velmi rychle vzpamatovat a přidat o parník.
60:00
Střely ve 3. třetině: 7 - 8
60:00
59:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman bez asistence (3:7).
56:55
Navrátilec Klobučnik předvedl krásný zákrok a zase odbíhá.
56:30
Ostrava v šesti.
56:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Linhart, asistoval Zbyněk Stuchlík (3:6).
56:05
Dva rychle góly SKV, domácí mají co dělat.
55:55
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
55:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Linhart, asistoval Johannes Harnesk (3:5).
55:03
Bauer chytře získal míček, měl dobrý nápad, ale provedení nakonec nedopadlo.
54:05
SKV šikovně napadá a dělá domácím značné problém v rozehrávce.
52:40
Eichner měl dvě šance, ale ani jednu neproměnil.
52:01
Chyba Kuczery díkybohu nestála Ostravu obdržený gól.
50:59
Hra je nahoru dolů.
49:42
Ostrava se dostala ke střele, střelec Daniš však trefuje jen nohy Weissgarbera.
48:33
Stuchlík O. získal pohodově míček v rohu a rozehrává útočnou akci.
47:24
Ostrava pod tlakem na své polovině.
46:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Zbyněk Stuchlík (3:4).
46:30
Hosté na sebe nenechali dlouho čekat.
45:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Jan Daniš (3:3).
45:53
Krásným bekhendem srovnává Šindler skóre.
45:21
Vyloučen hráč Jiří Šebesta družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
44:32
Šindler z výběhu střílí nad.
43:39
Klobučnik v problémech po střele Gregora.
42:41
Kuczerova střela z první skončila pouze v boční síťce.
42:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zbyněk Stuchlík, asistoval Pavel Hájek (2:3).
42:23
Nedáš-dostaneš.
42:06
Sládek opět ve velké šanci, ale míček mu špatně odskočil.
38:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Čonka-Skyba, asistoval Aleš Zálesný (2:2).
38:44
Sládkova střela po teči končí za mantinelem.
37:51
Daniš střílí pouze do brankáře hostí.
37:34
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
36:50
Vyloučen hráč Pavel Hájek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
36:11
Bauer šel do dvou hráčů a ztratil na středu, nakonec svou chybu napravil dobrým obranným zákrokem.
35:22
Útočný faul domácích, Ostrava přichází o míček.
33:56
Šebesta zůstal v obraně sám a snaží se rozehrát, ale všichni jeho kamarádi se ztratili na druhé straně hřiště a nechali ho v tom tzv. vykoupat.
32:46
Ostrava obléhá polovinu hostí, avšak zatím bez větší šance na gól.
31:21
Kuczera využívá toho, že jsou nahrávky nohou povoleny, a zahrál si na fotbalistu.
30:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Johannes Harnesk, asistoval Zbyněk Stuchlík (1:2).
30:16
Hra se přelévá ze strany na stranu.
29:18
Sládek ve 100% šanci netrefuje bránu.
28:36
Sládkova střela ani Bauerova dorážka nestačily ke zvýšení skóre.
27:38
Po tlaku domácích se k míčku dostaly opět Královské Vinohrady a kombinují na útočné polovině.
26:24
Stuchlík střílí od mantinelu, Klobučník míček v pohodě lapil.
25:12
Domácí pod tlakem na vlastní polovině.
24:24
Zálesný svou pozemní střelou nenadělal Weissgarberovi žádné problémy.
23:29
Mendrek střílí do prvního protihráče před sebou.
22:35
Domácí drží míček v obranném pásmu.
21:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Čonka-Skyba, asistoval Jan Křiva (1:1).
21:25
Weissgaber vytahuje míček na poslední chvíli zpoza svých zad.
20:49
Vyloučen hráč Jan Linhart družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:38
Kuczera poslal krásný pass, Zálesný tuto šanci nedokázal využít.
18:27
Křiva ve slibné pozici střílí pouze do bloku.
18:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Hanák, asistoval Zbyněk Stuchlík (0:1).
17:46
Sládek ve velké šanci netrefuje míček.
17:20
Fanoušci povzbuzují, Ostrava zatím bez střely.
16:54
Vyloučen hráč Petr Hartman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry.
15:47
Šindler si šikovně projel celé hřiště, bohužel zakončení se mu už tak nepodařilo.
14:55
Daniš prozkoušel Weissgarbera, ten obstál na jedničku.
14:19
Čonka-Skyba se snaží něco vymyslet za bránou hostí.
13:10
Hosté v těžké chvíli, ale Weissgarber zatím 100%ní.
12:01
Bauer si zajímavě vyjel, ale cestu mu zkřížili 3 protihráči, tak musel shazovat zpět na svého kolegu v obraně.
11:08
Hosté kombinují na vlastní polovině, nejspíše čekají na správnou chvíli pro útok.
09:47
Mendrek svou střelou trefuje pouze Weissgarbera.
08:40
Hosté uzamčeni na vlastní polovině.
07:47
Rychlý únik Stuchlíka skončil pouze v rohu domácí poloviny.
06:38
Hrabal se řítil směr brána hostí, ale nakonec byl zastaven Jelínkem.
05:01
Jedině štěstí, že Svoboda před domácí bránou zašlápl míček a nestihl vystřelit, jinak by to nevypadalo pro domácí vůbec hezky.
03:36
První střela dnešního zápasu vyšla z hole Hrabala, Weissgarber připraven.
02:58
Stuchlík Z. ztrácí u mantinelu a Ostrava si konečně sáhne na míček.
02:01
Druhá minuta a míček se ještě nepodíval na polovinu domácích.
00:53
Hosté drží míček v obraně, zatím žádná útočná akce.
00:01
Úvodní buly pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Jan Hanák, Jan Linhart, Zbyněk Stuchlík, Johannes Harnesk
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Šimon Kuczera, Erik Moravčík, Jan Křiva, Filip Čonka-Skyba, Aleš Zálesný