1:4
0:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Technology Florbal MB 1:9
39. Ondřej Stuchlík - 7. Jan Natov, 10. Jakub Bína, 16. Milan Tomašík, 20. Tadeáš Chroust, 22. Jan Natov, 24. Jan Natov, 35. Jan Natov, 39. Tomáš Chroust, 52. Jiří Curney; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 137; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 7, Jiří Buchta 28 - Petr Musil 12; po třetinách: 0:4, 1:4, 0:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: SKV 6, MLB 16
60:00
Střely celkem: SKV 13, MLB 44
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Pazdery: "Do zápasu jsme vstoupili bez sebevědomí, se strachem ze soupeře. Neplnili jsme stanovené pokyny a nehráli dobře s míčkem. Chyběl nám pohyb a lepší rozhodování v situacích, kdy se nám podařilo získat míč. Ve třetí třetině se náš výkon zvedl, nicméně je otázkou, jak moc to ovlivnilo polevení soupeře. Děkujeme rozhodčím a divákům."
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Jana Pazdery: "Do stavu 6:0 velice disciplinovaný a dobře odpracovaný výkon. Pak jsme zápas už jen ohrávali, což je škoda. Vzhledem k tomu, jak Vinohrady letos umí potrápit favority, jsme spokojeni."
60:00
59:30
Tokoš střelecky při chuti, Buchta to odnesl šrámem na ruce
58:39
Také Boleslav přežila oslabení bez úhony
58:08
Natov se poroučel k zemi, ještě v průběhu letu ale stihl zadovku na Krzyžanka, který vytáhl hru k domácí brance
57:47
Buchta zlikvidoval únik Jirky Curneyho
57:19
trochu není poznat, že na hřišti chybí jeden hráč
56:30
Vyloučen hráč Jan Řehoř družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
55:51
Svoboda si ramínkem trefil míček za dva bránící hráče, střela už mu ale nesedla.
55:06
Tomašík vypustil fešnou střelu, ale trefil jen boční síťku
51:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Krzyžanek (1:9).
49:05
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
49:05
Tak to máme komplet, na trestné se teď objevil i Zbyňa Stuchlík
48:35
Krzyžanek nestíhal Hartmana, i tak se mu už poněkolikáté povedl čistý zákrok mimo zorné pole bráněného hráče
47:03
Vinohrady ustály i třetí přesilovku, z protiútoku zahrozil Linhart, ale jeho pomalý běh korunovala střela vysoko nad Musilovu bránu
45:45
Svoboda se teď hojně seznamuje s Musilem, už potřetí v této části se snažil procedit skrz soupeřova brankáře druhý domácí gól
45:15
Třetí přesilovka mistrů, zatím mají 50% úspěšnost početních výhod tohoto utkání
45:02
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
43:31
Míček v Buctově malém brankovišti teď poskakoval jak rozzuřený superligový trenér po střídačce, zazvonila tyčka a Buchta uchránil aktuální stav
41:07
Svoboda sám proti Musilovi, ale vypadalo to spíš na předzápasou rozcvičku na půl plynu
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SKV 5, Boleslav 19
40:00
Občas jsem na pochybách, zda ten online vůbec někdo čte v reálném čase. Dnes se však ukázalo, že tomu tak skutečně je. Tímto děkujeme nejmenované facebookové stránce za propagaci našeho fanouškovského servisu a věříme, že našim onlinům zůstanou i nadále věrní.
40:00
39:46
Linhart se nestihl zorientovat při boleslavské rozehrávce, nakonec z toho vyšel jako hrdina, zblokoval Curneyho střelu
38:40
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Josef Pluhař (1:8).
38:40
Využitou přesilovku bleskově oplatil Tomáš Chroust, který trefil odražený míček před bránou
38:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Lukáš Gregor (1:7).
38:35
Gregor střílel ze středu, jeho střela se odrazila od břevna, Ondřej Stuchlík ji však pohotově dorazil Musilovi nad rameno
37:39
Vyloučen hráč Filip Zakonov družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (0:7).
34:31
Hájek se mocně rozeběhl, Krzyžanek ho zkušeně vystál a počkal si, až mladému útočníkovi ujede míček
33:20
Pluhař z úhlu do pozorného Buchty
32:17
Boleslavi druhá přesilová hra nevyšla, SKV bránilo mnohem efektivněji, než v první třetině
32:04
Buchta zatím v domácí brance řádí, snad mu to vydrží i ve zbytku utkání
31:31
Curneymu střely v přesilovce moc nesedly, buď trefil připraveného Buchtu, nebo střílí mimo
30:45
Vyloučen hráč Johannes Harnesk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:35
Lanc vlastním tělem zlikvidoval dělovku Tomáše Chrousta
27:30
Buchta zachránil sám sebe, po tom, co míček hodil Tokošovi na hokejku. Zákrok však patřil k těm méně uvěřitelným
27:16
Hra se uklidňuje, Boleslav chystá postupný útok
26:02
Tomáš Chroust sám před brankou, Buchta pohotově vytrčil rameno a střelu zlikvidoval
25:09
Standardka u mantinelu, Rossi přiťuknul Gregorovi, ten vytahuje z paty nepříjemnou střelu, Musil v pozoru u tyčky
23:50
23:50
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Buchta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
23:50
Tak asi vidí ... Mazák opouští domácí branku, do hry naskakuje Jirka Buchta
23:21
Tajná zbraň Vinohrad, do hry se dostal asi nejvyšší hráč obou formací, Radovan Vnuk, jeho předností je, že přes něj na sebe Curney a Natov nevidí
22:15
Pluhař udělal chybu, Hartman se chopil míčku a rovnal si ho na střelu, Pluhař však svou chybu bleskově odčinil čistým odběrem míčku zezadu
21:58
Svoboda chtěl tečovat Lancovu střelu, ale zabránil tak gólu
21:07
20:45
Boleslav zjevně dostala vyčiněno, začátek druhé části je jz její strany hodně aktivní
20:00
20:00
Střely v první třetině: SKV 2, MLB 9
20:00
19:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Josef Pluhař (0:4).
19:57
Čtvrtou branku hostů vstřelil Tadeáš Chroust přízemní střelou k tyči z otočky na středu
18:53
Tokošova střela na bližší tyčku byla opět doslova na bližší tyčku ... *cink* ... Mazákovi balonek prolétl za zády, ale ne za brankovou čáru
18:24
Rossi vystřelil ze středu, zblokovaná střela minula bránu
17:07
Zbyněk Stuchlík rád rozdává "housky", občas vyzraje dokonce i sám na sebe
15:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Jan Jelínek (0:3).
15:18
Boleslav svou početní výhodu zužitkovala. po krátkému krosu trefil z vrchu šibenici Tomašík
13:58
Vyloučen hráč Lukáš Gregor družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
13:58
Téměř minutu se Boleslav snažila obehrát domácí bez brankáře v brance, nakonec Vinohrady přerušily hru a jdou do 4
13:14
Odložené vyloučení za faul domácího útočníka
12:08
SKV na balonku, Marian Jelínek zatáhl míček za branku Boleslavi a nahrál Hartmanovi, tomu se vzdušná přihrávka těžko usměrňovala
11:08
Převážnou většinu dosavadní hry je na míčku Boleslav a snaží se zavřít domácí na obranné polovině
10:30
Z protiútoku se málem prosadil Tadeáš Chroust, ale Mazák ho vychytal
10:15
Malou domu potrestali rozhodčí vinohradskou rozehrávkou z hranice velkého brankoviště. Hartmanovu střelu zablokovali obránci.
09:40
Curney střílená přihrávka od mantinelu, Bína jen nastavil čepel a usměrnil míček za Mazákova záda
09:35
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jiří Curney (0:2).
08:15
Vinohrady se prokousaly na soupeřovu polovinu , ale nic z toho nevzešlo
07:43
Zbyněk Stuchlík si udělal dobrý den z Tomáše Chrousta a Pluhaře a nahrával Hanákovi do prázdné, střela byla zblokována
06:39
06:39
O první branka utkání se postarala chronicky známá dvojice Natov - Curney. Curney prostrčil balonek na osamělého Natova, ten před brankou bleskově zareagoval a otevřel skóre