0:3
1:1
0:1

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 4:5p
2. Radek Krajcigr, 9. Daniel Štěrba, 20. Jiří Vlček, 44. Milan Tichý - 27. Ladislav Gál, 31. Petr Kittel, 39. Lukáš Pešat, 43. František Vykopal, 61. Ladislav Gál; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 285; zásahy brankářů: Jan Dvořák 12 - Radovan Michajlovič 26; po třetinách: 3:0, 0:3, 1:1, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení: 0 - 1. Střely celkem: 30 - 17.
65:00
Vyjádření vedoucího hostí, pana Michala Kvapila: „Velice špatná první třetina, kdy jsme byli ještě někde v autobuse na cestě dostala soupeře do vedení a my jsme museli hodně bojovat o to, abychom dnes vůbec dosáhli na nějaké body. Po úpravě v sestavě se hra zlepšila a výborným výkonem našeho gólmana jsme se dostali zpět do hry. V závěru jsme měli více štěstí a vezeme si důležité dva body. Děkuji soupeři za utkání.“
65:00
Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Dnešní zápas jsme si prohráli úplně sami. Škoda našich neproměněných šancí, ale to si říkáme po každém zápase. Budeme muset zlepšit produktivitu. Díky soupeři za utkání.“
60:44
60:44
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Marek Zapletal (4:5).
60:44
Krátce po zahájení vidíme vítězný gól, který vstřelil Ladislav Gál.
60:01
O tři body se nyní obě družstva rozdělí, uvidíme napínavý souboj 3 proti 3.
60:00
60:00
Střely po třetí třetině: 10 - 8.
60:00
59:01
Rovněž i nyní časomíra pomyslně odtikává poslední minutu třetí třetiny.
58:08
„Vzhůru do nekonečna a ještě dál!“ Přesně to se mohlo honit hlavou hokejce Zimmera. když letěla českolipskou sportovní halou až ke stropu.
57:00
Hrají se poslední tři minuty základní hrací doby.
56:40
Buly po levé ruce Dvořáka s vítězným koncem pro domácí.
54:51
Hra se přelévá ze strany na stranu, chvíli tlačí domácí a chvíli hosté.
53:28
Diváci sice ženou domácí vpřed, ti se však nemohou dostat zpět do střelecké formy.
52:10
Vyloučen hráč Martin Szweda družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
52:10
Další vyloučení na straně hostí, sekáním se provinil Szweda.
51:16
Slušný závar před bránou nerozuzlil Krajcigr a ani Štěrba, oba dva byli nepřesní.
50:40
Tichý se Slaným došli společnou kombinací až za vlastní bránu.
49:45
V přesilovce pozorujeme kombinace domácích za bránou hostí.
48:50
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra na zemi.
48:22
Pod tlakem dvou otrokovických obránců vyrazil vpřed Krajcigr, po Michajlovičově levé ruce ale neměl úspěch.
46:47
V nadějné šanci sám před Michajlovičem Jansa, nedokázal ale účinně zužitkovat příležitost.
45:03
Faulem zastaven jeden z českolipských hráčů na vlastní polovině.
44:51
U vlastní brány spoří čas Nagy.
43:14
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Milan Tichý, asistoval Daniel Štěrba (4:4).
43:14
Nedlouho po gólu máme ale srovnáno! Po asistenci Štěrby střílí čtvrtý gól Tichý.
42:30
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Ladislav Gál (3:4).
42:30
Vpřed ale z nenápadného brejku vyrazily otrokovičtí a zvyšují náskok.
40:50
Oba týmy hrají v bojovném duchu, tři body nechtějí utéct nikomu.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 9 - 12.
40:00
39:44
Stejně jako v prvém dějství tlačí domácí na konci třetiny.
39:00
Hraje se posledních 60 sekund druhé třetiny.
38:10
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Marek Zapletal (3:3).
38:10
V odloženém vyloučení se potřetí prosazují hosté. Svou sbírku bodů rozšířil Lukáš Pešat.
35:44
Z rohu od brány Michajloviče rozehrávají domácí.
34:49
Teď si vyzkouší rozehru volného úderu před bránou i hostí z Otrokovic.
33:31
Faul Novotného zastavil obránce Otrokovic v plánované cestě vpřed.
31:09
Na hřišti v důvěrném rozhovoru rozhodčí s jedním z hráčů Otrokovic.
30:15
Druhý gól hostí přichází krátce po konci přesilové hry. Stejným způsobem, tedy prohozem mezi obranou asistoval se prosadilo duo Kittel-Pešat.
30:14
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Pešat (3:2).
29:59
Domácí tým hraje v plném počtu, přesilovku přežil bez újmy.
27:59
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za držení.
27:59
Za držení si na trestnou lavici jde odpočinout Petr Novotný.
26:17
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Lukáš Pešat (3:1).
26:17
Po střelecké smůle se prosazují i hosté, stahují na 1:3.
24:36
Pěknou akci rozjížděl po levé křídle Kadlec, nedokázal však správně umístit přihrávku.
23:53
Mlejnek u vlastní střídačky kombinuje s Dzieržou.
22:42
Standardní situace před bránou hostí, z volného úderu nakonec nebylo nic.
21:18
Skvělé fotbalové zpracování ukázal Novotný a vyslal vpřed Krajcigra, pro kterého nebyl Michajlovič překážkou. Domácí vedou 3:0.
19:53
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jiří Vlček, asistoval Marek Dzierža (3:0).
19:53
Další gól domácích! Za asistence Marka Dzierži se prosadil Jiří Vlček!
19:24
Na své polovině spoří čas Kostka a Vykopal.
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:43
V obležení teď branka hostí, Michajlovič má plné ruce práce.
15:13
Dlouhá křižná přihrávka Slaného zakončila svůj let přistáním těsně před Kněžourem, v nastálém tlaku ale nedokázal zakončit ideálně.
13:18
Nebezpečná střela Kostky, kterou dokázal zastavit Dvořák.
12:39
Jansa osamocený před Michajlovičem, ten ale vystihl zamýšlený směr českolipského útočníka a střelu mu vykryl.
11:07
Nahrávka Krajcigra na osu hřiště byla promyšlená dobře, Štěrba ale nedokázal využít příležitosti.
09:45
Přes blok Kněžoura pálil Jansa, balon kryje Michajlovič.
09:36
Haša vysoko nad.
08:45
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Petr Novotný (2:0).
08:41
Ve skvělé šanci o balon teď přišel Novotný, po následné střele Štěrby končí balon v síti!
06:40
Další zákrok si do statistik zapisuje také Dvořák.
05:53
Na středovém kruhu nyní na zemi leží Pešat, je ale také v pořádku a už na střídačce.
04:28
Na zemi ale nyní leží Krajcigr, po chvíli se zvedá a odchází na střídačku.
04:23
Po levé straně nadějně unikal Novotný, byl však zastaven a přišel o balon.
02:43
V rohu plochy svedl o balon souboj Spilka, Mlejnek však svému spoluhráči pomohl vyvézt balonek ven z nebezpečné zóny.
01:18
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Petr Novotný (1:0).
00:47
První pohlednou šanci měl Ekl z levé strany hřiště.
00:01
O úvodní balon zápasu se na buly strhla pěkná mela, po nedovoleném zákroku ale z kruhu hrají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Lukáš Kvapil, Matěj Kostka, Lukáš Petřík, Ladislav Gál, František Vykopal
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Tomáš Kadlec, Štěpán Slaný, Dominik Jansa, Daniel Kněžour, Jaromír Ekl
00:00
Českolipská sportovní hala je zaplněna lidmi, kteří dnes jistě uvidí skvělou florbalovou zábavu. Domácí Česká Lípa totiž vyzve Otrokovice.
00:00
Zahajovací sestavy již také známe, na buly se představují první formace obou týmů, zahájení zápasu tak nic nebrání.