2:2
2:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 7:4
12. Ondřej Firda, 14. Matěj Černý, 15. Lukáš Hájek, 26. Marek Bräuer, 39. Lukáš Řezanina, 47. Jakub Hubálek, 60. Marek Bräuer - 11. Tomáš Kindl, 31. Matyáš Krebner, 34. Patrik Kieler, 52. Tomáš Kindl; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 144; zásahy brankářů: Lukáš Souček 13 - Tomáš Hyršl 21; po třetinách: 3:1, 2:2, 2:1;
60:00
Komentář k zápasu trenéra hostů Michala Jedličky: Předvedli jsme velice kvalitní výkon, vytvořili jsme si i dost brankových příležitostí, ale bohužel jsme udělali spoustu zbytečných chyb a Vítkovice je špičkově potrestaly. Díky za zápas.
60:00
Komentář k zápasu trenéra domácích Pavla Bruse: Dnes jsme byli při hře 5:5 měli hru pod kontrolou. Cítil jsem, že jsme měli delší pauzu a chyběla nám trošku lehkost. Škoda, že jsme si dneska nezahráli přesku.
60:00
59:21
Docela tady nepanuje oboustranná spokojenost se současným stavem
59:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Lukáš Hájek (7:4).
59:20
Klokanům se powerplay vyplatilo, proměňují snahu v sedmou branku domácích Bräuer se nemýlil
55:01
Teď to zkouší domácí po rozehrávce z rohu, ale jak to tak někdy bývá vysílají sedmičku soupeře do protiútoku
54:12
Oborák se protlačil k levé tyči Hyršla, místo tam žádné nebylo, tak to zkusí zase zelenobílí
53:15
Bohemka zkouší protiútok, míček dohpskal někam nabok k mantinelu tam si ho berou domací
51:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Tomáš Kindl, asistoval Adam Růžek (6:4).
51:28
Na druhé straně byl v útoku Kindl úspěšnější a s důrazem míček za Součka procedil
50:48
Besta zkouší další dalekonosnou a trefil Hyršla do té samé nohy jako pokaždé
46:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Lukáš Hájek (6:3).
40:00
40:00
Střely na branku po druhé třetině Vítkovice 9 Bohemians 7
40:00
38:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Lukáš Hájek (5:3).
38:20
Domácí spustili na útočné polovině tzv "kolotoč poblijón" a Žigy přidáva další fík.
36:20
Besta prokličkoval středem a pozemi zkusil jesle Hyršlovi, ten se tak akorát zasmál
35:00
Utkání sleduje 144 lehce zaujatých diváků
33:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Patrik Šebek (4:3).
33:36
Tři mrknutí oka aby se Hajek vrátil a ….. Kieler sťukl míček před Součkem, ten si může tak akorát zamrkat
31:39
Vyloučen hráč Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:39
Se nám to tu trochu řeže
30:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Pavel Čihák (4:2).
30:09
Tak nakonec klokaní parta svůj tlak do tří zužitkovala, Firdovi chybělo tak mrknutí oka k návratu.
28:27
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
28:27
Pepa si řekl, že půjde Firdovi dělat společnost, aby se nebál
28:11
Vyloučen hráč Ondřej Firda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:11
"Čisté jak cyp" No rozhodčí byl jiného názoru nedovlené vrážení jak cyp Firda jde sedět
28:02
už jsem to spravil
28:00
He fis mě nikdy nepřestane překvapovat Neuložilo se mi ukončení třetiny, ale zahájení druhé jo, takže jsou všechny moje příspěvky jsou v.... první třetině
25:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Jan Šebesta (4:1).
25:03
53 17 Z rohu před branku na bližší roh velkého brankoviště, Broje napravil minulou příležitost
23:34
Besta slušně způlky Hyršl efektně špičkou kopačky mimo klec
22:10
Bohemka poladila rozehrávku, elegantně přenechali míček Bräuerovi, ten z toho byl tak perplex, že rozduněl zeď za brankou
14:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek bez asistence (3:1).
14:29
Chtěl jsem toho docela dost napsat,ale voni začali hrát tak rychle, že nestíhám ani počítat natož psát je to 3:1
13:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matěj Černý, asistoval Ondřej Firda (2:1).
12:54
Podle hesla hrozbu za hrozbu, zahrozil Zezulka do Součovy tyče
12:24
Řezanina nastřelil zprava na vzdálenější tyč na Broju, ten vzduchem jen vedle
11:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Jiří Besta (1:1).
11:38
Něco se na hřišti stalo a je to 1:1
10:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Tomáš Kindl, asistoval Marek Ďopan (0:1).
10:18
Tak na tuhle střelu Součovi ani suspenzor nepomohl
09:20
zelenobílá 21 nebezpečně před Součkem, ještěže ten má suspenzor
08:52
Firda, Oborák (oba za brankou) Herblich (vzadu na levém mantinelu) střela, Hyršl na přední tyči
07:44
Na střídačce klokanů to vře... ...totiž řve
07:01
Zelení s bílým se z úderu na půlce Vítkovic dostávají do rohu za vlastní branku, sledujeme ofenzivní smršť
04:41
Na míč0ku je Bohemka, a DJ se snaží dostat halu do varu, takže pouští ukolébavky
04:04
Vítkovice rozjíždí další útok, zelenobílí střídají míček na svoji střídačku.
03:27
Někdo střílel backhand. bylo to na pravé straně , takže směrem k brance Bohemky a skončilo to za mantinelem, takže asi někdo z Vítkovic
02:00
První dvouminutovku si týmy rozdělily asi tak přibližně fifty fifty, každý chvíli s míčkem, ale jinak nic na obou stranách
00:10
Nic pro Bohemku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Pavel Čihák, Vojtěch Zezulka, Matyáš Krebner, Patrik Šebek, Jakub Buršík
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Josef Rýpar, Tomáš Sladký, Jan Jastřembský, Adam Delong
00:00
Úvodní vhazování zápasu sice jakože vyhrál Sladký, vzápětí ale přijde ztráta a úder Bohemky