4:2
0:2
0:1

Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 5:6p
5. Marek Beneš, 25. Filip Langer, 28. Jakub Slavík, 30. Jonáš Kreysa, 40. Marek Pixa - 3. Lukáš Petřík, 33. Marek Zapletal, 37. Lukáš Pešat, 52. Lukáš Petřík, 55. Ladislav Gál, 62. Lukáš Pešat; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Michal Rebro 19 - Radovan Michajlovič 20; po třetinách: 1:1, 4:2, 0:2, 0:1;
65:01
Dnešní zápas si tedy diváci gólově i časovou porcí užili nadmíru. Díky za sledování online přenosu a někdy příště se těším opět napočtenou.
65:00
Střely v prodloužení: Tatran 0 - Otrokovice 3
65:00
Celkový počet střel: Tatran 25 - Otrokovice 25
65:00
Komentář trenéra domácích Milana Fridricha: Dnes jsme v zápase udělali extrémní počet individuálních chyb a nepomohli jsme si ani v zakončeních. Musíme se v těchto jednotlivých činnostech výrazně zvednout a každý hráč musí pracovat tvrdě, nejen na tréninku. Gratulujeme soupeři a děkujeme divákům.
65:00
Komentář trenéra hostů Michala Kvapila: Dnes jsme začali hrát až za stavu 4:1 po našem timeoutu, kdy jsme zlepšili pohyb a začali věřit tomu, že můžeme zápas obrátit. Po úpravě sestavy jsme odehráli výbornou třetí třetinu a po bojovném týmovém výkonu si odvážíme dva body. Děkujeme soupeři za utkání.
61:40
61:40
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Tomáš Sovják (5:6).
61:40
Štěstí si ale domácí vybrali, Pešat nakonec prostřeluje Rebra a tím přispívá svému týmu k zisku bonusovího bodu. Po prodloužení tedy Tatran odchází s jedním bodem za prohru 5:6.
61:06
Tak jestli kdy měli domácí štěstí, teď to bylo asi dvoj nebo trojnásobné. Tyčky Rebrovy osamocené brány byly proti gólu.
60:46
Hosté střílí míček do zámezí, takže tentokrát je na střídačce Rebro.
60:29
Meliš skolil Kostku k zemi.
60:05
Po kolotoči na buly utíká Michajlovič na střídačku.
59:59
A z vcelku pohodlného náskoku Tatranu se stává dramatická koncovka, kterou rozhodne prodloužení nebo případně trestná střílení.
59:26
Langerovi nesedl míček, kterým by jistě v ideální pozici ohrozil Michajlovičovu branku lépe.
58:42
Několikátá minela tatranských už dovádí některé hráče k šílenství.
58:25
Sládeček se vrhnul pod nohy Sovjáka. Míček pro hosty, stále z nebezpečné vzdálenosti.
57:45
Ullmann měl vyhlídnutou delší stranu branky za Michajlovičem, ale střelu zablokovala zeď hostů.
57:21
Kolísko netrefuje branku, hosté z protiútoku zatím nic zásadního nevymysleli.
56:50
Beneš trefuje hruď Michajloviče.
56:24
Ullmann na ůpolovině soupeře promáchnul míček, naštěstí hosté nedokázali míček zkrotit a vyrazit do útoku.
55:40
Teď Rebro podržel domácí tým.
54:50
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Lukáš Pešat (5:5).
54:50
Hosté srovnávají, po přečíslení vymetá Gál protější roh Rebrovy branky.
54:20
Volek doběhl vracejícího se Sládečka, ale proběhla jen menší šavlovačka florbalek a drobná střela na Rebra v pozici.
53:40
Beneš přihrával Langerovi, který tutovku spálil trefou do bránícího hráče.
52:20
Tlapák s Pixou se mezitím na druhé straně snažili opět vrátit pohodlnější náskok Tatranu. Michajlovič ale na brankové čáře zabetonoval všechna volná místa.
51:50
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Lukáš Pešat (5:4).
51:50
Střela hostujících hráčů doskákala až nza záda Rebra. Nikdo určitě ani neví, jak. Otrokovice snižují na 5:4.
51:01
Po souboji u mantinelu skončil na chvilku na domácí střídačce Jurčík.
50:17
Beneš z ostrého úhlu netrefuje branku.
49:34
Kreysa z výběhu trefil připravené ruce Michajloviče.
48:59
Domácí branka opět v ohrožení, naštěstí se skóre nemění.
48:40
Ullmannovu dalekonosnou střelu trefuje Kostka vysokou holí.
47:25
Sovják mířil přesně na bližší tyč Rebra, ten tam ale naštěstí klečel jako přikovaný.
46:51
Hosté neúnavně napadají přihrávky domácích hráčů.
45:17
Od domácích i hostů vidíme spoustu nepřesností v zakončeních.
44:25
Místo na horách s námi v hale tráví dnešní večer 65 diváků. Děkujeme moc za přízeň!
43:59
Kreysa se neohroženě plnou rychlostí vrhnul kupředu, přihrál Mühlfaitovi, který svou střelu opřel do bránícího hráče Panthers.
43:00
Pešatovu střelu vypíchnul Rebro špičkou boty.
42:25
Sovjákovi střela nesedla, Rebro odražený míček zpoza branky chytá.
41:22
Ullmann se zavěsil do Zapletala, míček pro hosty.
40:50
Nagy se pokusil zavěsit z poloviny, ale jenom donutil Rebra k mírnému protažení se.
40:31
Kittel mířil daleko za delší roh Rebrovy branky.
40:01
Naposledy na úvod třetiny dnes získávají po menším kolotoči míček domácí.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tatran 9 - Otrokovice 7
40:00
O přestávce probíhá soutěž o balíčky sponzora dnešního zápasu, firmy Penco.
40:00
39:57
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Jonáš Kreysa (5:3).
39:57
I přes obří snahu hostů o vyrovnání se těsně před koncem druhé třetiny ještě stíhá prosadit Pixa. Navyšuje opět náskok Tatranu na dva góly.
39:38
Hosté teď měli několik šancí na dorovnání stavu.
38:54
Meliš dalekonosnou střelou orazítkoval břevno za Michajlovičem.
37:20
Beneš - Langer - Kolísko. Všichni své nahrávky měli přesné (osobně bych si tedy tolikrát v předbrankovém prostoru nenahrávala, ale budiž). Situaci trochu přehráli, Michajlovič stihnul zasáhnout.
36:58
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Petr Kittel (4:3).
36:58
Hosté postupně stahují vybudovaný náskok Tatranu, trefuje se Pešat.
36:14
Tlapák byl v souboji natlačen na mantinel. O pár vteřin později Rebro podržel domácí.
35:45
Langer lehce točenou střelou jen těsně netrefuje branku ani hřiště.
34:39
Oba týmy už hrají v pěti.
32:48
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Ladislav Gál (4:2).
32:48
Hosté využívají nestandardního počtu hráčů, kdy dvojice Zapletal - Gál vykoupala Rebra v brance. První jmenovaný zavěšoval.
32:39
Vyloučen hráč Jakub Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
32:39
No, ale domácí si přesilovku moc dlouho neužili, Kolísko se do bránění vložil natolik, až si také vykoledoval dvojku. Hrajeme tedy 4 na 4.
32:26
Vyloučen hráč Michal Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
32:26
Jen co jsem to dopsala, už svoji urputnost v souboji odnesl Nagy dvouminutovkou.
32:15
Hra se přiostřuje.
31:20
Pešat ve vyložené šanci netrefil zařízení.
31:07
Kostkova střela byla zblokována domácí obranou, ale míček skončil v autu.
29:10
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
29:10
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Pavel Sládeček (4:1).
29:10
Vytrvalost domácích v útočné fázi zúročil Kreysa. Donutil tím Panthery vybrat timeout.
28:56
Sládeček stíhán obránci Otrokovic střílel při klopýtání, jak na něj doráželi hosté, ale ani výhodu nedostal. Prostřelil krosem brankoviště, na druhé straně však nebyl připraven nikdo z jeho spoluhráčů.
27:53
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Zbyšek Piták (3:1).
27:53
Radost domácím fanouškům dělá Slavík, který po přihrávce od Pitáka zvyšuje náskok Tatranu na dva góly.
26:43
Vítovcova střela z vlastní poloviny doplachtila před Michajloviče, ale před ním ji ještě tečoval do autu někdo z dvojice Kolísko - Zimmer. Rozhodčí ale míček nechávají hostům.
26:02
Hosté po obdrženém gólu přidali na obrátkách, rádi by stav srovnali.
25:27
Zapletalova florbalka si udělala letecký den, naštěstí nikoho nezasáhla.
24:50
Kreysova střela z rohu nebyla nebezpečná, nedostala se k žádnému jeho spoluhráči před brankou.
24:07
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Jakub Kolísko (2:1).
24:07
Langerův projektil rozvlnil síťku za Michajlovičem.
23:25
Sovják z otočky míjí branku Rebra.
21:57
Kvapil vyslal střelu, Kittel mohl dorážet, ale jeho ránu Rebro vyrazil. Bohužel ale jen před sebe, do velmi nebezpečného prostoru velkého brankoviště. Naštěstí byla domácí obrana na místě, a tak mohla volně se válící míček uzmout a vyrazit pryč.
21:17
Kolísko krosovou ranou našel Beneše, který míří na bližší tyčku, kde klečí Michajlovič.
20:30
Kolískova střela nepřesná, sončila v autu.
20:01
Míček na začátku druhé třetiny ukořistili hráči Tatranu.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 10 - Otrokovice 6
20:00
19:55
V samotném závěru hry ještě Sovják ohrozil branku Rebra, ale zasáhl jen boční síťku. Stav po první třetině je tedy stále nerozhodný 1:1.
19:14
Ačkoliv byla tato přesilovka z pohledu domácích už jistější, skončila podobně jako ta první - neproměněná.
18:55
Meliš dobře viděl volné místo v brance přesouvajícího se Michajloviče, ale nezamíři nejlépe a míček poslal jen do tyčky.
18:04
Kolískova střela orazítkovala koleno připraveného Michajloviče.
17:14
Vyloučen hráč Lukáš Pešat družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
17:14
Po odloženém vyloučení se hosté zmocnili míčku, takže se již může hrát klasicky odpočítávaná přesilovka pro domácí. Povede se jim tentokrát lépe než při první početní výhodě?
16:52
Švédova "zvedačka" míčku jen orazítkovala tyčku Michajloviče. To je ale smůla!
15:59
Kreysa soubojem u mantinelu vybojoval míček ve prospěch Tatranu.
14:44
Beneš přihrál jen Jurčíkovi, který se okamžitě vydal útočit. Rebro střelu chytil a rozehrál spoluhráčům.
14:27
Prošlápnutý míček přerušuje útočnou snahu Tatranu.
13:04
Sádlo chtěl přihrát nabíhajícímu Slavíkovi, ale míček ještě před ním stihl chytit Michajlovič.
12:20
Vykopalovu střelu kryje Rebro. Rána od helmy byla slyšet až k nám na stolek.
11:30
Kittel vyslaný na zteč přeběhl s míčkem branku, a skončil až v rohu.
10:54
Podobnou ztrátu teď předvedl Meliš, ale z akce nic nebylo.
09:50
Tak teď měl Sádlo štěstí, že nezapříčinil gól hostí, když zadovkou "na nikoho" našel jenom tři hráče Otrokovic, kteří se po míčku hladově vrhli a vydali se k brance Rebra.
09:00
Pešat po křižné přihrávce od Gála trestuhodně nezakončil do prázdné branky.
07:55
Hosté oslabení přečkali bez újmy na stavu hry.
07:50
Melišovi ke konci přesilovky ulítnul míček příliš vysoko. Skončil sice v rohu, ale určitě ne v tom, ve kterém by ho rád viděl sám Meliš.
07:01
Přesilovka se zatím domácím moc nedaří, Panthers dobře vyváží míček a nenechávají se zavřít na své polovině.
05:55
Vyloučen hráč Pavel Jurčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
05:55
Na trestnou lavici nám dorazil Jurčík potrestaný za sekání.
05:46
Gál nabíhal osamocen směrem k Rebrově brance, ale zamotaly se mu nohy a nedokázal zacílit. Následná dorážka neohrozila branku domácích.
05:16
Pixa nastřelil nohu Michajloviče.
04:57
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Jakub Kolísko (1:1).
04:57
Přeci jen se útočné úsilí domácích vyplatilo, Beneš dorovnává skóre na 1:1.
04:12
Střela Pitáka jen lehce bouchla do hrudi Michajloviče. Švédova dorážka také nebyla úspěšná.
03:45
Mezitím se hra několikrát přenesla z jedné strany na druhou.
02:38
Na hrací ploše skončil hráč Otrokovic, nejspíše dostal zásah do oka. Snad to nebude nic vážného.
02:06
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Pavel Jurčík (0:1).
02:06
Střelu Gála Rebro dokázal vyrazit pryč, ale z následných dorážek míček z hole Petříka doskákal až za brankáře domácích. Hosté tedy vedou, stav 0:1
01:56
Mühlfait vybojoval nedovolený zákrok těsně u branky.
01:15
Pixa po přihrávce minul horní roh branky Michajloviče.
01:10
Pixa nastřelil jen hostující obranu.
00:47
První akce Tatranu neohrozila branku Michajloviče.
00:10
Míček si ale sebrali domácí a kombinují na své polovině.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrává tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík, Ladislav Gál, František Vykopal
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Milan Meliš, Ondřej Vítovec, Jakub Kolísko, Marek Beneš, Filip Langer
00:00
Zbývá posledních deset minut do zahájení utkání, takže vám popřeji příjemný zážitek, ať už přímo naživo v hale, nebo přes internet u video/textového přenosu.
00:00
Dobrý večer, střešovická STODOLA Aréna dnes opět ožije florbalovou Tipsport Superligou, představí se nám týmy Tatran Teka Střešovice a Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE.
00:00
Domácí Tatran je s 29 body na šestém místě tabulky, hostující Panthers s 25 body společně s Bohemians o skóre na osmém místě.
00:00
Zároveň je dnešní zápas označen jako Penco Game, kdy ve druhé přestávce proběhne soutěž o produktové balíčky sponzora Penco.