2:2
2:2
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha 4:5
29. Tomáš Sovják, 34. Martin Szweda, 47. Ladislav Gál, 52. Petr Kittel - 1. Jan Marvánek, 23. Luka Časar, 30. Ondřej Svatoš, 43. Lukáš Ujhelyi, 59. Milan Garčar; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 304; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 18 - Martin Beneš 15; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:2;
60:00
Střely ve třetí 10:8 pro domácí, celkem 19:23.
60:00
Komentář domácího trenéra, pana Michala Kvapila: "Dnes jsme sahali určitě minimálně po bodu, neb nemáme žádný. Určitě byl velký aspekt to, že jsme v každé třetině dostali během prvních třech minut branku. V závěru jsme neproměnili hru v šesti a Sparta si odváží tři body. "
60:00
Michal Kvapil (2): "Opět jsme měli malou produktivitu střelby, na které musíme pracovat a určitě zlepšit. Jít víc do osobních soubojů, být tvrdší, důraznější, pozitivnější. Děkuji soupeři za utkání"
60:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Radka Skaličky: "V první třetině jsme mohli odskočit do výraznějšího vedení, ale soupeře držel, stejně jako ve zbytku zápasu, skvělý Michajlovič. Ve třetí třetině jsme polevili a dovolili soupeři se vrátit do utkání. V posledních minutách jsme se tlačili do útoku a chtěli rozhodnout, to se povedlo a odvážíme si důležité tři body. Děkuji soupeři za utkání a přeji hodně zdaru ve zbytku sezony"
60:00
59:55
Závěrečný závar se konal, velkou šanci měl v závěru Zapletal, domácí však těsně prohrávají.
58:59
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
58:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Lukáš Ujhelyi (4:5).
58:59
Jako blesk z čistého nebe Garčar zmrazil halu...
58:27
Kittel se hnal jako tank, nakonec těsně vedle Benešovy klece.
57:52
Gál odvážně prohazoval, což málem vyústilo v gól v domácí síti, se štěstím se tak opět nestalo.
56:06
Garčar to vzal teď na sebe a zkusil objet bránu, se štěstím pro domácí zůstává stav nerozhodný.
55:20
Sovják tísněn v pevném, až manželském objetí se sparťanským bekem.
52:27
Míček byl znovu nepříjemně tečován, ale Beneš zase pozorný.
51:48
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Marek Zapletal (4:4).
51:48
Hala bouří a stav je poprvé od začátku vyrovnaný!
50:58
Vykopal šel ze strany sám, ale z nějakého důvodu to už poněkolikáté zkoušel domácí hráč na vzdálenější tyč, kterou měl Beneš pokrytou.
50:06
Kvapil centroval před bránu, kde bylo spácháno zašlápnutí míčku.
48:55
Kittelův pokus sražen.
46:52
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Lukáš Pešat (3:4).
46:52
Šťastný gól domácích, Vykopal výborně posunul Pešatovi, jeho střelu Sparta zblokovala jen ke Gálovi, který pohodlně skóruje.
45:03
Michajlovič maskou, dorážka Zouzala naštěstí pro domácího golmana jen do hráče.
43:57
Časar vedle.
42:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Radim Křenek (2:4).
42:50
Sparta znovu odskakuje.
42:38
Gál se hnal do šance, ale měl to na backhand. Beneš situaci vyřešil.
42:06
Kittel se dobře vytočil, ale trefil jen vlastního spoluhráče.
40:57
Dobrá příhra na Gála, trefil hráče. Za chvíli šli domácí dokonce do 3 na 1, tentokrát to řešil Beneš.
40:00
40:00
Střely ve druhé 5:8 pro Spartu.
40:00
39:19
Zapletal opět se střelou čekal, ale opět minul.
38:34
Jurčík to dostal výborně od Vykopala, ale taktéž mu pokus vůbec nevyšel.
37:59
V dobíhající přesilovce Košir ve velké šance trestuhodně přestřelil.
37:33
V situaci 4 na 4 se příliš nestalo.
36:00
Vyloučen hráč Martin Rožnovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
35:33
Vyloučen hráč Radim Křenek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
34:45
Chvíli poté na druhé straně 2 na 1, Časar těsně minul vzdálenější tyč.
34:26
Rožnovják se hnal do šance, Beneš ale vyrazil pryč.
33:53
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda, asistoval Marek Zapletal (2:3).
33:53
A ve výhodě je sníženo!
33:20
Zapletal se střelou čekal, a tak zakončil jen do hráče. Vybojoval ale faul.
32:00
Sparta chodí do soubojů agresivněji a vyplácí se jí to.
29:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Milan Garčar (1:3).
29:53
Svatoš makes it 3:1.
28:37
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Marek Zapletal (1:2).
28:37
Zničehonic z jejich první střely ve třetině domácí snižují.
28:13
Garčar ze strany, Pacin opět kryl.
26:04
Košir šel sám, ale byl tísněn, tak jen střílel, Michajlovič pozorný.
24:03
Rožnovják dával vzduchem na osamoceného Kittela, který si před Benešem nedokázal stáhnout míček a zakončit tak do prázdné brány.
22:49
Vykopal dostal kříž od Nagyho, vysoko přestřelil.
22:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Luka Časar, asistoval Jakub Burian (0:2).
21:46
K Bartošovi vypadl míček, těsně vedle to zkoušel.
20:20
Kostka to zavezl, Jurčíkova náhra ale Vykopala nenašla.
20:00
20:00
Střely v první 4:6.
20:00
19:40
Sparta teď akci překombinovala. Následně se domácí nedostali do přečíslení. Pak už opět Sparta v útoku, jednomu z hostí stačilo trefil poloodkytou klec, což se nestalo.
17:35
Opět Pešat, na druhé straně ale vysoko přestřelil.
17:18
Pešat výborný blok proti Zemanovi.
16:37
Tentokrát dobře vyřešená kombinace domácích, Kittel si vyměnil s Kvapilem, první jmenovaný ale neprocpal míček na Beneše.
15:21
Ježek se dostal k nebezpečné střele.
14:27
Pruner nakonec procpal náhru na Marvánka, ten pálil vedle.
13:01
Teď to zkusil Pešat nahozením na Beneše, ten s jistotou míček sbírá.
11:25
Založení útoku domácím vázne, nemají si to přes obranu soupeře jak dát a ztrácejí míčky.
09:22
Během chvíle přečíslení na obou stranách, Zeplatelovu střelu vyrazil Beneš, na druhé straně kryl Michajlovič pokus Marvánka.
07:54
Beneš teď musel skočit po nebezpečně sražené střele, jinak se ale zatím domácí do moc šancí nedostali.
06:20
Rožnovják vybojoval a míček se dostal až k Pešatovi, ten trefil jen hráče před sebou.
04:31
Ujhelyiho střela ze strany, Michajlovič vyráží.
02:30
Šelmy na to zatím jdou přes pressing, což moc nevychází, Sparta zatím nechybovala.
00:52
Rychlá a přímočará akce, Sparta vede.
00:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Marek Zouzal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Milan Garčar, Ondřej Svatoš, Lukáš Ujhelyi, Michal Kareš
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík, Ladislav Gál, František Vykopal
00:00
Zdravíme z Otrokovic, kde se dnes Šelmy postaví jednomu z nejatraktivnějších soupeřů této sezony, tedy pražské Spartě, která je momentálně třetí pouze o skóre za Chodovem.