0:3
1:1
- : -

FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:4
1. Jakub Buršík, 8. Patrik Kieler, 52. Tomáš Kindl - 24. Aleš Zálesný, 24. Filip Hrabal, 31. Filip Hrabal, 60. Michal Sládek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 12 - Štěpán Laja 9; po třetinách: 2:0, 0:3, 1:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: Bohemians - 4, Ostrava - 7
60:00
Komentář trenéra hostí Karla Ševčíka: Na zápas jsme se opět velmi dobře připravili. Naše organizovaná hra je čím dál lepší. Nevyšel nám úvod zápasu, kdy jsme dostali 2 nešťastné góly po individuálních chybách. To byl velmi těžký moment, ale naštěstí jsme se rychle dostali do zápasu zpět. Celý tým zahrál velmi zodpovědně a golman též vynikající. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Po první celkem slušné třetině jsme předvedli ve zbytku zápasu velkou bídu. Budeme rádi, když nebudeme hrát play-down. Díky.
60:00
59:47
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
59:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek bez asistence (3:4).
59:00
Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny
56:31
Tomáš KIndl si při svém gólu zranil nohu a k dnešnímu zápasu už zřejmě nenastoupí
55:23
Hra je vyrovnaná po všech stránkách, atmosféra houstne
54:26
Bauer dostává ze své střídačky pokyny i v angličtině.. slyšíme "shoot shoot"
53:15
Dnešní utkání sleduje 135 diváků! Děkujeme!
51:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Tomáš Kindl, asistoval Jakub Buršík (3:3).
49:16
Vyloučen hráč Kryštof Krbec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
48:44
Je vidět, že nikdo nechce udělat chybu, takže i když má Bohemka přesilovku, tak se do ničeho velkého nepouští
48:20
Vyloučen hráč Jiří Juhaňák družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
47:20
Dneska Ostravě křižné přihrávky vycházejí, ovšem ta koncovka už je trochu horší
44:31
Zálesný hecuje celou ostravskou střídačku
43:05
Šanci Krebnera stačil ještě ostravský obránce na poslední chvíli vyvést pryč ze hřiště
39:35
Ostrava se v posledních vteřinách nehrne do žádné výrazné akce a spíše si přihrává na své polovině
39:01
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny
36:37
OPět spadlý mantinel, který je důkazem již zmíněné bojovnosti a slyšíme písknutí
36:18
Vyloučen hráč Marek Lípový družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
35:09
Ostrava je opatrná a čeká, až Bohemka udělá chybu
31:29
Bauer sice skvěle vystartoval dopředu, ale nevyšla mu přihrávka na Hrabala, kterou Bohemka zastavaila a musí se rychle vracet dozadu
30:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Hrabal z trestného střílení (2:3).
30:16
Stejný scénář jako v první třetině, opět faul na Zálesného před brankou Hyšla, ale nyní s úspěšným koncem ve fomě proměněného nájezdu.
29:38
Hodně se začíná vyhrocovat hra u mantinelů, hráči často končí mimo hřiště
26:28
Po nevydařeném přečíslení Bohemky 3 na 2, končí Bauer za mantinely
25:06
Ač byl Z8lesný na míčku a startoval vstříc Hyršlově bráně, tak stačil u toho držet Krebnera a Bohemka získává výhodu ve formě standardky
24:04
Doslova během pár vteřin tady máme vyrovnaný stav a boj o play-off začíná být zajímavější
23:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Hrabal, asistoval Dominik Eichner (2:2).
23:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Aleš Zálesný, asistoval Filip Hrabal (2:1).
23:10
Zálesný vypouští, po Hrabalově přihrávce, jedovatou střelu přímo do šienice
22:09
Váhání Sládka s balonkem napadá Kolstrunk, Sládek ale zaváží balonek do bezpečí za branku
18:17
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Dominik Eichner.
18:17
Zálesný šel sám do třech hráčů Bohemky a byl faulovaný přío před svatyní Hyršla
16:57
Vidíme první přesilovku ze strany Bohemians, je také plně v jejich kompetenci a hra se odehrává na hostující polovině
16:41
Vyloučen hráč Václav Jurdzin družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
15:48
Taktika Bohemians je jasná, klidné přihrávání v obraně a poté chladnokrevné zaútočení. Už to ale Ostrava prokoukla
14:48
Hra je velmi rychlá, ale už nevidíme takové napadání ze strany Bohemians jako na začátku