2:1
1:0
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokol Pardubice 4:3
3. Jaromír Ekl, 26. Daniel Štěrba, 33. Radek Krajcigr, 48. Jaromír Ekl - 3. Michal Janeček, 18. Filip Krigovský, 35. Jan Kourek; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 3 + Radek Krajcigr (CLP) OS:3; využití: 0:0; diváků: 221; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 21 - Martin Haleš 24; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:0;
60:00
Střely po 3. třetině 9 - 6.
60:00
Vyjádření trenérky domácího týmu paní Lenky Bartošové: Neskutečně těžký zápas, který jsme vyhráli svou bojovností a díky tomu, že jsme dali o jeden gól víc.Soupeři přejeme šťastnou cestu.
60:00
Vyjádření trenéra hostí:V utkání bylo vidět o co jde. Myslím si, že jsme podali dobrý výkon, ale bohužel byli domácí šťastnější. Budeme bojovat dál.
60:00
59:00
Časomíra odpočítává poslední minutu 3. třetiny.
58:36
Timeout Sokol Pardubice
57:18
Pardubice se ze všech sil snaží zápas vyrovnat, Ponomarev však vychytává všechny střely.
56:36
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
56:36
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa - osobní trest.
56:03
Lípa stupňuje nátlak na tým hostí, Pardubice se však nevzdávají a agresivní hrou se snaží dorovnat skóre zápasu.
54:23
Štěrba se pokusil vsítit gól, Haleš však byl na svém místě.
54:15
Oba dva týmy hrají v plném počtu.
52:42
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
52:42
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
51:48
Štěrba vynesl míček až k soupeřově brance, Bříška však neproměnil.
51:33
Pardubice nechali balónek České Lípě po buly u branky domácích.
49:27
48:37
Slaný se snaží vyvinout nátlak na Pardubickou branku ale Pardubice se drží a úspěšně blokují všechny střely.
47:50
V oslabení Lípa drží balonek na své obranné polovině.
47:26
Vyloučen hráč Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za držení.
47:26
Vyloučen hráč Patrik Petr družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za držení.
47:14
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Dominik Jansa (4:3).
46:36
Po střele Pardubic gólman domácích střelu chytá.
45:50
Lípa se snaží dostat míček do branky za každou cenu ale Haleš úspěšně brání Pardubickou branku.
45:31
Před brankou domácích vznikla strkanice o míček.
44:03
Tichý zákeřnou střelou prověřil Halešovy schopnosti.
43:43
Po srážce Kněžoura s Žáčkem se zvedá ze země.
42:03
Po chybě Jansi vystřelil hráč Pardubic s číslem 20 gólman České Lípy však s přehledem střelu chytá.
40:59
Tento zápas sleduje 221 diváků.Děkujeme za návštěvu.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině 11 - 6.
40:00
První buly třetí třetiny vyhrála Česká Lípa.
40:00
39:49
Česká Lípa se snaží na závěr dát gól, ale bohužel marně.
38:43
Slaný blokuje střelu.
37:30
Nahrávka od Bříšky na Krajcigra, Krajcigr střílí, ale gólman Pardubic střelu chytá.
34:56
Je vidět, že oba dva týmy chtějí zvítězit tak se snaží co nejvíc mohou.
34:28
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Martin Zozulák (3:3).
33:32
Hra se odehrává na obranné půlce Pardubic
32:27
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jaromír Ekl (3:2).
28:03
Hráč Pardubic Žáček srazil Jirsu u střídačky hostů.
27:04
Pardubice se po neproměněné gólové šanci přesunuly defenzivy.
26:36
Bříška se probojoval na útočnou polovinu a zkouší zakončit, ale bohužel gólman Pardubic střelu chytil.
25:37
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Jakub Jirsa (2:2).
25:05
Míček přechází ze strany na stranu .
25:00
Jirsa vyváží míček nahrává Štěrbovi a gól.
22:12
Slaný a Kadlec si nahrávají, Slaný poté vyhodí míček do Útočné poloviny, ale tam hráč Pardubic přebírá míček a jde do protiútoku.
21:16
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:54
Hra se spíše odehrává na obranné půlce domácích.
20:00
20:00
Střely po první třetině 5 -10.
20:00
První buly druhé třetiny vyhráli Pardubice.
20:00
19:49
Na závěr první třetiny podržel gólman svůj domácí tým.
18:20
Hráč Pardubic s čísle patnáct se snažil projít přes Českolipskou obranu, ale obránci mu balónek sebrali.
17:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Krigovský, asistoval Michal Janeček (1:2).
16:20
Česká Lípa se snaží tlačit na Pardubice.
15:16
Hra se přenáší ze strany na stranu.
13:48
Lípa nyní přešla do protiútoku ale Halešův zákrok zmařil šanci Lípy.
13:14
Gólman České Lípy chytil balónek letící vzduchem a dlouze vyhodil na protiútok.
09:11
Pardubice hrají na své obranné polovině a vyčkávají na dobrou šanci.
07:02
Štěstí se obrátilo, hostující tým stále tlačí.
04:34
Česká Lípa nechce nic dát soupeři zadarmo a tak si dává pozor na každou nahrávku.
02:42
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Štěpán Slaný (1:1).
02:42
Domácí tým rychle odpovídá na gól hostujícího týmu.
02:06
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček, asistoval Daniel Škeřík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Lukáš Slabý, Jan Bílý, Martin Zozulák, Tomáš Dlesk, Jan Kourek
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Dominik Jansa, Daniel Kněžour, Jaromír Ekl