0:0
7:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Technology Florbal MB 10:5
1. Tom Ondrušek, 14. Petr Pražák, 15. Tom Ondrušek, 45. Ondřej Vošta, 52. Marek Matejčík, 54. Tom Ondrušek, 54. Marek Matejčík, 56. Marek Matejčík, 57. Ondřej Plíhal, 59. Ondřej Vošta - 12. Jan Řehoř, 19. Tomáš Chroust, 20. Jan Jelínek, 43. Jan Natov, 60. Jiří Curney; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 175; zásahy brankářů: Jan Barák 24 - Lukáš Bauer 12; po třetinách: 3:3, 0:0, 7:2;
60:00
Střely po 3. třetině: Chodov 11:10 Boleslav
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra pana Pazdery: 45 minut v zápase jsme měli velkou herní převahu, vypracovali jsme si velké množství šancí, ale bohužel jsme dnes postrádali kvalitu v zakončení. Tu naopak předvedl Chodov, který potřeboval málo prostoru na to aby nám dnes nastřílel branky. Celý zápas nakonec rozhodlo to, že jsme po brance na 6:5 měli velký herní výpadek, který Chodov potrestal a v zápase tak z minima vytěžil naprosté maximum.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: "Na to, že jsme dnes hráli jen 40 minut, to je skvělý výsledek. Víceméně souhlasím s kolegou, Boleslav dnes určitě měla více ze hry, ale my jsme ve 3. třetině ukázali obrovské srdce a z té energie se zrodilo důležité vítězství!
60:00
59:50
Na konec zápasu si Bary připravil ještě jeden výtečný zákrok a Chodov si dnes bere všechny 3 body.
59:30
Elitní lajna Boleslavi už jen upravuje na 10:5.
59:29
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Milan Tomašík (10:5).
58:22
Vošta zakončuje do prázdné branky a desátý gól je na světě.
58:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Dan Kašovský (10:4).
56:45
Plíhal prostřelil Bauera pod rukou a Chodov si vytváří pohodlný náskok.
56:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Tomáš Vávra (9:4).
55:21
Tato spolupráce opět zafungovala, Vošta se vykličkoval od mantinelu, posunul míček k Matejčíkovi a ten už jen objel kolem Bauera a zakončil do odkryté branky.
55:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Ondřej Vošta (8:4).
53:52
Slepený gól a Chodov odskakuje do tříbrankového náskoku. Po střele Vošty se balonek odrazil od zadního mantinelu zpátky k Matejčíkovi a ten už neměl problém zamést loptičku do sítě.
53:51
Timeout Technology Florbal MB
53:51
53:45
Ondrušek dostal přihrávku od boleslavských holí a po samostatném úniku chladnokrevně zakončil.
53:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek bez asistence (6:4).
51:45
Pražan vyslal Matejčíka po mantinelu, ten udělal rychlou stahovačku a na zadní prostřelil Bauera.
51:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Martin Pražan (5:4).
49:10
Vošta se prodral do dobré šance, ale Bauer jeho pokus kryje.
48:00
Pražanova nebezpečná střela, ale Bauer jistí.
46:00
Mikeš jednoručkou zkoušel tečovat nahození Ondruška, bohužel pro domácí těsně mimo Bauerovu branku.
44:59
Vošta se i přes faul dokázal dostat do zakončení a trefil šibenici!
44:58
42:48
Míša Strnad nakonec odchází po svých v objetí spoluhráčů, ale moc dobře to nevypadá. Držíme palce ať to není nic vážného!
42:47
Strnad se ocitá na zemi a hra se stopuje, snad to není nic vážného.
42:06
A Boleslav jde do vedení, po souhře první lajny zakončuje Natov!
42:05
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (3:4).
41:30
Matejčík teďka skvělým zákrokem na středu zabránil Natovovi ve střelení gólu.
40:22
Tvrdý zákrok v rohu hřiště a Chodov má rozehrávku.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Chodov 5:9 Boleslav
40:00
39:50
Chodovský press nedovolil Bolce rozehrát a třetina se tak dohrála v poklidném tempu.
38:30
Další skvělý zákrok Baráka proti Curneymu.
36:00
Na dnešní zápas přihlíží 175 diváků, děkujeme!
34:15
Odruchova dělovka trefila nic netušícího Bauera a největší domácí šance končí v rohu hřiště.
33:33
Chodovský tlak přerušen sekerou Pražana před hostující brankou.
32:28
Jelínek ostrým zákrokem dojel Vávru a půjde si odpykat trestík.
32:27
Vyloučen hráč Jan Jelínek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:30
Bolka teďka uzamkla Chodov asi na 2 minutky, z tlaku si vytvořili pár šancí, ale obrana v čele s Barákem odolala.
29:30
Barák vytáhl skvělý zákrok proti Novákově bombě od půlky.
27:00
Hra se přiostřuje a k vidění jsou vidět spíše ostřejší zákroky než pěkné akce.
24:45
Tokoš sám před Barákem, ale domácí brankář vytáhl další skvělý zákrok.
22:40
Honza "chobotnice" Barák vytasil skvělý zákrok a drží vyrovnaný stav.
21:50
Skvělá individuální akce v podání Mikuláše Krbce, jeho střela však těsně míjí branku.
20:40
Chroust z dobré pozice těsně míjí.
20:01
Úvodní buly vyhrála Bolka a rozehrává.
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině: Chodov - 6; Ml. Boleslav - 10.
20:00
19:28
Jelínek propálil vše co mu stálo v cestě Bolka se díky slepeným gólům dostává zpátky do zápasu.
19:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Martin Tokoš (3:3).
18:58
Chroust dostal parádní přihrávku a Barák byl bez šance.
18:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Josef Pluhař (3:2).
16:30
Klidná pasáž, kdy Chodov drží balonek. Bolka vyčkává na chybu.
14:38
Doubek našel skvělým pasem samotného Vávru, ten předvedl skvělé zpracování a přihrávka před prázdnou branku pro Ondrucha už byla třešničkou na dortu. Chodov vede 3:1
14:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (3:1).
13:50
Skvělý návrat pro chodovskou legendu. Péťa Pražák si počkal na středu a když dostal přesný pas od Krbce, tak se nemýlil.
13:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Pražák, asistoval Mikuláš Krbec (2:1).
13:00
Matejčík sražen v rohu a Chodov má rozehrávku.
11:12
Parádní kombinace Bolky končí zakončením do prázdné branky a máme srovnáno!
11:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Tomáš Chroust (1:1).
10:20
Barák dalším skvělý zákrokem proti Zakonovovi drží úzský náskok.
09:05
Vávrův backhandový blafák chytá Bauer!
08:00
Boleslav momentálně hraje s míčkem na vlastní polovině a snaží se vymyslet nějakou kulišárnu.
05:40
Barák vytáhl další skvělý zákrok proti skvělé střele Tomašíka.
04:10
Barák skvěle chytá dorážku Chrousta!
03:00
Matejčík nedal šanci Curneymu na mantinelu cokoliv udělat, oloupal ho, ale následný break vychytal Bauer.
02:15
Pražák skvěle napadá hostující rozehrávku a získává balonek pro svůj tým.
01:00
Ondruškův backhand proletěl kolem ruky Bauera a odrazem o tyčku končí v brance hostů.
00:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Martin Pražan (1:0).
00:01
Úvodní buly pro domácí!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Filip Zakonov, Jan Jelínek, Jakub Gruber, Milan Tomašík, Martin Tokoš
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Martin Pražan, Šimon Doubek, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek