1:3
2:1
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians 5:7
6. Kamil Břiška, 9. Radek Krajcigr, 32. Jaromír Ekl, 50. Radek Krajcigr, 58. Dominik Jansa - 2. Patrik Kieler, 6. Jakub Buršík, 16. Kryštof Krbec, 27. Patrik Kieler, 33. Patrik Kieler, 39. Daniel Cabejšek, 43. Vojtěch Zezulka; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 310; zásahy brankářů: Jan Dvořák 12, Ivan Ponomarev 4 - Michal Kotouček 12; po třetinách: 2:3, 1:3, 2:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: 3 - 5.
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Michala Jedličky: „Pro nás extrémně důležitý zápas o zachování si naděje pro play-off. Hra byla celkem slušná až na třetí třetinu, kdy nás domácí zatlačili a ještě zdramatizovali průběh utkání. Děkujeme soupeři, divákům i pořadatelům.“
60:00
Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Dnešní zápas rozhodlo neproměňování šancí a výborný výkon gólmana soupeře. Díky všem za utkání.“
60:00
59:59
Utkání končí nepříznivým výsledkem pro domácí, o to důležitější bude tedy porazit brněnské Bulldogs.
59:00
Hraje se poslední minuta základní hrací doby.
58:58
Těsně před bránou dokázal osamocený balon doběhnout Tichý a zabránit mu v cestě do odkryté klece.
57:50
Česká Lípa rozehrává power-play.
57:23
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa bez asistence (5:7).
57:23
Dokonce ve vlastním oslabení se dokázal prosadit dlouhým sólem Dominik Jansa! Kotouček proti němu neměl žádnou šanci.
57:00
Do konce poslední části zbývají tři minuty.
55:42
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
55:27
Za vlastní bránu pronásledoval Kadlece Růžek, českolipský obránce se ale dokázal dostat ze sevření.
53:17
Branou hostí projel Krajcigr až k zadnímu mantinelu, o nedovolený zákrok se ale nejednalo.
52:43
V obraně kombinuje Tichý se Spilkou
49:58
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr z trestného střílení (4:7).
49:58
Milisekundu před střelou sekl obránce Bohemians do čepele Tichého a uvidíme trestné střílení!
48:47
Krajcigr srazil u střídačky hostí Kielera, vzápětí se mu omluvil a oba borci odešli střídat.
46:00
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry.
46:00
Po odpískání volného úderu odpálil balon hráč hostí pryč a byl potrestán.
45:20
Střídání brankáře. Nový brankář Ivan Ponomarev družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
45:20
Přerušení kvůli střetu dvou hráčů u střídačky hostí využil tým domácích k vystřídání gólmanů.
42:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Zezulka bez asistence (3:7).
42:21
Ze třetí třetiny není odehráno ani pět minut a hosté střílí další branku. Nyní vedou již 7:3.
40:38
První přerušení ve třetí třetině bylo způsobeno faulem domácích.
40:01
Podruhé v tomto zápase končí zahajovací balon na čepelích domácích.
38:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Jakub Buršík (3:6).
38:34
Hosté odskakují na rozdíl tří branek.
38:18
Kadlecova hokejka ale nyní končí ve hřišti na dvě části.
37:53
Kněžour chtěl přihrát před bránu svému volnému spoluhráči, brána mu ale stála v cestě.
36:23
Slaný zkusil propálit několik bránicích hráčů Bohemians, střela díky své razanci prorazila.
35:28
Vedle pálí Buršík.
34:35
Na hřišti to momentálně vypadá jako při přesilovce hostí.
32:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Lukáš Kuncman (3:5).
32:48
Po tlačenici domácích ve vlastním brankovišti končí balon za brankovou čarou! Bohemians vede 5:3.
31:51
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Daniel Kněžour (3:4).
31:51
Ekl po odrazu zpracoval balon a svou cestu přes hřiště zakončil gólem!
28:12
Domácí hráče hlasitě podporuje také plné hlediště, které je žene kupředu.
26:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Daniel Cabejšek (2:4).
26:33
Další úder hostí, prosadila se gólové duo první branky ve stejném pořadí.
26:04
Dobře zamýšlel Krajcigr nahrávku na Jirsu, ten byl ale dobře bráněn.
25:32
Další rozehra před střídačkou hostí pro tým České Lípy.
24:31
Dlouhou přihrávku posílal po mantinelu na Jansu Slaným, první jmenovaný byl ale v obležení obrany hostí.
22:56
Česká Lípa ale na nic nečeká a vyráží vpřed, gólman hostí ale nepouští žádný balon za sebe.
21:09
Oba týmy vyčkávají na první útok soupeře.
20:01
Úvodní balon druhé periody získal tým hostí.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 7 - 10.
20:00
19:58
Dvě vteřiny před koncem třetiny se hostující trenér velmi hlasitě přes celou halu domáhal vyloučení, rozhodčí ale k udělení trestu neměli důvod.
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:38
Rozehra před bránou Dvořáka pro domácí tým.
17:18
Minela Dzierži možná právě nyní stála Českou Lípu vyrovnání. Před prázdnou bránou netrefil bekhednem ideálně.
15:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval Matyáš Krebner (2:3).
11:33
Vyloučen hráč Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
11:30
Za bránění ve hře si na trestnou lavici jde odpočinout kapitán Lukáš Mlejnek.
08:03
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr bez asistence (2:2).
08:03
Podruhé v zápase je srovnáno! Prosadil se Radek Krajcigr!
07:10
Domácí ale chtějí vyrovnat, je vidět, že si uvědomují důležitost dnešního utkání.
05:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Matyáš Krebner (1:2).
05:55
Ani ne půl minuty potřebovali hráči Bohemians k tomu, aby zvrátili vedení zpět na svou stranu.
05:32
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Kamil Břiška, asistoval Radek Krajcigr (1:1).
05:32
A máme srovnáno! Po hezké přihrávce Krajcigra vsítil vyrovnávací gól Bříška!
03:50
Pěkný pokus Kněžoura bohužel nekončí za Kotoučkem.
02:50
Balonek střídavě na čepelích domácích i hostí.
01:05
01:05
A po přihrávce Cabejška se prosadil v zápase poprvé Kieler, hosté vedou 1:0.
00:57
V obranném pásmu kombinuje obrana Bohemians.
00:25
Rozehru v útočném rohu vybojoval Ekl.
00:01
Úvodní buly zápasu pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Lukáš Kuncman, Matyáš Krebner, Jakub Buršík, Patrik Šebek
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Dominik Jansa, Daniel Kněžour, Jaromír Ekl