0:0
- : -
FBC Liberec

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec 6:1
5. Kamil Břiška, 6. Daniel Kněžour, 23. Jaromír Ekl, 31. Daniel Štěrba, 32. Dominik Jansa, 39. Radek Krajcigr - 12. Daniel Kroupa; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 360; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 22 - Vít Vaníček 14; po třetinách: 2:1, 4:0, 0:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: 7 - 8.
60:00
Vyjádření vedoucího hostí, pana Filipa Hanžla: „Zápas rozhodlo bojovné srdce České Lípy, my se musíme vzchopit a soustředit se na další zápasy. Soupeři i rozhodčím děkuji.“
60:00
Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové:„Dnešní zápas se hrál v bojovném dojmu, jsem ráda, že kluci zabojovali a urvali velmi cenné body do tabulky. Budeme se snažit zůstat na téhle vítězné vlně i v dalších zápasech. Děkuju všem aktérům.“
60:00
59:10
Klucho v ostřejší výměně názorů s Dzieržou, nic vážnějšího se ale neudálo.
57:00
Hrají se poslední tři minuty základní hrací doby.
56:46
Pěkně smýšlel nyní Daniel Kněžour, když zkoušel z rohu vrátit balon nabíhajícímu Krajcigrovi, liberecký obránce si ale na jeho přihrávku počkal a tečoval ji mimo nebezpečný prostor.
56:06
Mezi pořadatelský tým se málem nedobrovolně připojil i Lukáš Mlejnek, který po zákroku hostujícího hráče skončil za mantinelem v prostoru stolku.
55:24
Ve slibné pozici vrátil Jakub Jirsa ještě balon zpět do obrany a ztratil tak veškeré šance na střelu.
53:50
Další zákrok ukázal Ivan Ponomarev!
52:42
Domácí se teď ovšem brání tlaku libereckých.
50:07
Slaný se u mantinelu setkal s Valešem, držel se zřejmě přísloví, které praví, že moudřejší ustoupí a balon zaváží za svou bránu.
49:45
Hosté hrají v plném počtu.
49:32
Dzierža předložil do běhu Krajcigrovi, jeho nahození z rohu zpět před branku si ale hosté dokázali pohlídat.
47:45
Vyloučen hráč David Marhan družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
47:45
Marhan se provinil sekáním a hosté si zahrají druhou přesilovku.
46:09
Po odpískaném faulu a před rozehrou českolipských si balon připravil Valeš a rozehrál jej na bránu domácích, následná ostrá výměna názorů ukončena rozhodčím.
45:58
Ztráta ovšem rychle nahrazena, do minuty je připraven opět naskočit do hry.
44:58
V Dzieržových rukách právě skonala jeho hůl, v návalu smutku ze skonu odběhl střídat.
42:50
O zábavu nejen na zapisovatelském stolku, ale i v hledišti se momentálně stará českolipský maskot, který roztleskává diváky.
40:04
I po třetím úvodním buly balon drží na čepelích hosté.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 5 - 7.
40:00
39:00
Rozebíhá se poslední minuta druhého dějství.
38:07
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Ivan Ponomarev (6:1).
38:07
Velmi dlouhý výhoz Ponomareva skončil až u Krajcigra, který neměl žádný problém obhodit si Vaníčka.
35:00
Dnešní utkání sleduje celkem 360 diváků! Velmi krásná účast na tuto denní dobu! Děkujeme!
31:40
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Jaromír Ekl (5:1).
31:40
Něco přes minutu trvalo domácím navýšit svůj náskok, postarala se o to dvojice Jansa-Ekl.
30:21
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Milan Tichý (4:1).
30:21
Další gól pro domácí! Česká Lípa vede již o tři branky. Tichý šikovně přihrál Štěrbovi, který rozhodně nepřesný nebyl.
29:25
„To na mě nezkoušej, tohle!“ ozvalo se halou směrem k padajícímu Spilkovi, kterému nezbylo nic jiného, než svůj let plavmo vybrat tak, aby si nepřivodil zranění.
27:49
Štěrba vyslal pokusnou střelu na libereckou bránu, Vaníček svým zákrokem drží hosty.
27:15
Pěkně se balon snažil vyvézt Kadlec, bez úspěchu.
25:33
Pěkný blok předvedl Spilka.
24:40
Žádná gólová šance ale z jejich snažení nepřišla.
24:32
Z tečované střely domácích vyplývá další balon pro Českou Lípu.
24:21
Balon u sebe drží Tichý.
22:57
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Štěpán Slaný (3:1).
22:57
To se ale právě teď mění, Ekl se prosadil po asistenci Slaného!
22:05
Minuta početní převahy je za námi, žádnou výraznější šanci jsme ale neviděli.
21:05
Vyloučen hráč Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
21:05
A přesilovku si zahrají i domácí, z Liberce obdržel trest Jakub Kopecký.
20:01
I druhý úvodní balon patří hostům zpod Ještědu.
18:50
Přesilovka zatím neproměněna, domácí se drží statečně.
17:10
Vyloučen hráč Daniel Kněžour družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
17:10
Po mantinelu unikajícího hráče hostí fauloval Kněžour, faul nyní již potrestán vyloučením.
15:13
Mlejnek odstavil libereckého útočníka mimo hřiště, potrestáno volným úderem pro hosty.
13:20
Hosté vědí, že nemohou ztrácet čas, kombinace ale neproniká přes domácí obranu.
11:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Daniel Kroupa, asistoval Radek Valeš (2:1).
11:50
Druhý jmenovaný se teď předvedl coby finalista gólové situace připravené Valešem. Hosté snižují.
11:20
Dzieržovým náletům se brání střídavě Klucho a Kroupa.
08:48
Pohledný pokus Krajcigra zastavil opět Vaníček.
06:48
Za vlastní bránou čas spoří Marek.
05:58
Kořínek pálí nad bránu domácích.
05:07
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Štěpán Slaný (2:0).
05:07
Po třiadvaceti sekundách domácí navyšují svůj náskok! Spolupráce matadora Slaného s mladíčkem Kněžourem přinesla gólové ovoce!
04:44
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Kamil Břiška, asistoval David Marhan (1:0).
04:44
První gól domácích, ještě neuběhlo ani pět minut, ale Česká Lípa jede vpřed! Po Marhanově přihrávce skóruje Bříška!
04:10
Faulem se provinili i domácí, z hranice velkého brankoviště rozehraje jeden z libereckých obránců.
02:34
Téměř po třech minutách přichází první hvizd rozhodčích, faulem se provinili liberečtí, rozehrávají domácí před jejich střídačkou.
02:05
Další zákrok i pro Ponomareva.
01:20
Přes hřiště se vydal Štěrba, Vaníček byl ale bystrý.
00:27
Perspektivu v útočné šanci viděl Kněžour, zastavil ho ale obránce hostí.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Daniel Kroupa, Petr Kološ, Radek Valeš, Tomáš Marek, Prokop Ferdan
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Dominik Jansa, Daniel Kněžour, Jaromír Ekl
00:00
Vážení sledující, z českolipské sportovní haly se vám, jak už je zvykem ze superligových utkání, hlásí David Vosála. Schyluje se zde k severskému derby, kde domácí hostí FBC Liberec,