3:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:5
21. Petr Salát, 30. Petr Kološ, 34. Patrik Rozkovec, 43. Petr Salát, 50. Radek Valeš, 58. Jakub Kopecký - 12. Lukáš Gregor, 13. Marian Jelínek, 19. Zbyněk Stuchlík, 32. Ondřej Stuchlík, 55. Lukáš Gregor; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 362; zásahy brankářů: Vít Vaníček 10 - Petr Weissgärber 22; po třetinách: 0:3, 3:1, 3:1;
60:00
Nejlepší hráči utkání: Liberec: Patrik Rozkovec , Vinohrady: Lukáš Gregor.
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 11 , Vinohrady: 7.
60:00
Střely celkem: Liberec: 28 , Vinohrady: 15.
60:00
Komentář trenéra hostů(Michal Pazdera):"Po poměrně slušné první třetině přišel útlum. Nedokázali jsme se přizpůsobit tempu soupeře, který logicky tempo zvýšil. Chyběl nám pohyb a ochota dělat pohyb navíc, a to ze strany hráčů, kteří neměli míček v držení či dosahu. Také jsme se dnes poměrně trápili v zakončení. Děkujeme rozhodčím a soupeři za zápas. Bylo příjemné zahrát si v této hale."
60:00
Komentář trenéra domácích(Filip Hanžl): Tvrdá práce na tréninkách se konečně projevila bodově. Soupeře jsme pustili v první třetině do zápasu a 40 minut jsme museli již poněkolikáté v sezoně otáčet. Nasazení ve druhé třetině bylo za mne osobně hodno play off. Hráčům velké díky, ale musíme pracovat tvrdě dál. Příští týden jedeme daleko a rozhodně tam nejedeme na výlet. Soupeři díky.
60:00
59:24
Vyloučen hráč Jan Kapucián družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:12
Hráči Vinohrad hrají bez brankaře.
57:55
Liberec jde opět do vedení, když se prosadil po dorážce Kopecký.
57:54
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Salát (6:5).
55:50
Tentokrát pálil domácí Lhota, ale jeho střela letěla těsně mimo.
54:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Zbyněk Stuchlík (5:5).
54:05
Domácí Rozkovec mohl přidat další branku, když jí měl před sebou odkrytou, ale branku minul.
52:33
Rychlý brejk Liberce, domácí Salát se snažil o hattrick, ale jeho střela šla nad branku.
51:48
Protentokrát to byl Baudisch, který vystřelil na Vinohradskou branku, ale jeho střela šla nad branku.
50:00
Liberec se poprvé v zápase ujímá vedení, střelcem vedoucí branky se stal Radek Valeš.
49:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Daniel Kroupa (5:4).
48:38
Z otočky skvěle vypálil domácí Kroupa, ale brankář Weissgärber byl na svém místě.
47:28
Opět skvělý zákrok domácího Vaníčka, který se neskutečně přesunul a skvěle zasáhl.
46:04
Dnešní zápas sleduje 362 diváků.
45:10
Do rychlého protiútoku se hnal hostující Jelínek, ale jeho střela šla mimo branku.
43:40
Vidíme tyčku Vinohradských, když měl jeden z hostujících hráčů před sebou prázdnou branku, ale trefil jen tyč.
42:48
Po špatném vstupu do zápasu, Liberec vyrovnává! O to se postaral svojí druhou brankou v utkání Petr Salát.
42:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Matěj Klucho (4:4).
41:17
Tentokrát se na druhé straně vyznamenal Liberecký Vaníček, když rukou vyrazil ostrou střelu.
40:55
Z otočky střílel domácí Lhota, ale jeho střelu zablokoval početný blok hostů.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 12 , Vinohrady: 2.
40:00
38:49
Po rychlém přesunu měl míček na holi domácí Salát a z jeho hokejky vyletěl projektil, který zasáhl jen boční brankovou konstrukci.
37:42
Vyloučen hráč Martin Skřivánek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:44
Tvrdou ránu vyslal Liberecký Lukáš Lhota, ale opět brankář Vinohradů podržel svůj tým.
34:30
Domácí Kološ chtěl vyslat přihrávku, ale obrana to tečovala na brankaře Vinohradů, ale ten jistě zasáhl.
33:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Lukáš Lhota (3:4).
31:45
Po rychlém protiútoku Vinohradů, opět hosté odskakují na rozdíl dvou branek.
31:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Lukáš Gregor (2:4).
29:55
Na konci početní výhody Liberce se z dálky napřáhl domácí Kološ a prostřelil vše co mu stálo v cestě.
29:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Kološ, asistoval Tomáš Marek (2:3).
27:59
Vyloučen hráč Marian Jelínek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
27:47
Vyloučen hráč Lukáš Gregor družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
27:47
Vyloučen hráč Radek Valeš družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
27:44
Liberec po rychlém protiútoku, když přihrával Ferdan Valešovi,branku nedal, ale vznikla potyčka a dva hráči byli vyloučeni a oba týmy hrají ve čtyřech.
26:34
Z otočky pálil hostující kapitán Stuchlík, ale jeho ostrá střela šla mimo branku.
25:20
Po několika vyměněných přihrávkách se dostal ke střele domácí Valeš, ale jeho střela skončila na brankáři Weissgärberovi.
21:49
Velká šance hostů, když před brankou stál hráč Vinohradů, ale obrana Liberce střelu dokázala zablokovat.
20:33
Hned v úvodu utkání vidíme snížení domácích na 1:3, prosadil se domácí Petr Salát.
20:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Jakub Kopecký (1:3).
20:16
Hned v úvodu vidíme pěknou kombinaci Liberce, ke střele se dostal Ferdan, ale branku minul.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostí.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 5 , Vinohrady: 6.
20:00
19:29
Před brankou byl domácí Salát úplně sám, ale trefil jediného blokujícího obránce.
18:41
I když se Liberečtí snaží snížit a tlačili Vinohrady, tak opět hosté z rychlého brejku zvýšili své vedení.
18:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zbyněk Stuchlík, asistoval Jan Linhart (0:3).
17:37
Pěkná kombinace domácích, kterou zakončoval Marek, ale brankář hostí se skvěle vyznamenal.
15:43
Další šance na druhé straně, po rychlé přihrávce měl před sebou odkrytou prázdnou branku Lehký, ale míček nezasáhl.
14:29
Po přihrávce domácího Kološe se ke střele do polo odkryté branky dostal Lhota, ale branku netrefil.
12:57
Z otočky z menší vzdálenosti pálil domácí Kroupa, ale jeho střela šla nad branku soupeře.
12:33
Po rychlém brejku jdou Vinohrady do dvoubrankového vedení.
12:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marian Jelínek, asistoval Peter Kachnič (0:2).
11:15
Po efektivní střele z větší dálky, která byla skvěle skrytá se Vinohrady ujímají vedení.
11:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Marian Jelínek (0:1).
09:41
Přes hřiště proběhl domácí Salát, ale jeho střelu zlikvidoval brankář hostů.
08:50
Oba týmy hrají opatrně a dost zajištěně z obrany.
06:09
Velká šance Vinohradů, ale brankář Vaníček nemusel zasahovat, jelikož hráč co stál skoro před odkrytou brankou netrefil míček.
03:22
Po standartní rozehrávce vystřelil domácí Valeš, ale jeho střela byla zablokována a šla mimo hřiště.
01:43
A vidíme střelu i na druhé straně, z ostrého úhlu zkoušel vystřelit Linhart, ale střela šla do boční síťky.
01:14
Vidíme první střelu utkání, ke které se dostal domácí Kopecký, ale branku minul.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrává tým Liberce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Marian Jelínek, Peter Kachnič, Radovan Vnuk, Jan Svoboda, Lukáš Gregor
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Daniel Kroupa, Petr Kološ, Radek Valeš, Prokop Ferdan, Lukáš Lhota